Двоє мужніх воїнів з Волині – вже 10 місяців у полоні. Що далі?
Колишні військовополонені 51 ОМБ, волонтери, родичі готові долати нові перешкоди, які виникли на шляху визволення бійців, які досі залишаються в полоні бойовиків.
Через кадрові зміни в СБУ, ініційовані президентом Петром Порошенком, може зірватися обмін полоненими. Однак волинські волонтери рішуче налаштовані добиватися визволення з полону волинських бійців.
Про це пише Наталія Боярина у на сторінці групи «Повернути додому комбата» у Фейсбуці.
Якщо питання обміну полоненими не зрушиться з місця, колишні військовополонені 51 бригади вирушать до Києва, аби домагатисяу вищого керівництва держави звільнення з полону бойовиків двох військовослужбовців 51 бригади, майора Сергія Фураєва та солдата Артема Комісарчука.
ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОЛОН ВОЛИНСЬКИХ ВОЇНІВ. ФОТО
«Не опускаючи рук, ми боремось і далі. Відбулась зустріч в Мінську, і наче все, обміни відновили, ведуть переговори, наче і з формулою обміну визначились. І тут - «несподіванка», Порошенко вирішив робити в СБУ кадрові зміни.
Чекаємо знову, не за горами чергова дата 10 місяців полону. Якщо диво не відбудеться, плануємо поїздку з колишніми військовополоненими до столиці», - написала Наталія Боярина.
Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що військовослужбовці Волині, колишні військовополонені, з цього приводу уже зверталися до вищого керівництва за посередництвом відеокамери.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Через кадрові зміни в СБУ, ініційовані президентом Петром Порошенком, може зірватися обмін полоненими. Однак волинські волонтери рішуче налаштовані добиватися визволення з полону волинських бійців.
Про це пише Наталія Боярина у на сторінці групи «Повернути додому комбата» у Фейсбуці.
Якщо питання обміну полоненими не зрушиться з місця, колишні військовополонені 51 бригади вирушать до Києва, аби домагатисяу вищого керівництва держави звільнення з полону бойовиків двох військовослужбовців 51 бригади, майора Сергія Фураєва та солдата Артема Комісарчука.
ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОЛОН ВОЛИНСЬКИХ ВОЇНІВ. ФОТО
«Не опускаючи рук, ми боремось і далі. Відбулась зустріч в Мінську, і наче все, обміни відновили, ведуть переговори, наче і з формулою обміну визначились. І тут - «несподіванка», Порошенко вирішив робити в СБУ кадрові зміни.
Чекаємо знову, не за горами чергова дата 10 місяців полону. Якщо диво не відбудеться, плануємо поїздку з колишніми військовополоненими до столиці», - написала Наталія Боярина.
Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що військовослужбовці Волині, колишні військовополонені, з цього приводу уже зверталися до вищого керівництва за посередництвом відеокамери.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Швидка мода витісняє ремонт: волинський майстер понад чверть століття повертає взуттю друге життя
Сьогодні 08:36
Сьогодні 08:36
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
Лосось не у списку: дієтолог назвала найкорисніші види риби для серця і рівня холестерину
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Дорогу Калинівка–Люблинець підлатають за 4 млн
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45
