USD 27.60 27.77
  • USD 27.60 27.77
  • EUR 33.30 33.58
  • PLN 7.23 7.35

Кевларові каски, виготовлені в Луцьку, пройшли випробування

Кевларові каски,які виготовляють луцькі активісти власноруч, пройшли випробування.

Про це стало відомо під час презентації виробу сьогодні, 26 вересня.

Розробники каски - самооборонівці Володимир Жуков Злий») та Дмитро Сандалов Йожик») розповіли про те, що на одну каску необхідно витратити 3 метри кевлару.
Над першим екземпляром працювали більше тижня. Такий термін був тому, що розробники користувалися вакуумним способом. Якщо ж вдасться запровадити метод штампування, то на одну каску витрачатимуть не більше 10-20 хвилин.
Нині головна потреба активістів – кевлар, який коштує згідно з різними розцінками від 15 до 25 євро за метр. Собівартість однієї такої каски буде менша 100 євро.

«Якщо нам подарують кілометр кевлару – ми навіть безкоштовно їх робитимемо», - кажуть активісти.
Готова каска уже пройшла випробування – прототип обстріляли у тирі УБОЗу МВС. Вона витримала 10 пострілів з ПМ. Кілька пострілів підряд в одну ділянку навіть не прогнули її.
Вага каски не перевищує допустиму норму 1,5 кілограма.
Тому в надійності, кажуть активісти, вона не поступається фабричним. Кріплення, яке регулюється залежно від розміру голови солдата, зроблене за зразком НАТО.

Нагадаємо, в Луцьку вже виробляють «народні» бронежилети та вигадали фільтри для очищення річкової води в польових умовах. Також намагаються налагодити розробку безпілотних розвідувальних літальних апаратів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus