Клімчук закликав садити буряки
Голова облдержадміністрації закликає волинських господарів у нинішньому році збільшити посівні площі цукрового буряка.
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук звернувся до голів сільських та селищних рад, до селян-одноосібників і всіх волинських господарів із закликом збільшити площі посівів цукрового буряка в області.
Борис Клімчук вважає, що нині на Волині сприятлива ситуація для розвитку цукрової галузі. І саме виробники та переробники сировини зможуть отримати значний прибуток, - інформує прес-служба голови облдержадміністрації.
«Сьогодні, разом з головою обласної ради Анатолієм Грицюком, ми провели нараду з власниками та директорами цукрових заводів. Той факт, що при врожайності 30 центнерів з гектара можна буде отримати понад 5 тисяч гривень прибутку, мусить заохотити аграрників», - зазначив Клімчук.
Він запевнив виробників цукрового буряка, що на кожному заводі їх очікуватиме справедливий розрахунок та чесні договори.
«Нам важливо, щоб працювали заводи. А усі - виробники, заготівельники й переробними, отримували гарні прибутки. Ми захистимо ваші інтереси!», - пообіцяв губернатор.
Голова облдержадміністрації підкреслив, що зробить усе можливе, щоб цей процес відбувся з користю для всіх, та побажав гарної посівної компанії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук звернувся до голів сільських та селищних рад, до селян-одноосібників і всіх волинських господарів із закликом збільшити площі посівів цукрового буряка в області.
Борис Клімчук вважає, що нині на Волині сприятлива ситуація для розвитку цукрової галузі. І саме виробники та переробники сировини зможуть отримати значний прибуток, - інформує прес-служба голови облдержадміністрації.
«Сьогодні, разом з головою обласної ради Анатолієм Грицюком, ми провели нараду з власниками та директорами цукрових заводів. Той факт, що при врожайності 30 центнерів з гектара можна буде отримати понад 5 тисяч гривень прибутку, мусить заохотити аграрників», - зазначив Клімчук.
Він запевнив виробників цукрового буряка, що на кожному заводі їх очікуватиме справедливий розрахунок та чесні договори.
«Нам важливо, щоб працювали заводи. А усі - виробники, заготівельники й переробними, отримували гарні прибутки. Ми захистимо ваші інтереси!», - пообіцяв губернатор.
Голова облдержадміністрації підкреслив, що зробить усе можливе, щоб цей процес відбувся з користю для всіх, та побажав гарної посівної компанії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Хрущов
Показати IP
1 Квітня 2010 10:29
Пам"ятаю, як закликав всіх садити кукурудзу - царицю полів! Золоті були часи.....
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.