USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

Україна – держава-переможниця у Другій світовій війні

16 Квітня 2015 22:25
Україна є державою переможницею у Другій світовій війні, однак Росія намагається переписати історію та приватизувати перемогу. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, - йдеться на офіційному сайті Кабінету Міністрів України.

«Завдання української держави – вшанувати кожну людину, продемонструвати історичну справедливість того, що відбувалося 70 років тому, і не допустити повторення таких трагічних і жахливих подій, які відбувалися в минулому столітті», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодня, 16 квітня, під час засідання організаційного комітету з підготовки і відзначення 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.

Зі слів Арсенія Яценюка, 70-та річниця перемоги над нацизмом у Європі припадає на той час, коли Російська Федерація почала здійснювати проти України військову агресію: «Історія розпорядилася дуже драматично. 70 років тому ми плече в плече боролися з нацизмом, і воювали, і перемогли. А зараз Російська Федерація, яка разом з Україною перемагала в Другій світовій війні, розпочала військову агресію проти української держави».

Відзначення 70-ї річниці перемоги над нацизмом, за словами Глави Уряду, «є не тільки історичним, але й дуже знаковим». Він наголосив, що людські й матеріальні втрати України під час Другої світової війни – це 40% загальних втрат колишнього Радянського союзу. Населення України після Другої світової війни зменшилося на 14 мільйонів.

«Спроби Російської Федерації переписати історію, приватизувати перемогу в Другій світовій війні та привласнити цю священну й історичну боротьбу над нацизмом, повинні бути присічені. Україна є державою-переможницею в Другій світовій війні. Україна є засновницею Організації Об'єднаних Націй», - зазначив Арсеній Яценюк.

Глава Уряду наголосив, що необхідно гідно відзначити 70-ту річницю перемоги над нацизмом і вшанувати кожного ветерана Другої світової війни, кожного, хто воював: «Завдання української держави - вшанувати кожну людину, продемонструвати історичну справедливість того, що відбувалося 70 років тому, і не допустити повторення таких трагічних і жахливих подій, які відбувалися в минулому столітті».

Арсеній Яценюк також нагадав, що минулого тижня Парламент України ухвалив пакет законодавства, який, зокрема, передбачає доступ до архівів комуністичного тоталітарного режиму та врегульовує правовий статус та вшанування учасників боротьби за незалежність України в ХХ столітті. Два проекти законів із цього пакету вніс Уряд України: «Це значний крок до встановлення історичної справедливості. Очікуємо, що ці закони набудуть чинності, і на повне виконання цього історичного пакету, встановлення справедливості під час нашої боротьби проти нацизму».

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини писало, що СРСР, а потім і Росія, замість трагічної пам'яті подій Другої світової війни запровадили святкування її завершення, яке переросло в культ війни.

Нагадаємо, Україна відмовилася від гергіївської стрічки та використовує червоний мак як український символ пам'яті жертв нацизму і завершення Другої світової війни у Європі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
xO Показати IP 16 Квітня 2015 22:59
Сеня сказочнік, майдан, а чому його не люструють?
Анонім до xO Показати IP 17 Квітня 2015 01:12
Фото дивизии "Галичина", плакаты Гитлер освободил Руину, красный флаг на Рейхстагом. Убери лишнее. На опросе у психиатра.
історик Показати IP 16 Квітня 2015 23:05
Переможець - СРСР, а все інше то казочки!:)
Sieger до історик Показати IP 16 Квітня 2015 23:36
Україна - засновниця ООН !!! Плачу під столом!!! :-D
Анонім до Sieger Показати IP 17 Квітня 2015 00:25
це правда. Сталін сказав, що україна та білорусія дуже сильно постраждали від нацистів та колаборантів які їм прислужували у часи другої світової війни і тому попросив, щоб україна та білорусія стали співзасновниками ООН. інші світові лідери із цим погодились.
Анонім до Анонім Показати IP 17 Квітня 2015 09:47
Дело несколько проще. Просто при этом СССР получал в ООН три голоса, т.е получал те же права в ООН, что и союзнички, т.е. США, Англия и Франция..
Анонім до Sieger Показати IP 17 Квітня 2015 00:27
Мануїльський Дмитро Захарович - У квітні 1945 очолював делегацію УРСР на міжнародну конференцію у Сан-Франциско, що оформила створення ООН, та на Паризькій мирній конференції 1946. Брав участь у роботі перших сесій Генеральної асамблеї ООН, на яких виступав з промовами, спрямованими проти діяльності української еміграції. - недавно памятник цьому визначному українцеві був знищений свідомими послідовниками степана бандери
123 до Sieger Показати IP 17 Квітня 2015 09:51
Україна таки дійсно засновниця ООН.
Дарт Вейдер до 123 Показати IP 17 Квітня 2015 12:03
точніше буде-УРСР!
х0 до історик Показати IP 16 Квітня 2015 23:38
Майдан, а чому яценюка не люструєте?
галина до х0 Показати IP 17 Квітня 2015 08:34
ну як може майдан люструвати Яценюка, коли той майдан 1 е власн1стю Порошенка, Яценюка. Коломойского 1 1х приб1чник1в.
Анонім до історик Показати IP 17 Квітня 2015 00:21
якщо україна - це держава переможниця у другій світовій війні - чому тоді день перемоги в україні об'явили днем трауру та яценюк в германії розказував про те, що СССР вторгся в україну та германію?
Sieger Показати IP 16 Квітня 2015 23:38
Пане (і) авторе! Україна на худий кінець СПІВзасновниця, але ніяк не засновниця!
Анонім до Sieger Показати IP 16 Квітня 2015 23:53
Meine Mahnung...Du bist dumm schwätzer...
Анонім Показати IP 17 Квітня 2015 01:14
коментар було видалено
до ВН Показати IP 17 Квітня 2015 08:11
Ви реально сепарське видання ! Закрийте коментарі не дайте тролям свої гроші заробляти!
хех до до ВН Показати IP 17 Квітня 2015 09:46
А чому зразу сепарське? Вас як баранів привчили, що якщо людина має іншу думку- то вона зразу сєпар. Тут багато хто в Україні не згідний з днем трауру, бо в нас є 22 червня, в тому числі і хлопці які зараз воюють. Тількі дибілу може бути не ясно, що це ще один крок щоб посварити схід і захід. Таке враження що їм потрібна АТО в харкові... А там напевно і так настрої вже на грані....
х.р ти а не хех до хех Показати IP 17 Квітня 2015 14:43
про іншу думку вали і розкажи в лугандоні чи в криму де катують і вбивають за все проукраїнське.
еСеРеСеР Показати IP 17 Квітня 2015 11:18
коли вже ці тилові нквд вов паразити повиздихають? хто дійсно на передовій геройськи воював з гітлерівцями вже давно загинули і повмирали від наслідків поранень, а тилові хєррої нквдисти-штабісти гнавші, позаду ховаючись за бійцями,на смерть людей продовжують паразитувати! і коли вони вже нажеруться?
Дарт Вейдер до еСеРеСеР Показати IP 17 Квітня 2015 12:04
Після тебе!