Минулого тижня стало відомо про загибель 5 волинських воїнів
Оперативна нарада у голови волинської облдержадміністрації розпочалася з хвилини мовчання.
Так, 18 лютого в селі Гаразджа поховали солдата В’ячеслава Іонова. Також Волинь попрощалася з Андрієм Посполітаком. Крім того, згідно з даними Волинської ОДА, ще 2 тіла волинян опізнали за результатами аналізів ДНК. Однак імен їх не називають, поки не буде остаточних результатів.
Як раніше повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, днями опізнали бійця 51 ОМБ – Олександра Василюка з села Романів Луцького району.
А сьогодні стало відомо про смерть бійця ДУКу Дмитра Колесникова.
«Негативна тенденція гибелі наших вояків продовжується і ми всі розуміємо наскільки це тяжко для рідних.
Вчора мирна хода відбулася в Луцьку, Києві, але наші вороги не могли змиритися з тим, що Україна вшановує пам’ять своїх загиблих воїнів Небесної Сотні. Ми не можемо бути повністю захищеними і повністю зосередитися на тих подіях, які відбуваються на сході. Агресор не зупиниться на Дебальцево. Його плани – дестабілізація ситуації, ненадання можливості завершити процедурні питання зі вступом в ЄС, втілити реформи. Ми маємо з вами шанувати тих, хто загинув. Але особливу увагу ми повинні приділити єднанню перед загрозою, яка як ніколи постала перед країною», - зауважив голова ОДА Володимир Гунчик.
Він закликав усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання полеглих українських воїнів, а також тих, хто загинув під час теракту у Харкові, внаслідок якого загинуло 2 осіб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, 18 лютого в селі Гаразджа поховали солдата В’ячеслава Іонова. Також Волинь попрощалася з Андрієм Посполітаком. Крім того, згідно з даними Волинської ОДА, ще 2 тіла волинян опізнали за результатами аналізів ДНК. Однак імен їх не називають, поки не буде остаточних результатів.
Як раніше повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, днями опізнали бійця 51 ОМБ – Олександра Василюка з села Романів Луцького району.
А сьогодні стало відомо про смерть бійця ДУКу Дмитра Колесникова.
«Негативна тенденція гибелі наших вояків продовжується і ми всі розуміємо наскільки це тяжко для рідних.
Вчора мирна хода відбулася в Луцьку, Києві, але наші вороги не могли змиритися з тим, що Україна вшановує пам’ять своїх загиблих воїнів Небесної Сотні. Ми не можемо бути повністю захищеними і повністю зосередитися на тих подіях, які відбуваються на сході. Агресор не зупиниться на Дебальцево. Його плани – дестабілізація ситуації, ненадання можливості завершити процедурні питання зі вступом в ЄС, втілити реформи. Ми маємо з вами шанувати тих, хто загинув. Але особливу увагу ми повинні приділити єднанню перед загрозою, яка як ніколи постала перед країною», - зауважив голова ОДА Володимир Гунчик.
Він закликав усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання полеглих українських воїнів, а також тих, хто загинув під час теракту у Харкові, внаслідок якого загинуло 2 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56
