USD 41.50 41.80
  • USD 41.50 41.80
  • EUR 41.55 41.85
  • PLN 10.50 10.65

Мобілізованих лучан відправили на навчання

29 Січня 2015 13:13
Більше тижня триває перший етап четвертої хвилі мобілізації на Волині. Триватиме він до 16 березня. Під час цього планують призвати з Волині у військо 1300 осіб, проте лише 540 з них можуть залучити для виконання військових обов’язків, - інформує Волинська ОДТРК.

Ті, хто вже отримав повістку, повинні пройти військово-лікарську комісію. У середньому щоденно до військкоматів приходить 90 мобілізованих.

Зі слів голови військово-лікарської комісії Галини Чимирук, 20 % чоловіків з повістками відсіюються після огляду, ще частину з них вважають частково придатними до військової служби. «Наприклад, якщо у людини виразка у стадії загострення чи інше захворювання. На фронті не завжди вчасно людина може поїсти і не завжди там правильне харчування, а ще стреси. Все це може викликати внутрішню кровотечу чи інше ускладнення. Ми мусимо таких визнавати частково придатними до виконання військових обов’язків», - каже пані Чимирук.

Ті, хто проходить медкомісію, - не лише мобілізовані. Є серед них і чимало добровольців.

«Безперечно, кожного чекає невідомість, але кожен проходить цей етап і далі будемо від слів переходити до дій», - каже Дмитро Ураєв.

Пан Олександр прийшов добровольцем: «Я сам добровольцем прийшов у військкомат. Йдуть 20-річні діти, а я що дядько старий буду сидіти - ні!»

Перших сорок мобілізованих із Луцька та Луцького району відправили до навчального центра в селі Старичі Львівської області.

Всього до 1 лютого на навчання відправлять 232 військовозобов’язаних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus