USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинські бійці з батальйону «Азов» повертаються

20 Серпня 2014 12:01
В результаті ротації військовослужбовців АТО із спецбатальйону "Азов" додому повертаються декілька волинських бійців, які захищали Схід України від терористів.

Про це повідомили у прес-службі Правого сектора.

Згідно з повідомленням, до Луцька повертаються декілька бійців Правого сектору Волині разом із керівником Павлом Данильчуком.

Сьогодні ввечері добровольці мають бути в Луцьку.

Учасники АТО поспілкуються з журналістами 20 серпня о 18:00 в Палаці культури Луцька.

Нагадаємо, 27 червня майже 30 бійців Правого сектору Волині, прочитавши присягу на вірність Україні, відправились на Схід.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
луцьк Показати IP 20 Серпня 2014 12:04
ото вже Паша тут буде розпинатись що він герой ...
098 Показати IP 20 Серпня 2014 12:10
І відразу піар-акція... А що ж така швидка ротація? Військові хлопці без ротації під кулями там, а ці вже лижі навострили додому? От херої епрст!!!
Анонім Показати IP 20 Серпня 2014 12:20
Оба-на вже навоювали. Якби всі так воювали, то б москалі вже тут скакали.
********* Показати IP 20 Серпня 2014 12:46
А чому декілька? Інші ж з ПС залишилися там. Що, як запахло гарячим (попереду Іловайськ і Донецьк та Луганськ) то Данилюк до Луцька. Мабуть, Тимощук туди поїде на ротацію. Пора. А побачимо.
007 Показати IP 20 Серпня 2014 12:56
Ось такі вони псевдо герої....получили ксіви учасників та співробітників міліції ("Азов" під МВС) і тепер бігом готуватись до виборів.....квітами їх бл*я....зустрічай.... "Мент мне не кент!!!"
лучанин Показати IP 20 Серпня 2014 13:18
Щось довго Данильчук не набув в зоні АТО і вже додому швиденько їде, а чому ротації не роблять серед тих хто воює по 4 місяці . Це не посади ділити і верищати на телебачені зі звірськими очима, який він щирий Українець. Все продумав, адже вибори скоро, нехай їде до Руденка і своїх Тимощуків забирає і йому подібних.
Анонім до лучанин Показати IP 20 Серпня 2014 20:59
в Харківській області війни нема, Данильчук не мент йому зірочок не треба
думка Показати IP 20 Серпня 2014 13:52
І що, тепер для цього при...червону (пробачте, чорно-червону ) доріжку стелити? А чому мовчать про інших, які там вже по 5 місяців воюють, а не сало жеруть, як павлушка?
Факт Показати IP 20 Серпня 2014 13:53
Поїхали - респект. Приїхали живі - чудово. Мобілізація триває так що є можливість не в добровільний батальйон, а.... Є варіанти: 1. Почати боротьбу з мобілізацією та (чи) її формами. 2. Розказувати усім як потрібна мобілізація (є шанс залишитись не мобілізованим) 3. Мобілізуватись. І чомусь мені видається що буде обраний другий варіант.
ФигВам Показати IP 20 Серпня 2014 13:57
Если пройти по ссылке, то становится понятным, что Данильчук - профессиональный безработный (т.е. после окончания школы и университета нигде так и не работал). А на какие шиши живет тогда вместе с семейством? Или исключительно семья на зарплату жены содержится?
Лучанин до ФигВам Показати IP 20 Серпня 2014 14:53
Жінки в ноього так і не має. *** А за що живе? Зустрічне питання а за що він придбав за період лютий-березень 2014 року квартиру у новобудові біля податкової, а також новий автомобіль люкс класу?
Анна Показати IP 20 Серпня 2014 15:06
Всі, хто повертається зі Сходу-герої: волонтери,учасники - це не підлягає обговоренню. А за шановних дописувачів соромно. Вашу енергії порпання в чужій білизні, заздрість і злість спрямовуйте на Схід хоча б волонтерами.
Микола до Анна Показати IP 20 Серпня 2014 16:32
Та вони просто тролі куплені, забанити їх треба а коментарі повидаляти!
помічник Показати IP 20 Серпня 2014 16:36
от як наших самих простих хлопців-трудяг,то не відпускають вже 4.5 місяці(приїхали одиниці з тієї великої кількорсті),а цей самоназваний правий сектор не встиг туди поїхати,як вже повертаються назад,де правда і справедливість...!?теж мені захисники...цирк справжній!
Анна до помічника Показати IP 20 Серпня 2014 18:58
Правда і справедливість буде тоді, коли в АТО в ролі хлопців -трудяг підуть високопоставлені чиновники (кому дозволяє вік), депутати, судді, їхні діти-мажори, які "хворі" чи сидять по закордонах, та в різних "Операх", А це "добровольці", розумієте різницю?Але, певно ні, бо у вас завдання інше: облити брудом, принизити тих, хто прагне змінити систему того бруду, в якій всі хлопці-трудяги, всі ми, живемо вже 23 роки.
помічник до анни Показати IP 21 Серпня 2014 00:10
я нікого брудом обливати не збираюсь..а писати свою думку ніхто не забороняє,тим більше якщо це дійсно так!чому одні сидять вже майже пів року і не бачать облич рідних і близьких і забули,що таке тихе і розмірене життя(а тих кого кому пощастило вернутись на пару днів додому,вночі від салютів чи ще від чогось зриваються і ховаються...це є нормально по твоєму?!
Сергій Показати IP 21 Серпня 2014 11:26
Чого повертаються? Бо вже холодно і вогко на березі Азовського моря (див. Синоптик) так і до простуди недалеко