USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Волинський мер їде в зону АТО

28 Серпня 2014 11:25
Володимир-Волинський міський голова їде в зону АТО. Таке рішення Петро Саганюк, якого громада обирає міським головою вже років із двадцять, прийняв після вчорашньої зустрічі з рідними мобілізованих мешканців міста і району в зону АТО, - інформує «День».

51 бригада, яка першою увійшла у зону АТО, досі не мала ротації своїх бійців, люди морально виснажені до краю. А вчора був черговий «чорний день» для Волині, бо підтверджено загибель під Іловайськом вже 14 солдатів, хоча волонтери і рідні, які мають зв'язок з рідними, говорять про значно більші втрати.

Ситуація з 51 бригадою взагалі не зрозуміла, таке враження у людей, що її просто ліквідовують, тому вчора у своїх вимогах до Президента України, уряду та Генштабу люди вимагали відставки нинішнього командувача дивізією, через дії якого, вважають, підрозділи зазнають втрат, яких можна було б уникнути. Петро Саганюк каже, що вимоги людей – справедливі.

Він наразі домовляється, аби поїхати самому у зону АТО і на місці побачити, що ж там коїться. Домовляється про зустрічі з відповідальними військовим чинами, аби почути відповідь на багато актуальних питань, які важливі не тільки одному волинському містечку, а всій Україні, - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Тобі Показати IP 28 Серпня 2014 11:58
Читай Романюк і вчись!
Вітя до Тобі Показати IP 28 Серпня 2014 12:32
Романюк- Золото у порівнянні з Саганюком !
Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 12:04
Ховайтеся, террористи!!!:)
Княже місто до Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 12:40
Він на вигляд добряк, а от п*па Гапона і охоронця відМОРОЗка би взяв з собою. Всі москалі би в штани наклали!
Громадянин Показати IP 28 Серпня 2014 12:30
Петро Данилович завжди при всіх владах був порядною людиною, таким і зараз залишається, нехай Господь йому поможе у його благому ділі!
запитання до Громадянин Показати IP 28 Серпня 2014 12:35
Якщо був при всіх владах, то вже не порядний. Є підозра на політичну проституцію.
х...м до Громадянин Показати IP 28 Серпня 2014 12:37
З часів ЛКСМУ.він влади не полишав, тільки своїх рабів переганяв з партії в партію.Сам кричав що політика це х...во. Він" господарник"
1982 до Громадянин Показати IP 28 Серпня 2014 12:38
Це у якому кабінеті і якого відділу так вже лижуть ?
Луга до Громадянин Показати IP 28 Серпня 2014 18:03
Та нехай допоможе.Але якого х... він туди поїхав ?
ооооо! Показати IP 28 Серпня 2014 12:30
А чи доїде? Толку з того. Нехай розкаже про свою" сильну команду" і бандюків , якми себе оточив.Один Мороз чого вартий!!! Сам регіоналів позводив до міськради.
Дмитрик Показати IP 28 Серпня 2014 12:34
Скоро вибори, ото пропіариться!!!,,, Нехай на місці краще посидить.
888 Показати IP 28 Серпня 2014 13:54
Петя - ще з комсомольських часів був умілим пристосуванцем , за часів незалежної України йому добряче вдалося зберегти пяту колону на володимирщині , як приклад - форт-пост московського патріархату - Зимненський монастир .......
журналіст з Володими Показати IP 28 Серпня 2014 15:06
Взагалі - то як повідомляють офіційні джерела : В Україні стартувала виборча компанія. Не виняток і наш провінційний Володимир-Волинський. Отже міський голова Петро Данилович вирішив попіаритися і набрати очки серед виборців . Але найпаскудніше те, що старий дід вирішив набрати собі бали на людському горі та людських смертях. Оце вже не порядно і підло.!!!! Чого туди йому пертися? На екскурсію чи на оглядини ?.Що змінить візит Петра Даниловича до зони АТО?
123 Показати IP 28 Серпня 2014 15:14
прихопи гунчика і прямою наводкою під іловайськ в поміч
людвік до 123 Показати IP 28 Серпня 2014 21:51
ТАМ, НАПЕВНЕ СТАТУСИ УЧАСНИКІВ А Т О БУДУТЬ РОЗДАВАТИ !
валерій Показати IP 28 Серпня 2014 18:25
Янукович в Ростові! А його "шистьори" сидять і далі в своїх кріслах. І поки такі як Саганюк та його команда бандюків будуть при владі.. і поки ми їх не наженем як драних котів. То толку в нас небуде. Це вже точно. І ніякої Європи нам не бачити, бо вони її вже собі давно побудували... Тай і Європейці не дурні - вони ж бачать хто нами керує і кого ми собі вибираєм.
888 Показати IP 28 Серпня 2014 19:48
синки, умники коментатори..замість того щоб ображати людину.. слабо взятися за пульт при всіх часах та навести хоча б порядок у власному домі... а тоді вже починати критикувати когось... Вперед патріоти)))) диванні воїни та мажори... попіартеся і ви на зоні АТО... що навчилися за 23 роки то тільки бачити негатив в усьому та критикувати всіх і вся
333 Показати IP 28 Серпня 2014 21:02
Всі хто критикую Саганюка не достойні його калу але справжній керівник завжди дратує невдах ізлодіїв
555 до 333 Показати IP 28 Серпня 2014 22:10
коментар було видалено
444 Показати IP 28 Серпня 2014 21:49
Він не дратує, він просто вже всіх ,хто хоче бути тут людиною, а не його холуєм просто заї ....в зі своїми бандюками і вічною " турботою" про нас до смерті !!!
12345 Показати IP 28 Серпня 2014 22:27
Щоб так сова у вирій полетіла, як цей хапуга поїде під кулі.
777 Показати IP 28 Серпня 2014 22:29
Ви просто самі нічого не вміете робити от і чешете язики і не боїтеся того що принижуєте всіх сімдесят процентів тих хто за Петра голосував а на виборах ми вам карпюки коби чайковські покажемо результат нуль нуль нуль
факт до 777 Показати IP 29 Серпня 2014 07:17
ЗА ПЕТРА ПРОГОЛОСУВАЛО 60 % , ПРИ ЯВЦІ НІ ВИБОРИ - 49 %.Вас не принижують, вас ставлять в стойло фактами !
ЦВК до факт Показати IP 29 Серпня 2014 23:19
Тепер підрахуємо , скільки за Петра голосувало!!! Десь %%% так 27 ?
Мешканець В В Показати IP 28 Серпня 2014 22:34
Я не хочу жити без світла води каналізації а при свободі так буде . Дякую вам за долар 15 бензин 17 газ по500 світло на 30 процентів дорожче хліб дорожче крупи дорожче життя дешева при свободівцях тільки смерть
хворому до Мешканець В В Показати IP 29 Серпня 2014 07:18
Кому ти дякуєш, безмозгле ?
54321 Показати IP 28 Серпня 2014 22:40
Дуже багато непотрібних людей рветься до влади а що вони вміють і що вже робили не кажуть чи служили у армії карпюки коби з гемороем сороки з дурдому але дуже хочуть у владу а чому не розумію може щоб дурість свою показати а може красти більше ніж крали
А3 Показати IP 28 Серпня 2014 22:48
Дмитрук ленька перестань писати тобі пора збиратись з сином і зятьком на Донбас до твого дружка украіноненависника вадима колісниченка якому ти так гарно ремонтував машину службову яку він по п'яні розбив і про це хвастався на всіх п'янках
Б2 Показати IP 28 Серпня 2014 22:52
Нехай Дмитрук ленька забере у циганів гривні і купить собі білетик на Донбас там із зятьком взяточником і сином картежником вас вже чекають
толковий до Б2 Показати IP 29 Серпня 2014 07:21
Ти хоч навчися правильно писати "Льонька" , а не "ленька", і розставляти крапки-коми.Таке враження що в мерового безграмотного адвоката над вечір почалася словесна ср****
щастя до Б2 Показати IP 29 Серпня 2014 07:24
Чого ти , недорозвинуте, однієї людини вчепилося?
З княжого Показати IP 29 Серпня 2014 11:16
коментар було видалено
Громадянин до вузько Показати IP 29 Серпня 2014 14:18
Ви придурки, крім як людей обгажувати нічого більше не вмієте, от би вас усіх писак та на передову, але ви ж на таке не здатні, вам би боки гріти та шпарити всякий брєд, ви ж за своє тупе життя цвяха не забили!!!
жовтневе-овадно Показати IP 29 Серпня 2014 23:17
При чому тут передова ? Саганюк і цвяха і молотка ніколи не бачив. А забити точно не міг .Просто комсомол і бандитська система його " будівничим" зробили ...
дійсно Показати IP 30 Серпня 2014 09:06
Так , дійсно, Петро поїхав туди з відморозком і гапоном....З ким поведешся - того й наберешся.Боже, не позбавляй людей розуму , вони того не варті.
я Показати IP 2 Вересня 2014 12:27
Слухайте, люди, ви вже тут в тих мережах і на форумах геть подуріли? Чи вам пофіг на яку тему, аби проти Саганюка? Та ти хоть одне сидяще тут и пишуче всяку ахінею купи солдатику тормозок і теплі майтки на гуманітарці і поїдь туди провідай!!!! Хто, як не Саганюк, вислуховує оті сльози, плачі і голосіння матерів? він мусить бачити ту біду своїми очима, певно, що високі генерали його швидше послухають чи хоча б вислухають, ніж якогось там дупутата!!!! Пишете, що вибори - та які вибори б...дь???? До виборів ми всі з вами можемо не дожити! Учасника АТО? - тупорилі пуголовки, за одноденну поїздку ніхто учасника не дає!!!! Ви достали вже своїми дописами, ніколи ми не будемо разом, мирною, сильною, дружньою українською родиною, ми швидше один одного переколошматимо! В такий час, замість того, щоб всім об"єднатися, забути про міжусобиці, ну хоча би до часу перемоги над зовнішнім ворогом, ми кусаємо один одного, боремося за портфелі, гроші. Того всього скоро може не бути - і тоді всім все буде фіолетово, а все через дурість! Та зараз треба тричі переступити амбіції, особисті образи, і як ніколи стояти плече до плеча разом, за наше місто, проти нашої спільної біди, за маму-Україну!
РДА Показати IP 2 Вересня 2014 12:32
А Кобушка получив повісту в армію і зара активно займається збором довідок про свої болезні. Лось двометровий! В АТО! Не соромно? Чи невмоготу свою юбку зоставити без п....?