USD 37.45 37.76
  • USD 37.45 37.76
  • EUR 37.30 37.70
  • PLN 9.30 9.40

У СНУ військові здобуватимуть ще одну професію

13 Жовтня 2014 12:45
Відтепер у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки колишні військовослужбовці здобуватимуть ще одну професію, – повідомляє прес-служба вишу.

Про це йшлося під час зустрічі ректора Ігоря Коцана з президентом Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимиром Рубцовим, директором Міжрегіонального центру соціальної адаптації звільнених військовослужбовців та курсової підготовки цивільного населення Юрієм Московчуком, представником Міністерства соціальної політики України Борисом Венгером, директором Міжнародного благодійного фонду «ЄвроАзія» Олексієм Іващенком.

Навчання відбуватиметься в рамках проекту «Україна – Норвегія» «Професійна перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні» у співпраці з Міжнародним фондом соціальної адаптації та Мінсоцполітики. Зі слів освітян, здобуття нової професії сприятиме підвищенню професійної конкурентоспроможності військовослужбовців на ринку праці України та розвитку підприємництва серед військових.

Проект діє в Україні 11 років. Попередні роки він охоплював південний регіон країни, зокрема Крим. Цього року керівництво фонду вирішило розширити географію, залучивши західноукраїнські ВНЗ. Серед них і СНУ імені Лесі Українки. Загалом у проекті бере участь 13 вишів України.

10 жовтня у СНУ відбулося перше заняття курсів із перекваліфікації для 25 військовослужбовців. Упродовж 2,5 місяців колишні військові перенавчатимуться за спеціальністю «Менеджмент підприємницької діяльності».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus