USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Українці попрощалися з російськими зірками

8 Квітня 2014 10:21
Фото російських зірок розмістили на біллборді з підписом "Прощавайте!" У Києві на Новообухівській трасі з'явилися світлини зірок, які завзято підтримували від'єднання Криму від України насильницьким шляхом, - пише ТСН.

Так, попрощалися із Валерією, Сергієм Безруковим, режисером Федором Бондарчуком, Йосипом Кобзоном, Михайлом Боярським, Львом Лещенко, Олегом Табаковим та іншими відомими артистами. Всі вони - прибічники політики президента Росії Володимира Путіна.

Зображення підкріпили написом: "Спасибі, що підтримали війну в Україні! Україна вам бажає многая літа! Прощавайте!".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 10:34
Брєд сивої кобили!
111 Показати IP 8 Квітня 2014 10:48
Та визнайте вже нарешті, що Крим САМ пішов, бо ТАК хотіла БІЛЬШІСТЬ! І якщо ви не припините нагнітати ситуацію дурними популістськими лозунгами, то й Схід піде.
222 до 111 Показати IP 8 Квітня 2014 11:06
Ти дал__б, до тебе в місто привезуть таку суму більшість і скажуть ми росія, і будиш жити в рабстві? І взагалі ти там був, спілкувався з більшістю? Чи може бачив їхні паспорти, та більшість, що там махала прапорами раши, проплаченні, або росіяни!!!!
111 до 222 Показати IP 8 Квітня 2014 11:47
Так Автомайдан їздить туТ по наших містах і "допомагає" майданувати таким, як ти. Але вас ОДИНИЦІ, а розумних людей більшість. І ці розумні люди розуміють, що краще жити в ДРУЖБІ, ніж у ВІЙНІ. Як ви вже набридли тут усім з вашою "революцією" ЗЛА, НЕНАВИСТІ, ВСЕДОЗВОЛЕНОСТІ.
Со стороны Показати IP 8 Квітня 2014 11:27
Как-то это все смешно, бойкот русских звезд, российских товаров. Надо начать сразу с газа! Есть дома газовая плита - выкинь на хрен! Поддержи бойкот! Только хардкор!
Українець Показати IP 8 Квітня 2014 11:45
правильний білборд, підтримую!
Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 11:46
Дол...бы!
світлана Андріївна Показати IP 8 Квітня 2014 12:12
да це правильно вони мали б закликати до миру а не до дій Путіна. ТАКИХ АРТИСТІВ треба боятися!!вон з України і щоб ноги їхньої не було тут
Анонім до світлана Андріївна Показати IP 8 Квітня 2014 12:24
А коли вони до війни закликали? Це у наших революціонерів тільки до війни кулаки чешуться! А розуму поїхати до людей на Сході і в Криму немає! Вислухати, поговорити НОРМАЛЬНО, а не з позицій "я прав, бо я на Майдані був!" Ці люди не підтримували майдан з самого початку, чому ви думаєте, що вони змінили думку!?
Ваня Показати IP 8 Квітня 2014 12:30
То чого східняки Луганськ Донецьк пруться до нас жити і КРИМ.жИЙТЕ ТАМ ЯК ВАМ ТАК ДОБРЕ. ВИ ЛЕДАЦЮГИ І ПИЯКИ. Валіть в Расею та вам дадуть,де жити і працювати на Колиму і в Сибір там будете його піднімати раби
Горохівець Показати IP 8 Квітня 2014 17:04
Донбасс гонить порожняк. Це депресивний регіон, який кормить уся працьовира Україна. Хай іде в рашу!
Анонім Показати IP 8 Квітня 2014 19:31
То на біллборді "актьорішкі"-пристосуванці, вспливуть при будь-якій владі, ніколи особливо мені вони не подобались, а зараз взагалі їх не поважаю. Одні - старі маразматики, інші- так звана"золота молодь параші". То ще квіточки, моя подруга українка російськомовна, зараз живе в США,вона так зненавиділа росіян, що не може навіть тепер твори Пушкіна читати, до речі вона з Донецька.