USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На Донеччині загинуло двоє лучан. ІМЕНА. ОНОВЛЕНО

27 Серпня 2014 19:26
Стали відомі прізвища двох лучан, які загинули під час антитерористичної операції на Сході України.

Нині підтверджено смерть двох лучан. Про це повідомив Луцький міський голова Микола Романюк у коментарі кореспонденту Інформаційного агентства Волинські Новини після закінчення сесії.

Так, згідно з інформацією міськради, на Сході загинули 20-річний солдат Роман Лучук та 23-річний сержант Максим Шульга.

Шульга Максим народився 23 березня 1991 року у Луцьку, закінчив Волинський технікум Національного університету харчових технологій. Призваний на військову службу за контрактом у 2010 році.

Лучук Роман народився 10 серпня 1994 року у Луцьку, закінчив ЗОШ №19, працював у Луцькій міській філії ПАТ «Волиньенерго». Призваний на військову службу у зв'язку з мобілізацією. Обидва юнаки ще навіть не встигли одружитися.

Нагадаємо, сьогодні, 27 серпня, стало відомо, що волинська 51 бригада зазнала важких втрат під Іловайськом. Ситуація досі залишається напруженою. Військові просять підкріплення, та допомога не надходить. Після втрат у зоні АТО 51 окрему механізовану бригаду із Володимира-Волинського вивели на перегрупування. Офіційні цифри загиблих, на жаль, змінюються ледь не щогодини.

Нині вже підтверджена смерть 14 волинян. Ще більше трьох десятків військових розшукують волонтери, їх доля поки невідома. Як невідомо й те, скільки волинян опинилися у полоні.

ІА Волинські Новини висловлює співчуття родинам загиблих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
ZMI Показати IP 27 Серпня 2014 19:28
В Іловайську та Докучаєвську загинули 100 бійців 51-ї бригади, 50 – потрапили в полон. http://nbnews.com.ua/ua/news/130491/
Дончанин Показати IP 27 Серпня 2014 19:37
Долго вас еще надо учить? Забирайте своих пацанов от нас, пока целы. Ведь с кем вы решили воевать? С восточными славянами! А сколько войн восточные славяне проиграли?
профессор-этнолог до Дончанин Показати IP 27 Серпня 2014 20:09
Дурачок необученный, сколько тебя учить, что никаких восточных славян, выдуманных советским пропагандидстом Седовым никогда не было, нет и не будет. Тем более мордвины, вепсы, мерь, тувинцы, пещора, карелы, коми и др. - всё это русские подданые, но не русь. Русы - это только украинцы. Учи матчасть, чмо болотное, угро-финское, особое.
Дончанин до профессор-этнолог Показати IP 27 Серпня 2014 20:18
Не стоит учиться по учебникам, выпущенным во Львове. Попробуй докажи то, что знаешь элементарную историю своей страны. Для этого опиши взаимоотношения Киева и Великого Новгорода во времена Киевской Руси. При этом свое объяснение согласуй с ранее написанным тобою же.
Поліщук Показати IP 27 Серпня 2014 19:43
Видаліть це чмо Дончанин
Дончанин до Поліщук Показати IP 27 Серпня 2014 19:52
Забыл добавить: я уже давно забанен на этом сайте, т.е. не могу оставлять свои комменты.
Дончанину Показати IP 27 Серпня 2014 19:53
Ми вирішили воювати з такими підарасами як ти.
Дончанин до Дончанину Показати IP 27 Серпня 2014 19:56
Сидя на диване ты смелый. Вперед к нам добровольцем в нацгвардию. Если успеешь доехать, то шахта для тебя найдется.
Дмитро до Дончанин Показати IP 27 Серпня 2014 22:25
ну ти і сучара. хотів би я такому бидлу в очі подивитись
Дончанин до Дмитро Показати IP 28 Серпня 2014 07:54
В Николаеве ночью, 27 августа, неизвестные сожгли автомобиль «Нyundai Tucson» из-за украинской символики на нем и во дворе дома по проспекту Октябрьскому, где живет владелец машины.
лахматий будун до Дончанин Показати IP 27 Серпня 2014 23:28
Мандруй до свого президента яника і царя путлєра, прийдуть бандери - зїдять
Дончанин до лахматий будун Показати IP 28 Серпня 2014 07:59
Это ты, по своей природе, обязан быть чьим либо холуем. Не забывай элементарной вещи - большинство людей являются свободными личностями.
лахматий будун до Дончанин Показати IP 28 Серпня 2014 14:33
більшість так, але не ти
Олга Показати IP 27 Серпня 2014 19:53
Суки! Смерть мразі путінській! А ти " дончанине" вали звідси - курс Расєя і то в одну сторону. Ти ще нас не знаєш, земля буде куріти у такої мразі під ногами. Найщиріші співчуття родинам!!! Героям слава! Смерть ворогам! Слава Україні!
Дончанин до Олга Показати IP 27 Серпня 2014 19:59
Если не знаешь, то за последние сутки только в плен сдалось около 300 солдат АТО. Это без учета ребят из 51 бригады.
увч до Дончанин Показати IP 27 Серпня 2014 21:22
коментар було видалено
лахматий будун до вс Показати IP 27 Серпня 2014 20:46
горіти вам всім в пеклі покидьки путінські. мразі і непотріб, викидиши і недоробки, сволота гнила і падаль. у вас нема майбутнього, у вас нема і теперішнього, бо ви раби зомбовані, ви недораса смердюча яка тільки вміє гадити скрізь словом і ділом. настане час коли і зародиша вашого не залишиться. шкода що помирають наші хлопці за людей, які цього навіть не цінять. Ми память про вас, Наші Герої, будемо нести у віках. Вічна вам память і Царство Небесне...
Тетяна Показати IP 27 Серпня 2014 20:51
Вічна пам'ять вам, наші земляки!
Анонім Показати IP 27 Серпня 2014 21:39
коментар було видалено
Патріот Показати IP 27 Серпня 2014 22:55
Не ведіться на дурні коменти . Це не дончани, це працює ФСБ РФ. Вони і далі сіють ворожнечу, залякують і хваляться своїми перемогами. Україну вам не зламати і дух героїв, які визволяють свою землю від агресорів. Україна є, була і буде.І буде мир між заходом і сходом, бо ми всі діти однієї матері-України!
Дончанин до Патріот Показати IP 28 Серпня 2014 07:56
коментар було видалено
лахматий будун Показати IP 27 Серпня 2014 23:25
Повністю підтримую. Всі ці донецькі та аноніми проплачені писаки. Нас не подолати! Нас не скорити! Ми вільні та незалежні! Ми разом і ми єдині! А ці мразі тяжко поплатяться за кожну смерть, помста буде і кара за всі сльози пролиті та кров
україна Показати IP 28 Серпня 2014 00:45
як сумно молоді люди помирають,а роман навчався зі мною в школі,сумно((співчуваю батькам((((((((((((
777 Показати IP 28 Серпня 2014 05:27
Недавно -18ть рокiв, зараз 20 i 23.
IrenaVolja Показати IP 28 Серпня 2014 08:14
Приношу співчуття рідним і близьким, Макс- мій однокласник, вічно пам'ятиму
Волинянин Показати IP 29 Серпня 2014 08:25
Україна була є і буде, БУДЕ КВІТУЧОЮ ,НЕЗАЛЕЖНОЮ І НЕЗЛАМНОЮ, СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ! З НАМИ БОГ І БОЖА МАТІР! А З ВАМИ ЧОРТ,ЯКИЙ НІКОЛИ НЕ ПЕРЕМАГАВ. КОМУ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ УКРАЇНА- ЧЕМОДАН І НА МАГАДАН!