«Зоря» обіграла «Волинь» - 3:1. ВІДЕО

16 Березня 2013 16:06
Луцька «Волинь» поступилася луганській «Зорі» у матчі 21-го туру Прем'єр-ліги

Гра відбулася в Луганську 16 березня. Трансляцію матчу вів Football.ua.

Перші два голи луганчани забили на 14-тій і 18-тій хвилинах матчу, тим самим забезпечивши собі надійну перевагу. Обидва рази у ворота поцілив форвард Данило.

Утім, на 34-тій хвилині першого тайму «Волинь» таки спромоглася скоротити відставання - Душан Савич забив у ворота «Зорі».

Щоправда, другий тайм почалася для луцької команди не надто вдало, бо суддя матчу видалив капітана команди Сергія Сімініна за порушення правил.

Зрештою, на 75-ій хвилині «Зоря» забила третій гол у ворота луцьких футболістів.

Тож, «Волинь» повертається додому з Луганська з рахунком 3:1 на користь господарів поля.

«Зоря» - «Волинь»: 3:1
Голи: Данило, 14, 18 (з пенальті), Болі, 75 - Савич, 34

«Зоря»: Левченко - Ярмаш, Вернидуб, Шуніч, Чайковський - Грицай, Білий - Хомченовський, Ліпартія (Болі, 63), Ігнатович (Любенович, 46) - Данило (Галюза, 81)

Волинь: Старцев - Сімінін, Шиков, Ілієв, Занєв (Насонов, 82) - Ізворану (Приндета, 46), Шандрук - Бабир, Бікфалві, Пилипчук (Масло, 72) - Савич

Попередження: Грицай, Ліпартія, Болі, Любенович - Сімінін, Шиков, Ізворану, Пилипчук, Насонов

Вилучення: Сімінін, 52