USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Лучанка може стати «Королевою України». Голосування. Фото

8 Травня 2017 16:37
25 травня у FREEDOM Event Hall відбудеться XX ювілейний національний телеконкурс краси і таланту «Королева України-2017». 22 найкрасивіші представниці з усієї України, серед яких є і лучанка Владислава Путава, змагатимуться за золоту корону конкурсу.

Як повідомляє «Обозреватель», цього року змінилася концепція і візуальний дизайн конкурсу «Королева України».

Фотосесія учасниць конкурсу витримана в чорно-білому стилі з елементами української символіки. Злиття двох кольорів, як злиття краси і таланту, дивно підкреслює унікальність кожної конкурсантки!

Проголосувати за вподобану учасницю усі бажаючі можуть ТУТ.


Результати online-голосування будуть оголошені 22 травня, а нагородження переможниці відбудеться на сцені Event Hall Freedom 25 травня.

Особливістю конкурсу «Королева України – 2017» стане унікальний формат GRAND FASHION SHOW, спеціальними гостями якого виступлять: MORANDI, Karl Frierson, Kishe і Markus Riva.

Гостей шоу чекають чотири яскравих виходи учасниць і фінальний вихід-церемонія нагородження. В рамках конкурсу кожна з учасниць представить відео-листівки на тему «Stop War and Violence».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанин Показати IP 8 Травня 2017 19:58
Земляки! Давайте підтримаємо нашу красуню волинянку та проголосуємо!!!
Любі свині Показати IP 8 Травня 2017 20:58
Всі чудові. Але якщо заправду - одеська гарна. Мабудь переможе. Але в нашої тверде 2-ге місце!!!
Звичайно Показати IP 8 Травня 2017 22:20
Стане в неї ж є закордоний паспорт
Цар Показати IP 8 Травня 2017 23:35
Королева без королівства?
zeroprint22@outlook. Показати IP 9 Травня 2017 09:08
А менi бiльше подобаэтся з Тернопiля
Анонім Показати IP 9 Травня 2017 15:08
Самі симпатичні з Одеси та Білої Церкви. Дуже довгі лиця- це гарно ?
Віктор Показати IP 9 Травня 2017 17:32
Наша нехай в ОПЕРЕ "газує"... у неї це хвайно получається) Пі.Сі.: Тай й про мораль не їй тут співати)
Леон Показати IP 9 Травня 2017 23:16
Дуже гарна лучанка наша!ви на свою мораль подивіться!сам з опери видно не вилазиш,якщо знаєш як вона газує!
Лея Показати IP 10 Травня 2017 17:34
Кожному свій типаж краси)мені лічно Влада сама модельна і крута на фотці!удачі тобі!могли б порадіти ,що лучанка бере участь в такому крутому конкурсі.таке рідко буває
Лея Показати IP 10 Травня 2017 17:38
Мені Теж гарна Влада!!знаю її як модель і людину.дуже професійнійна і хороша і краса природня.дуже класна
Сєрьога Показати IP 27 Травня 2017 14:35
Всі хто п*здять про владу, поцілуйте себе в ср*ку ! Можна подумати ви всі мачо. Якщо отдихаєш в Опері то купи собі котлету!