USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Вимоги матерів та дружин волинських військових

8 Серпня 2014 17:17
Чіткі вимоги представникам військового комісаріату та обласної влади висунули рідні військовослужбовців.

Про це йшлося під час зустрічі родин військових із головою облдержадміністрації 8 серпня.

Найважливішим питанням, яке обговорювали під час зустрічі, назвали проблему ротації військовослужбовців із Волині, які протягом декількох місяців перебувають у зоні АТО.

Так, матері наголошували на тому, що морально та фізично виснажених тривалими боями хлопців потрібно замінити протягом принаймні 10-14 днів. Найемоційніші з жінок оголошували, що готові самотужки стати до лав збройних сил, щоб замінити своїх дітей.

Жінки запитували, чому не йдуть на передову працівники військових комісаріатів та діти чиновників. Дехто нарікав на зневажливе ставлення командирів, які говорять солдатам, що ті повернуться додому «або у цинковій труні, або коли скінчиться війна».



Заступник військового комісара області Володимир Бондарук зазначив, що для того, щоб замінити військових, потрібно спочатку призвати інших. З його слів, мобілізація триває 45 днів, до 3 вересня. Непідготованих бійців, мовляв, у зону АТО не відправлятимуть.



Це викликало хвилю обурення серед присутніх, які стверджували, що військових з 51-ї окремої механізованої бригади спрямовували на Схід без підготовки та медичної комісії, а перебувають вони у зоні бойових дій вже протягом декількох місяців.

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зауважив, що, окрім цієї, у нього регулярно відбуваються зустрічі із волинськими матерями, які не бажають відпускати дітей для того, щоб здійснити ротацію військовослужбовців.



Представник волонтерів Костянтин Зінкевич закликав матерів військових, для того, щоб знайти тих, ким можна замінити їхніх дітей, «заходити у спортзали та на літні майданчики, де сильні хлопці п’ють пиво та добре себе почувають». Також він нагадав, що під час Другої світової війни у військкоматах працювали поранені військові з передової.



Голова батьківського комітету області Ярослав Мудрик зазначив, що серед питань, з якими сьогодні зверталися до представників обласної влади, є такі, які можуть вирішити лише Верховна Рада та президент. Таким чином, планується, що для того, щоб особисто зустрітися із Петром Порошенком та назвати йому проблеми, які потрібно вирішити, у Київ вирушать матері військових. Він закликав присутніх висловлюватися без емоцій, говорячи про проблеми та можливі шляхи їхнього вирішення.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
віра Показати IP 8 Серпня 2014 17:25
Скільки можна ВСІМ патякати, з пустого в порожнє?
У-ух! Показати IP 8 Серпня 2014 17:28
Треба вимагати припинення війни а не заміну своїх дітей на інших,бо у інших теж є матері які будуть вимагати щоб послали ...когось(ваших) замість їхніх.
Ніка до У-ух! Показати IP 8 Серпня 2014 17:32
Піди до путлєра і вимагай, побачимо, що він тобі скаже.
Дончанин до Ніка Показати IP 8 Серпня 2014 20:32
Выведите свои войска с нашей земли - война прекратится.
Анонім до Дончанин Показати IP 8 Серпня 2014 20:47
тЫ ЯНЫЧАР, у тебя нет ЗЕМЛИ своей.
анонім до Дончанин Показати IP 8 Серпня 2014 22:56
Метр на два буде твоя земля, а поки що це НАША УКРАЇНСЬКА ЗЕМЛЯ!
Фіг те! до У-ух! Показати IP 8 Серпня 2014 17:34
Наші вже 5!!!!!!! місяць там!!! А твої сидять дома пиво п'ють! відправ, а через чотири з половиною місяці поговоримо!!!!Нехай кожен там так посидить!
Млять до Фіг те! Показати IP 8 Серпня 2014 17:53
Типова жлобська позиція - як у мене погано, то хай у всіх буде так само. Хай всіх позабирають перекалічать і повбивають, тоді тобі стане добре?
Мажор до Млять Показати IP 8 Серпня 2014 23:18
правильно, хай голодранці воюють, а я прапорець на беху причеплю та вишиванку одіну, а посвідчення про участьв АТО тато мені вже зробив
000 Показати IP 8 Серпня 2014 17:37
Росія спеціально нищить Донбас, щоб "забули" про Крим. Знищить Донбас - піде далі. Путлеру потрібен Крим за будь-яку ціну, а решту території треба просто зруйнувати.. .
Анонім до 000 Показати IP 8 Серпня 2014 17:40
А шо, крим ще не в путлера?
Анонім до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 17:43
Путлер "боїться", щоб не забрали і перестали ДУШИТИ Крим з усіх сторін.
Анонім до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 18:02
А кто может крым у россии забрать? Румыня или турция?
Анонім до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 18:05
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 18:45
УКРАЇНА!
Анонім Показати IP 8 Серпня 2014 17:39
коментар було видалено
Аліна Показати IP 8 Серпня 2014 17:48
А ви спитайте у Бондарука,де його син? Який щонеділі тусить в диско- клубах 1989 року народження...чому він не там де наші,такого ж віку чоловіки,до того ж він військовий.
інкогніто... Показати IP 8 Серпня 2014 17:52
Ага,він зажигає ......плював він разом зі своїм сином на нас, дуже цікаво було б послухати,як би він розказував,якби його сини були там.....в пеклі.на Сході! Суки!!!!!
Агент 007 Показати IP 8 Серпня 2014 18:31
"Представник волонтерів Костянтин Зінкевич закликав матерів військових, для того, щоб знайти тих, ким можна замінити їхніх дітей, «заходити у спортзали та на літні майданчики, де сильні хлопці п’ють пиво та добре себе почувають»". ТО МАТЕРІ ПОВИННІ ШУКАТИ ЧИ ВЛАДА??? Підійде та бідна мати до тих, що в клубаз пиво п'є, то він скаже їй куди піти...