Волинські пауерліфтери здобули 10 медалей на чемпіонатах України

28 Лютого 2018 08:00
На чемпіонатах України з пауерліфтингу та жиму лежачи команда «Volyn Strength» здобула 5 золотих нагород, три срібні та дві бронзові.

Змагання відбувалися в Коломиї 16-25 лютого, інформує про це Заслужений тренер України з пауерліфтингу, тренер команди «Volyn Strength» Олег Хом’як.

На чемпіонаті України з жиму лежачи у ваговій категорії до 59 кг Михайло Малкуш, витиснувши штангу вагою 155 кг, виконав норматив майстра спорту України та встановив рекорд України серед юніорів. Цим же він виборов золото у своїй категорії. Спортсмен взяв участь і в чемпіонаті України з класичного жиму лежачи, де теж здобув золото серед юніорів.

Оксана Приходько у ваговій категорії до 52 кг завоювала золоту нагороду, впоравшись з вагою у 112,5 кг, та посіла третє місце у абсолютному заліку серед жінок. Під час нагородження Оксани, президент федерації пауерліфтингу України Сіражутдін Базаєв, вручив їй посвідчення «Майстер спорту України».

Софія Бабілясь вдало використавши всі три спроби, витиснула штангу вагою 72,5 кг ставши срібною призеркою чемпіонату України з жиму серед юніорок у ваговій категорії до 63 кг.

Ірина Воробйова стала срібною призеркою чемпіонату України з класичного жиму лежачи, з особистим рекордом 100 кг у ваговій категорії до 72 кг (власна вага Ірини 67 кг).

На Чемпіонаті України з класичного жиму лежачи серед ветеранів виступали двоє членів команди «Volyn Strength».

Сергій Деняк у віковій групі «мастерс 2» (спортсмену 52 роки) виборов золоту нагороду показавши результат 155 кг у ваговій категорії до 105 кг.

Андрій Томашевич підкоривши штангу вагою 185 кг, посів друге місце у ваговій категорії до 120 кг (власна вага 106 кілограмів) першої вікової групи серед ветеранів.

У чемпіонаті України з пауерліфтингу серед юніорок в категорії до 63 кг Юлія Осіїк посіла третє місце з результатом 402,5 кг, в сумі триборства (присідання-172,5кг, жим-85кг, тяга-145кг).

У запеклій боротьбі Микита Сухорутченко зайняв третє місце серед юніорів вагової категорії до 74 кг. Результат спортсмена 302,5 кг у присіданні, 190 кг у жимі лежачи та 262,5 кг в тязі.

Останнім акордом став виступ майстра спорту України міжнародного класу Оксани Гронович у ваговій категорії до 57 кг, яка в напруженій боротьбі завоювала золоту нагоду чемпіонату, обійшовши суперницю в останній спробі тяги - 172,5 кг. В сумі триборства спортсменка зібрала 427,5 кг (присідання-160кг, жим-95кг, тяга-172,5кг).