У Нововолинську погрожують страйком
Волинські шахтарі зібралися страйкувати. Загроза страйку виникла на нововолинській шахті № 10.
Через затримки у фінансуванні останнім часом на шахті №10 створилася вкрай складна ситуація. На перше лютого замовник – дирекція з будівництва об\'єктів – заборгував генпідряднику ПАТ «Трест Луганськшахтопроходка» за виконані роботи 13 мільйонів 883 тисячі гривень. Із врахуванням зробленого понад ліміт державного фінансування у минулому році – понад 26 мільйонів гривень.
У ПАТ «Трест Луганськшахтопроходка» практично вичерпані власні ресурси для ведення гірничопрохідницьких робіт, як практикували раніше. Люди з грудня 2009-го не одержують зарплату.
У зв\'язку з цим, керівництво тресту ухвалило вимушене рішення про призупинення усіх робіт на будівництві десятої Нововолинської шахти. І, як крайній крок - вдатися до страйку.
Такі дії шахтобудівельників можуть призвести до затоплення шахти, що потягне за собою значні кошти на відновлення робіт. Тому депутати Волиньради на останній сесії з ініціативи депутата Юрія Єлеви, прийняли звернення до Кабміну щодо ситуації на шахті №10.
У документі наголошується, що необхідно негайно відновити державну програму фінансування будівництва. У ній передбачити і виділити понад 588 мільйонів гривень, необхідних для відкриття першої лави у 2010-му.
Як стало відомо вчора, працівники «Трест Луганськшахтопроходка» вирішили страйк поки що відкласти і проводити лише роботи з підтримки життєдіяльності шахти, - пише «Волинь-нова».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Через затримки у фінансуванні останнім часом на шахті №10 створилася вкрай складна ситуація. На перше лютого замовник – дирекція з будівництва об\'єктів – заборгував генпідряднику ПАТ «Трест Луганськшахтопроходка» за виконані роботи 13 мільйонів 883 тисячі гривень. Із врахуванням зробленого понад ліміт державного фінансування у минулому році – понад 26 мільйонів гривень.
У ПАТ «Трест Луганськшахтопроходка» практично вичерпані власні ресурси для ведення гірничопрохідницьких робіт, як практикували раніше. Люди з грудня 2009-го не одержують зарплату.
У зв\'язку з цим, керівництво тресту ухвалило вимушене рішення про призупинення усіх робіт на будівництві десятої Нововолинської шахти. І, як крайній крок - вдатися до страйку.
Такі дії шахтобудівельників можуть призвести до затоплення шахти, що потягне за собою значні кошти на відновлення робіт. Тому депутати Волиньради на останній сесії з ініціативи депутата Юрія Єлеви, прийняли звернення до Кабміну щодо ситуації на шахті №10.
У документі наголошується, що необхідно негайно відновити державну програму фінансування будівництва. У ній передбачити і виділити понад 588 мільйонів гривень, необхідних для відкриття першої лави у 2010-му.
Як стало відомо вчора, працівники «Трест Луганськшахтопроходка» вирішили страйк поки що відкласти і проводити лише роботи з підтримки життєдіяльності шахти, - пише «Волинь-нова».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині провели в останню дорогу Героя Олександра Обабка
Сьогодні 19:30
Сьогодні 19:30
У Луцьку з’явився новий кликун – Книжко молодший
Сьогодні 18:10
Сьогодні 18:10
Підтвердили загибель військового з Волині Юрія Ростанюка
Сьогодні 17:17
Сьогодні 17:17
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Анонси
Сьогодні 16:30
Сьогодні 16:30

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.