USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Заняття у спортивних школах Волині зроблять платними

16 Січня 2015 13:29
Послуги у деяких дитячо-юнацьких спортивних школах області можуть стати платними.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області сьогодні, 16 січня.

Так, зі слів начальника Головного фінансового управління Волинської облдержадміністрації Ігоря Никитюка, три осередки спортивних товариств на Волині переведуть з державного на місцеве фінансування. Тож, на баланс обласного бюджету переведуть дитячі юнацько-спортивні школи, які фінансувалися за рахунок державного страхування.

Серед них: Волинська обласна організація ФСТ «Динамо», Волинська обласна організація ФСТ «Спартак», Волинське обласне фізкультурно-спортивне товариство «Україна».

За станом на сьогодні єдиним джерелом фінансування закладів є доходи обласного бюджету.

На думку членів профільної комісії, єдиним виходом у цій ситуації буде завпровадження платних послуг у таких установах.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агенство Волинські Новини розповідало про те, що віднедавна садочки та виші області будуть фінансуватися з місцевих бюджетів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
оля Показати IP 16 Січня 2015 13:30
Ото хай самі там і займаються,а де ж держава?Викладачі бігали на майдан от тепер влада хай їх і забезпечує.
Анонім до оля Показати IP 16 Січня 2015 13:34
А ти куди бігала? По БАРАХ?
оля до Анонім Показати IP 16 Січня 2015 13:38
Тикат,то тепер риса теперішніх українців.Виховання 0,поваги 0.Вже мені далеко за 45 років,щоб по барах бігати,це цілко недоречний коментар.
Анонім до оля Показати IP 16 Січня 2015 13:42
САМОЗАКОХАНА?!
Корінний лучанин до оля Показати IP 16 Січня 2015 14:05
РЕПЛІКА. АНОНІМ відноситься до постійних тролістів на цьому сайті і головне в нього НАХАМИТИ - ну таке в нього виховання і культура!
інга до Анонім Показати IP 16 Січня 2015 14:49
А що в нас тепер як людина не підтримує нинішню політику влади і ,можливо, не була прихильницею майданівських походеньок то її можна ображати і принижувати? Чи може за сьогоднішнє щодень гірше життя варто і майдану теж визнати свою роль?
спорт до оля Показати IP 16 Січня 2015 20:40
Держава давно вже забила на дитячий спорт. В них свої проблеми. Де землі скупити чим портфель набити ДЮСШ для них завжди було (зайве звено) Морди повід'їдали.
спорт Показати IP 16 Січня 2015 13:33
За дійсно обдарованих дітей (не багатих) мають платити меценати. Це нормально.
балет до спорт Показати IP 16 Січня 2015 14:01
коментар було видалено
інга до спорт Показати IP 16 Січня 2015 14:54
А "багаті" діти обдарованими не бувають?????
лучани Показати IP 16 Січня 2015 13:53
Давно пора. За все потрібно платити.
Анонім до лучани Показати IP 16 Січня 2015 14:02
коментар було видалено
z до лучани Показати IP 16 Січня 2015 14:52
Так потрібно, але спочатку людям треба запропонувати роботу, дати можливість гідно заробити тут на Україні, а не на шабашках в росії чи Європі. І всі заплатять, при цьому ще й на іжу залишиться. А не лише на сухарі та секонд хенд
123 Показати IP 16 Січня 2015 14:12
Ну от у багатих діти і будуть ходити, а батькам які не мають за що заплатити дітям - зась! А ще хочемо здорову націю. Всі спортивні школи, стадіони, гуртки повинні бути безкоштовними держава повинна піклуватися про них. От вам і покращення життя, були бідні, а стали ще біднішими.
лучани до 123 Показати IP 16 Січня 2015 14:14
Нехай бідні батьки більше працюють, менше пють ,курять святкують, тоді знайдуться кошти заплатити за спорт школу.
доля правди Є до лучани Показати IP 16 Січня 2015 14:19
.Багато звикли жити тільки за СОЦІАЛКУ і вважають, що їм держава зобов'язана, нащо працювати? можна на біржі заробити або дітей безперервно родити...
Ирен до лучани Показати IP 16 Січня 2015 16:00
Але ж ти і непотріб.Хай бідні працюють. Ти кого відносиш до бідних? Скажи? Всіх людей, які працюють в бюджеті, на заводі, в садочках в усіх сферах, які підтримують життєдіяльність всіх людей. Скажи недоумку, де в нас є нормальна зарплата,щоб можна було платити за все.Я працівник банку, в якому працюю вже 20 років і маю зарплату 5 тисяч. Це ти рахуєш я за неї можу все оплатити. А люди такої і близько не мають 2-3- це потолок. Я не краду. не прокурор, не суддя,не мент-даїшник, і всі їм подібні не краду.Господи, як жити нам простим людям.
Анонім до Ирен Показати IP 16 Січня 2015 19:30
Ха ха, працівниця банку бідна! Анекдот, і ще з 20 ріним стажем.....
777 до Ирен Показати IP 16 Січня 2015 20:46
а за 1500 слабо Вам в спорт школі?
Валентин Показати IP 16 Січня 2015 15:06
Дуже не правильно це все робить наша держава!! обдаровані діти більше в бідних сім"ях і ніякі меценати не дуже очохі платити бо запитують а що мені з цього?. А в багатих дітей діти на конкурсах виборюють місця за гроші все це люди роблять гроші !!!навіть коли приходять багаті батьки то і увага більша а коли прийшла мама не багата -то не ображаючи кажуть прийдіть пізніше поки ні і так далі бо бачать що з неї мало що вони взьмуть. Така правда життя
Настя Власюк Показати IP 16 Січня 2015 15:12
Багатим скрізь дороги і дітям більше розвитку бо у них грошики є . Мамочки розфафирені поприходять на джипах чорних поприїджають і все вже дитина здібна"
Лучанин Показати IP 16 Січня 2015 17:30
Сегодня заплатил за 2-х комнатну "хрущебу" 710,86
Анонім до Лучанин Показати IP 16 Січня 2015 21:41
"платіть тільки за те що можуть відключити, все одно ця контора розпадеться дуже скоро" - монтян
Анонім Показати IP 16 Січня 2015 17:57
будуємо колонію - царство для олігархів і кланів вже більше двадцяти років, а зараз темпи цього процесу стали особливо швидкими
Анонім Показати IP 16 Січня 2015 20:05
Ну і будуть діти шататися по вулицях без діла. Ось і злочинність (алког.куріння.і т.д.). зато освіта платна.Батьки деякі не зможуть платити за ВСЕ. А як же здорова нація?.
Анонім до Анонім Показати IP 16 Січня 2015 21:42
кому ви треба, не буде вас будуть інші