USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Протест біля російського посольства у Києві набирає обертів

14 Червня 2014 21:18
Каміння та димові шашки – ось чим закидують будівлю посольства РФ у Києві учасники акції протесту.

Як повідомляє ТСН зараз кількість учасників акції протесту постійно збільшується, а саму будівлю посольства РФ закидують камінням, розбираючи бруківку перед будівлею, в хід також пішли димові шашки. У будівлі розбито кілька вікон.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що більше двохсот активістів пікетують посольство Російської Федерації у Києві в зв'язку з проникненням російських танків на територію України та збитим літаком ІЛ-76.

Наразі, під посольством РФ у Києві близько 300-400 людей. Це люди різного віку – переважно прості кияни, котрі дізналися про акцію з перших повідомлень у соціальних мережах. Підтягнувся також і Ультрас. Представники самооборони Майдану не беруть активної участі у діях мітингувальників, "стоять збоку, спостерігають", повідомляє Українська Правда.

Перед тим перед посольством перевернули, побили та розмалювали автівки, що належать дипустанові.

Щоб протестуючі не пішли на штурм посольства, його оточила міліція. Однак пізніше їх оточили мітингарі і міліція розвернулася та пішла.

На паркані посольства РФ демонтовано триколор, натомість встановлено український прапор.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 60
Lutsk Показати IP 14 Червня 2014 21:50
Так тримати, на черзі - російські банки. Народ сидить на бобах уже давно, "папєрєднікі" вивезли до кацапії мільярди, час кацапським банкам поділитися з народом України, заодно вбиваються 2 зайці - задоволений шелестом в кишенях натовп і черговий підсрачник окупантам - удар по фінансуванню тероризму.
ОХ до Lutsk Показати IP 14 Червня 2014 21:55
Бабуинизация общества продолжается.
))) до ОХ Показати IP 15 Червня 2014 16:11
да, так рвались до Эвропы, что прямиком загремели в Африку.
Наталя до Lutsk Показати IP 14 Червня 2014 22:09
Ідіот! В Росії працює 5 млн. українців чим утримують свої сім*ї і збагачують казну держави!! При чому тут російські банки - це фінансові установи, які інтегровані в фінансову систему України і обслуговують тих же українців, що працюють в Росії і через них відправляють свої зароблені гроші до України. Вам, остолопам, вішають локшину на вуха, а ви всю свою недолугість перекладаєте на вказаних вам ворогів - Росію. Вимагайте від української влади закінчувати цю безглузду і повністю провалену в стратегічному плану війну - вбивство громадян України!! Сидите на російські газовій голці і кричите "відмовимось від російського газу"! А по дрова не хочете потім в Сибір їхати, бо в Україні їх на всіх не вистачить?! Нічого вас, ідіотів, не вчить у цьому житті: все стоїте на майданах, все обираєте собі "кращого з кращих олігархів" і "УДАРених" мерів!! Бідна моя Україно!!
Анонім до Наталя Показати IP 15 Червня 2014 00:32
думаю, що поки газова гілка саме українська, ми при розумному керівництві можемо заставити рашистів танцювати під нашу музику, без цієї гілочки росія - бідота, саме отримати цю гілочку хотів пукін, коли давав янику кредит.
тутешня до Наталя Показати IP 15 Червня 2014 07:03
У вас, мабуть, чоловік на заробітках в росії? Того ви так хахищаєте бізнес агресорів, які вбивають наших земляків. Ну звичайно ж, гроші не пахнуть
Анонім до тутешня Показати IP 15 Червня 2014 14:24
гроші не пахнуть, еге-ж...а від таких, як ви потягує, потягує...
Анонім до Анонім Показати IP 15 Червня 2014 23:25
коментар було видалено
Дід Панас до Lutsk Показати IP 14 Червня 2014 23:20
коментар було видалено
Дід Панас до Lutsk Показати IP 17 Червня 2014 01:03
Ваші господарі зі США вже встигли осудити напад на посольство, майдан вже відмежувався від цих дій, то хто ж там був? Провокатори?
вік Показати IP 14 Червня 2014 21:53
Ідіоти.
Дончанин Показати IP 14 Червня 2014 21:55
коментар було видалено
Оля Показати IP 14 Червня 2014 21:57
коментар було видалено
оксана Показати IP 14 Червня 2014 22:01
Це вже не Україна ,а Гондурас.
nikolay protas Показати IP 14 Червня 2014 22:44
коментар було видалено
nikolay protas Показати IP 14 Червня 2014 22:44
коментар було видалено
пу Показати IP 14 Червня 2014 22:58
коментар було видалено
порадник Показати IP 14 Червня 2014 23:00
Не треба кидати яйця, краще ними нагодувати голодних. Кидати треба гівно (лайно) - його багато і не шкода. при тому амбре від нього набагато потужніше)))
европеец Показати IP 14 Червня 2014 23:06
коментар було видалено
234234 до европеец Показати IP 14 Червня 2014 23:11
Русские странные люди: Где Янукович? - в России. - Где бывший министр МВД? - в России. - Где бывший Глава СБУ? - в России. - Где бывший министр обороны? - в России. - Где бывший министр юстиции Лукаш? - в России. - Кто их инструктировал? - Россия. - Кто оккупировал Крым? - Россия. - Кто проводил циничный брехливый "референдум"? - Россия. - Кто держит 100-тысячную группировку войск на наших границах? - Россия. - Кто вмешивается в наши внутренние дела, указывая, какое устройство у нас должно быть, какая конституция, какой язык и т.п.? - Россия. А виновата во всем Америка.
Анонім до 234234 Показати IP 23 Червня 2014 16:14
Чудово сказано!
Я Українець Показати IP 14 Червня 2014 23:09
І правельно роблять. Пора вже такий же порядок наводити і в Українському Криму. Так само як і москалі захвачувати будівлі, міняти стяги, поставити самопроголошеного мера, зробити референдум на приєднання Криму до України, і при тому казати ,, Ми не причому, це не ми і не наші,,. Дамо ж московії під зад, своє вернемо собі. Будьмо ж патріотами своєї землі, а не хочете, валіте туди куди агітуєте, і нема чого повітря тут псувати. Слава нашому народу. Слава нашим героям. А не тим що пишуть що одні погані продались америці, а самі готові вилизувати зад росіянам....
Анатолій Показати IP 15 Червня 2014 01:03
В Києві - законні народні дії протесту проти фашистської Россії ФСБ - Путіна, а у Москві - фашистський мітинг ФСБ Россії. Поки не розірвемо дипломатичні відносини з Росією, Крим не повернути. Смисл війни Путіна в тому, що Україна має вести з Кремлем усіляки перемовини, а Кремль в той час буде посилювати провокації на території України. Якщо розірвемо стосунки, Україна значно посилить свою позицію, а позиція Росії - значно послабне. Тому тепер і завжди Росія будь-що прагне зберегти дип. стосунки. В цьому смисл війни Путіна: "Задушити в обіймах".
Анатолій Показати IP 15 Червня 2014 01:10
Як тільки розіфрвемо дипломатичні стосунки з Росією, зразу "впадуть обійми Росії". То нащо їх терпіти собі на шкоду?
І рина до Анатолій Показати IP 15 Червня 2014 07:09
А чи не впадуть після цього на нашу землю російські артилерійські снаряди? Розірвемо дип,відносини - карлик пошле війська.
Анонім до І рина Показати IP 15 Червня 2014 23:31
боїшся? вали з України... діди боролись про цього гумна і ми будемо боротися..... прочитай історію......в Україі ніколи не було царів, як в росії люди повинні самі вибрати свій шлях,...... чоловік пішов у військо сини теж....... не хочу бачити гумна на Україні.
Анонім до Анонім Показати IP 16 Червня 2014 00:23
Значить тобі час емігрувати.
Церковна миша Показати IP 15 Червня 2014 02:44
Як не крути, а це напад на посольство іноземної держави, хоча і не збройний. Наша міліція продемострувала вміння залагодження конфлікту та вгамування роздратованої юрби відомим їм способом, тобто розвернувшись задом до проблеми. Реакції Президента на цю подію поки нема. Звісно після цього інвестиції до України потечуть рікою, адже ми усім продемострували статус України як правової деожави..
Лучанин Показати IP 15 Червня 2014 03:43
Мітинг протесту під посольством Росії в Києві провокаторами перетворився в погром зі спаленням автомобілів. Це засудить весь світ, за втрати посольства прийдеться розплачуватися Україні. Розгром посольства вигідний в першу чергу імперіалісту Путіну, щоб виправдати свою агресію. Будемо і дальше бідні, бо дуже багато дурнів в Україні
Йовік до Лучанин Показати IP 15 Червня 2014 09:11
А вам не всерівно що скаже світ?Вони просто в котрий раз занепокояться.Ви хоч бачили їх дії щодо Росії?Так що закрийте писка і мовчіть.
Церковна миша до Йовік Показати IP 15 Червня 2014 09:25
Краще включи мізки, почитай статтю http://i-news.kz/news/2014/06/15/7585723-razgrom_posolstva_rossii_v_kieve_kak_eto.html та проаналізуй її. Питання в тому кому залишається вигідною теперішня війна в Україні.
Володимир Показати IP 15 Червня 2014 06:39
На мітингу протесту біля посольства РФ в Києві "патріоти" підняли червоно-чорний прапор галицьких нацистів, після чого почався розгром посольства і підпал дипломатичних автомашин, за що прийдеться розплачуватися Україні
Депутатка до Володимир Показати IP 15 Червня 2014 12:13
І за що ж таке "страшне" Україні доведеться розплачуватися? Невже Ви такі наївні, що не розумієте, навіть якби там не було червоно-чорного прапору, Кісєльов його в своїх новинах просто би прималював би. Йому ПСектор видиться вдень і вночі, в нього вже якась манія і галюцинації. А так хоч один раз буде правда- там ДІЙСНО був Правий Сектор. Вам шкода дипломатичних машин? не за те переживаєте. БОЇТЕСЯ РЕАКЦІЇ РОСІЇ _КУПІТЬ ПАМПЕРСИ. Вони ж не бояться вбивати наших військових і мирних людей!!!!!!!!!!!!! Чхати, що путік подумає про нас, він вбиває українців начинаючи з 24 лютого. Молодь поводила себе біля пісьольства ГІДНО, МУДРО, ПРАВИЛЬНО. путік трепещи і бійся!!!!! Навіть Аваков вчора змінив тональність, - що не може не радувати, Бо раніше всі хто виходив на пікети після Майдану були для нього бандитами.Тепер про Правий сектор навіть мовчить.Все правильно - бійтеся вороги нашого народу.Красти і робити владний бєзпрєдел вам скоро буде геть нецікаво і невесело. . Народ - це СИЛА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! І ТЕПЕР ПРО ЦЕ ПАМ ЯТАЙТЕ НАВІТЬ УВІ СНІ!!!!!!!!!!!!!
Церковна миша до Депутатка Показати IP 15 Червня 2014 13:27
Рома у тебе та ж хвороба що і у Правого сектора. Ти теж вважаєш себе громадським рупором та розписуєшся за весь народ. Добре сидячи в тилу розписувати як ми Путіну пику натовчем тут же навідміну від Донецька не стріляють, а спокійно сидячи за компом та заїдаючи каву бутербродами можна розмірковувати над політичною ситуацією в країні та розкидатись голосними словами накшталт: "Ми зможемо", "ПТН ПНХ", "Народ - це СИЛА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!". Подорослішай уже та зніми рожеві окуляри, крізь які ти дивишся на світ.
гiсть Показати IP 15 Червня 2014 08:17
Руйнувати i кричати-багато розуму не треба.Треба домовлятись i закiнчувати цю вiйну,як найшвидше.Домовлятись не з бойовиками,а з представниками народiв Донбасу i Луганську.Хочуть свою мову,своi права на мiсцях-все обговорювати .А якщо дiтей будуть посилати нa вбивство заради чиiсь сланцевих iнтересв,то хай свoiх дiтей посилають можновладцi.Понабирали дiтей з сiльських районiв Днiпропетровська,бо у них захисту нема.
Я Українець Показати IP 15 Червня 2014 08:18
Зрозуміло, багато хто з наших земляків сумують за Радянським Союзом, підтримуючи Росію, але зрозумійте, такого союзу вже не буде. Ми завжди для російського народу були Ново росами, Мало росами, у всі часи нас рахували б*длом, це навіть Путін не приховує, це не приховували всі само державці росії. Мені подобається, як про Україну сказав Петро перший, і він був правий, назвавши нас сильною і вільною нацією, і ми повинні бути такими. Прочитайте і прокоментуйте. Ось ці слова... Петр I о украинцах.. . “...сей народ и зело умен и зело лукав: он, яко пчела любодельна, дает Российскому государству и лучший мед умственный, и лучший воск для свещи Российскаго просвещения, но у него есть и жало. Доколе россияне будут любить и уважать его, не посягая на свободу и язык, дотоле он будет .. светочью Российскаго Царства; но коль скоро посягнут на его свободу и язык, то из него вырастут драконовы зубы, и Российское царство останется не в авантаже”. А це що думав Трубецкой про Українців Н.Трубецкой.К проблеме русского самосознания.- Париж,1927 "Что будет, когда Украина, которая помнит все притеснения москалей: и крепостничество, и рекрутство, и бесправие, и грабежи, и кнут - не захочет быть с Московией? Украину надо в таком случае признать свободной и независимой страной, и, исходя из тех страданий, которые она получила от нашего деспотизма, можем ждать, что при первой возможности Украина отойдет от нас".
лпдмуа а простише и Показати IP 15 Червня 2014 08:24
как по заказу для телеящика киселева : Ето же посольство а донецк или луганск :- пиз-те на передовую помогайте солдатам идиотизм в рагульском исполнении
Анонім Показати IP 15 Червня 2014 09:03
Ці тварини знищили наш літак з хлопцями, а лібералам страшно щось писнути.Та треба було спалити посольство разом з послом
Церковна миша до Анонім Показати IP 15 Червня 2014 09:09
Так, так - це ж саме посол разом із усім посольством (в тому числі секретарками та прибиральницями) і збив літак. Саме через таких недолугих як ти і горів Одеський будинок профспілок.
Кому не зрозуміло до Церковна миша Показати IP 15 Червня 2014 09:25
В Одеському будинку згоріли злочинці
ВАСЯ до Кому не зрозуміло Показати IP 15 Червня 2014 09:34
І терористи
Церковна миша до Кому не зрозуміло Показати IP 15 Червня 2014 09:51
Якщо ти себе цим заспокоюєш і тобі з цим легше жити, то думай так. Для мене ситуація неоднозначна, адже офіційного НЕЗААНГАЖОВАНОГО розслідування не було і ніколи не буде. Питання дуже смердюче. А ти подумай, чому люди загинули від отруєння газом, адже краще зламана нога ніж смерть.
))) до Кому не зрозуміло Показати IP 15 Червня 2014 16:12
а ты там свечку держал?
Дончанин до Анонім Показати IP 15 Червня 2014 09:09
Луганский аэропорт сегодня ночью перешел под контроль законной власти. Одна часть его "защитников" сделала "ноги мои ноги", вторая - вышла под триколором; третья - сдалась.
ВАСЯ до Дончанин Показати IP 15 Червня 2014 09:32
коментар було видалено
ВІК до Дончанин Показати IP 15 Червня 2014 11:09
І це правильно.Респект
Депутатка Показати IP 15 Червня 2014 11:42
Молодці! Героям слава! Нехай ліліпутін скаже нам дякую, що не зрівняли те посольство разом з землею. Вони підло вбивають десятками і сотнями наших солдатів, а ми ще маємо дивитися, як протест буде виглядати на російських ЗМІ і як це оцінить ЄС? Та показати їм усім середній палець,і нехай транслюють це по всіх центральних міжнародних каналах. В печінках сидить та їхня "стурбованість" - прям маньяки якісь вічно стурбовані. І що там ще Мандошенко сказав про затриманих провокаторів? Це ті люди провокатори? Це він безхребетний мандошенко. Він мабуть хоче, щоб люди прийшли і до СіЗО чи відділку міліції і зробили там те ж саме, що і під посольством? Допоки український народ не наведе порядок за допомогою тактики "випаленої землі" різної погані, що саботує прийняття і реалізацію рішучих дій по припиненню діяльності рос. армії на сході - результату не буде.Всім і так зрозуміло - Росія веде проти нас війну. Влада - це народ. Вчорашні події ще раз довели, що ми європейці, а не раби. Слава Україні!
Церковна миша до Депутатка Показати IP 15 Червня 2014 13:37
Невже до психлікарні в Олиці вже підвели інтернет? Як ти гарно поділив увесь світ на європейців та рабів. Коли читаю твої коменти, Ромо-депутатка-НЕЛУЧАНИН-емігрантка, таке враження, що ти мариш. Такими словами, якими розкидаєшся ти може промовляти лише дитина, що ще не вийшла з пубертантного періоду і яка ще далеко не пережила період підліткового максималізму.
Депутатка до Церковна миша Показати IP 15 Червня 2014 14:33
Твій нік церковна миша говорить вже сам за себе, тому ображати тебе не буду. Я думаю всі адекватні люди згідні з вищевикладеною моєю позицією стосовно вчорашній подій. а такі як ти кожного разу під виглядом нібито різних дописувачів будуть ізлагать всяку бурду,розбиратися де я воюю, з бутербродами чи без, ну і т. д. Знаю одне - навіть апазиційні до моїх думок апанєнти десь в душі все ж підтримують мене- просто бояться про це подумати - мабуть морально не доросли до цього.
Церковна миша до Депутатка Показати IP 15 Червня 2014 17:46
Навідміну від тебе не маю звички вести переписку з собою під різними ніками з метою складання враження, що промовляю від як ти там сказав: "усіх адекватних людей". Можеш назвати якісь мої ніки крім Церковна миша, то назви. Навідміну від тебе, вважаю, що істина пізнається в спорі, а спілкування з цікавими співрозмовниками завжди приносить мені задоволення. І ще. Непотрібно настільки явно демонструвати свою зверхність, говорячи, хто не підтримує твою думку нібито морально до тебе не доріс. Хто до чого доріс час розставить по своїх місцях.
Депутатка до Церковна миша Показати IP 15 Червня 2014 18:01
А я дуже цікавий співрозмовник (тобто, дописувач). Я думаю, ти в цьому не сумніваєшся.
Дончанин до Депутатка Показати IP 15 Червня 2014 14:02
Посмотри здесь: http://www.unian.net/politics/928788-mid-aktsiyu-pod-posolstvom-rf-pyitalis-ispolzovat-provokatoryi-est-zaderjannyie.html и сравни с написанным тобою.
Депутатка до Дончанин Показати IP 15 Червня 2014 14:45
Я подивилася і знаєш, мене найбільше сподобався Х**ломобіль (просто супер!) А взагалі читати заяви МЗС треба замість анекдотів. Бо сприймати їх серйозно якось не солідно розумним людям.
Дончанин Показати IP 15 Червня 2014 14:04
Мустафа Найем описал описываемые в статье события следующими словами: "Дещица сам себе подписал отставку"
Депутатка до Дончанин Показати IP 15 Червня 2014 14:48
Тю, підписав собі відставку - в Росії ж навіть не розказали людям, чим саме "так відзначився" Дещиця. Відставка Дещиці- просто хвантазія Мустафи, він гарний журналіст, але часом з переляку може ляпнути щось не теє ))))))
Дончанин Показати IP 15 Червня 2014 14:15
Ну а теперь - самое смешное в этом деле: 1)Заваруха в конце концов закончилась тем что группу "протестующих" впустили в посольство, где они объяснили то, что цель их протеста - требование возврата Крыма Украине. О сбитом самолете не было сказано ни слова. Они получили ответ: - Ваша позиция будет изложена вышестоящим органам. 2)"«Пишет моя хорошая подруга, живет во Франции. Будешь смеяться, но министерство юстиции Франции выдало мне справку о несудимости датированную 23/05/2014 где написано, что мое место рождения - Севастополь, Россия (Федерация), признали, стало быть, а в Украину еще не сообщили». В качестве доказательства издание публикует скриншот выданного документа."
Володимир Показати IP 16 Червня 2014 07:28
Цікава коментаторка ДЕПУТАТКА, може й правда вона депутат, якраз від таких депутатів вся кривава трагедія України, взяти хоча людиноненависну Фаріон, яка так затикала російськомовним депутатам роти, що мільйони захотіли відділитися від такої влади у Києві.
Володимир Показати IP 16 Червня 2014 07:30
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 16 Червня 2014 08:01
"Правий сектор" проявляє геройство лише в Києві і Луцьку, а на фронт проти путінців посилають селянських синів гинути за Україну. Авантюристи Ярош, Данильчук сміливі лише проти своїх співвітчизників, а не проти озброєних диверсантів.