USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.10

Проти Єремеєва можуть розпочати кримінальне провадження

18 Червня 2015 21:30
Проти Ігоря Єремеєва можуть розпочати кримінальне провадження через борги перед "Укргазвидобування". Про це повідомляє ТСН.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк дав вказівку НАК "Нафтогаз Україна" негайно змінити керівництво компанії "Укргазвидобування" через борги Єремеєва. Про це повідомили у прес-службі Кабміну.

Окрім цього, очільник уряду попередив нардепа Ігоря Єремеєва, що він негайно повинен погасити борг перед компанією, інакше через 72 години проти нього розпочнуть кримінальне провадження.

"Згідно з результатами аналізу фінансово-господарської діяльності компанії "Укргазвидобування" встановлено, що борги групи компаній народного депутата Ігоря Єремеєва перед цією компанією становлять 373 мільйони гривень", - йдеться у повідомленні.

Керівництво "Укргазвидобування" не вжило належних заходів для повернення заборгованості у визначені законом терміни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
123 Показати IP 18 Червня 2015 21:57
Давно потрібно розібратися з цим лайном!
940 гривень ганьба в Показати IP 18 Червня 2015 22:20
клятий народом індексаційний вор яйценюк-Х****Л О !!!!!!!!!!!!!!!!
Пупо Показати IP 18 Червня 2015 23:05
Упс! Микола Ярославович пітніє!
Маневичi Показати IP 18 Червня 2015 23:09
Ви шо? А на слідуючі вибори вікна хто буде давати,а подарунки на Новий Рік? Інші не дадуть.
петя Показати IP 18 Червня 2015 23:30
Так дивно, що Волинські новини пишить про Єремеєва. А ТСН - показує.... Надоїли вже ці заказухи...
Сєня жжот! Показати IP 18 Червня 2015 23:41
Борги компаній... Проти нього. Яценюк, ніби, на ідіота не скидається. Бо тільки повний ідіот не розуміє відмінності між результатами діяльності юридичних осіб - компаній, їх цивільною відповідальністю та наявністю майнових прав фізичної особи. Піар це все. Галімий.
Жур до Сєня жжот! Показати IP 19 Червня 2015 08:44
Сєня таки жжот! А горе-журналісти такий г...бред на всю країну розкидають...
експерт Показати IP 19 Червня 2015 05:14
Лайно - якраз коментатор 123. Що не нацарапає - усе лайняне. А в Єремеєва - все чудово, тим паче - в Романюка.
123 до експерт Показати IP 19 Червня 2015 08:52
Що правда очі ріже )) ?
прокурор Показати IP 19 Червня 2015 06:08
Усе має свій кінець. У злодія вік короткий, наступний Палиця
бандіт до прокурор Показати IP 19 Червня 2015 14:35
в нас такі прокурори ще не одного не посадили дуже гроші люблять ну відкрили справу та хоть сто справ в суді все пох*рать
Че Показати IP 19 Червня 2015 08:42
У нас ще хтось вірить Яценюку ? Звичайний популізм.
Mik (галицька миша) Показати IP 19 Червня 2015 09:40
Припускаю, що Яценюк вартий Єремеєва. I навпаки.
123 Показати IP 19 Червня 2015 10:20
Вот это напугали Игорька, трясется наверное весь. От смеха. Яценюк клоун позорный!
Ковельчанин до 123 Показати IP 19 Червня 2015 11:07
Вiн, може, й насправдi ганебний, але кримiнальне провадження - це зовсiм небажана перспектива. Особливо, коли його вiдкривають за "побажанням" голови Кабмiну.
lol Показати IP 19 Червня 2015 11:00
Той Яйценюк також не святий...