USD 41.50 41.90
  • USD 41.50 41.90
  • EUR 39.75 40.30
  • PLN 8.20 8.45

Сапери з Волині готуються на передову

26 Лютого 2015 08:56
Яворівський полігон завершує навчання військовозобов’язаних, які у січні були мобілізовані або прийшли служити добровольцями, - інформує «Волинська газета».

Протягом 20 останніх днів бійці з усіх фактично областей України проходили вишкіл у Львівській області. Серед тисяч захисників чимало й волинян.

На підсумкових навчаннях, які відбувалися 24 лютого, військове командування разом із журналістами оцінювали те, що встигли наші захисники вивчити й застосувати на практиці.

Зокрема, свої здібності продемонстрували інженери-сапери. Їх учили не тільки знешкоджувати, а й насамперед вчасно виявляти вибухобезпечні предмети. Тим паче, ті можуть бути замасковані під кору дерева, пластикову пляшку чи й навіть дитячу іграшку.

Житель Маневицького району Олексій Ярмолюк показав журналістам річ, на якій у 80% підриваються наші хлопці в АТО.

– Ось вона, осколочна міна, яка закопується в землю. Коли вона спрацьовує, то вискакує із землі на дев’ять метрів і має радіус ураження – 25 метрів. Тому наловчитися виявляти цей смертоносний предмет – украй важливо не лише для саперів, а й для всіх бійців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus