USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Росія осоромилася у півфіналі ЧС з хокею і може лишитися без медалей

21 Травня 2017 10:15
Росія програла Канаді з рахунком 2:4 в півфіналі чемпіонату світу в Німеччині 20 травня.

У другому півфіналі Швеція розгромила Фінляндію – 4:1.

Тож сьогодні, 21 травня, у матчі за 3-є місце зійдуться Росія та Фінляндія. А за «золото» чемпіонату світу-2017 сьогодні позмагаються Швеція та Канада.

Якщо Канада виграє золото, це буде 27 перемога країни на чемпіонаті світу – зрівняється з кількістю титулів, завойованих Росією та Радянським Союзом.

Чемпіонат світу 2017 Канада–Росія (20.05.17), 1/2 фіналу:


Чемпіонат світу 2017 Швеція–Фінляндія (20.05.17) 1/2 фіналу:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Нефть по 120 Показати IP 21 Травня 2017 10:21
Олімпіада в сочі суцільний допінгово-корупційний скандал, поветкин-рижий страус - теж саме два рази на допінгу попадався, лижники теж саме ... Шось у недофюрера не клеїться "схвєрхдиржава". А може взагалі рфія щось чесно вигравати ??? без допінгу, без корупції ???
корінний лучанин до Нефть по 120 Показати IP 21 Травня 2017 10:51
"Осоромилася",А Україна в фіналі.УРА СУХС.клоуни.
НХЛ Показати IP 21 Травня 2017 11:39
Осоромилась чи ні - то їх проблеми! А от нам щось казати коли самі позорно граємо у хокей то як-то не тавої... Тільки і вміємо, останнім часом, щось у "сусіда" підмічати і сміятись з того, а самі що???
123 Показати IP 21 Травня 2017 12:33
Опозорилась? Вы матч смотрели, клоуны? Играли хорошо и вели 2:0 в третьем периоде подсели, пропустили 4 шайбы. Это хоккей и это чемпионат мира. Побеждает сильнейшая команда.
321 Показати IP 21 Травня 2017 13:51
Програли найкращій команді світу - це сором? аби що-небудь написати...)
222 до 321 Показати IP 21 Травня 2017 16:21
Найкраща команда світу - Росія! Ти що, матч не дивився, коментатора не чув? Програли випадково і несправедливо.
! до 222 Показати IP 21 Травня 2017 22:39
Та то жидомасонська змова проти раисцушкі!!!