• USD 24.25 24.4
  • EUR 26.7 26.9
  • PLN 6 6.15

Вигравши перший тайм, «Зоря» поступилася «Еспаньйолу» в Лізі Європи

Забивши у першому таймі іспанському «Еспаньйолу», луганська «Зоря» пропустила тричі у другій половині зустрічі та поступилася іспанцям у першому матчі плей-офф Ліги Європи за вихід до групового етапу – 3:1.

Матч відбувся 22 серпня на стадіоні «Естаді Корнелья-Ель Прат» в Іспанії.

У минулому кваліфікаційному раунді «Зоря» у двох матчах здолала болгарське ЦСКА: на виїзді українська команда зіграла внічию 1:1, а вже вдома мінімально обіграла команду з Болгарії, що дозволило «Зорі» вийти у плей-офф, де її чекав іспанський «Еспаньйол».

Перший тайм не ряснів на гольові моменти. Проте на 38 хвилині луганська «Зоря» відкрила рахунок у матчі: луганці організували класну контратаку, під час якої Громов віддав на Кабаєва до карного майданчика, а той в один дотик п’яткою скинув на Кочергіна, який гарматним ударом розстріляв ворота «Еспаньйола» – 0:1.

Після пропущеного голу «Еспаньйол» заграв активніше, прагнучи ще до кінця першого тайму зрівняти рахунок, втім на переву команди пішли з мінімальною перевагою луганців.

По перерві господарі продовжили атакувати, бомбардуючи штрафний майданчик «Зорі» подачами. І одна з таких передач знайшла голову Факундо Феррейри на 58 хвилині, який з близької відстані поцілив у ворота Шевченка – 1:1.

А на 75 хвилині іспанці мали шанс, аби вийти вперед, адже арбітр призначив у ворота «Зорі» пенальті за гру рукою Михайличенка у власній штрафній – до точки підійшов Гранеро, однак Шевченко зумів потягнути його удар з 11 метрів.

Втім, через чотири хвилини господарі все-таки досягли свого: Хаві Лопеса забули на куті штрафного, а той, отримавши передачу, розстріляв ворота Шевченка – 2:1. А на 81 хвилині Варгас, розібравшись з захисниками «Зорі» зробив рахунок ще більшим – 3:1.

Відтак, «Зоря» поступилася у першому матчі плей-офф за вихід до групи Ліги Європи. Матч-відповідь відбудеться 29 серпня в Україні