USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Вартість святкового столу для волинян

10 Квітня 2015 17:47
12 квітня весь православно-християнський світ святкуватиме Воскресіння Христове. Традиційні Великодні страви – паска, яйця та м’ясо. Однак цього року, вартість великоднього кошика суттєво відрізнятиметься від минулого року. Проте святкувати будуть всі, лише з різним бюджетом.

Щоб накрити святковий стіл, середньостатистичному українцю, потрібно мати в кишені не менше 1000 гривень. Ми порівняли ціни на ринку та у магазинах Нововолинська. Вони вражають. Найбільше, дивує вартість “Курки Чеботурки” – 35-38 гривень за кілограм, коли минулого тижня вона коштувала 29, - інформує БУГ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Zabuzhan Показати IP 10 Квітня 2015 18:56
Слава Україні!!! : )
sss Показати IP 10 Квітня 2015 20:08
хероям сало!!!
Анатоль_ до sss Показати IP 10 Квітня 2015 22:31
Без сала-життя не життя! Ми з Наталею Семенівною дуже любимо сало їсти. Особєнно любимо сало із чосником або копчене!
111 до Анатоль_ Показати IP 11 Квітня 2015 04:17
Сало,то добре,але шинка лiпше.
Лучанка Показати IP 11 Квітня 2015 00:31
ху із Наталка Семенівна?
Анатоль_ до Лучанка Показати IP 11 Квітня 2015 11:10
була колись комсомолкою. Зараз на пособії по безробіттю. Сочиняє вірши та поезіїї, має діпплома. живе у Нововолинську. Часто-густо пише коменти тута під ніком "Штефан,Луцьк", "Дарт Вейдер", "Корінний лучанин"
факт Показати IP 11 Квітня 2015 07:29
Проте 24 роки тисяча людей прихватизовувала все в Україні -ненці . Які ми багаті були після СРСР, що ще є що прихватизовувати олігархам. Але їм ще мало... Повилітають хто-куди (Німеччина, Франція, іт.д.) за декілька хвилин з нашої обкраденої ними держави з чемоданами бабла і золота. А нам і їсти немає за що купляти і лікуватись і т.д. Отака в нас влада брехлива і злодійська ! . Не біда коли черствий хліб, біда коли черства влада.
x0 до факт Показати IP 11 Квітня 2015 10:29