USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Біля медінституту в Луцьку встановлюють чергову «розумну» зупинку. Фото

28 Січня 2021 14:54
У центрі Луцька, неподалік Братського мосту, встановлюють «розумну» зупинку громадського транспорту.

Її розпочали облаштовувати 28 січня біля медичного інституту.

Наразі встановлено каркас, розроблено ґрунт і проведено кабелі.

Відзначимо, що зупинку буде обладнано підсвіткою, інформаційним табло, відеокамерою, WI-FI, сітілайтом та смітниками для роздільного збору сміття.

Нагадаємо, в рамках реалізації проєкту «Використання екологічний і розумних технологій у системі громадського транспорту міста Луцька» у обласному центрі встановлять 9 «розумних» зупинок і 22 інформаційних табло на вже наявних зупинках. Проєкт реалізовує Луцька міська рада із залученням грантових коштів.

Відзначимо, що в центрі Луцька на вулиці Винниченка вже встановили першу «розумну» зупинку. Поки вона працює в тестовому режимі. До слова, «розумну» зупинку громадського транспорту встановлять і на проспекті Соборності, 38а.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Непойняв Показати IP 28 Січня 2021 15:15
а чого вона більша ніж біля ЦУМа? біля ЦУМа навпаки більший потік людей і зупинка там має бути більша!
додік Показати IP 28 Січня 2021 15:15
А коли з'являться "розумні" автобуси і тролейбуси, а не оці ср\чі на колесах?
Лучанин Показати IP 28 Січня 2021 15:16
Цікаво, яка ціна цього 'чуда' з пару метрів профіля і квадратних метрів профлиста?
Волинянин до Лучанин Показати IP 29 Січня 2021 15:08
Проєкт фінансується у співпраці із Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини через Engagement Global gGmbH та Сервісної служби «Міста в єдиному світі», програма Nakopa. Сума грантових коштів становить 6 541 000 грн, а співфінансування з бюджету громади - 1 014 660 грн. Беремо 2 суми,додаємо і ділимо на 9 зупинок які мають встановити у Луцьку.Зробити і встановити лише 1 зупинку виходить аж 840 000 грн.Це виходить вартість 3-кімнатної квартири!
К.лучанин Показати IP 28 Січня 2021 15:17
Щодо елементів конструкції. Кріплення не досить надійне, труба квадратна приварена майже встик без ребер жорсткості. Це ознака халтури , знову якийсь студент -недоучка проектував . Зварювальний шов буде піддаватись корозії, ребра підсилюють кріплення. По опору матеріалів цьому проектанту оцінка -2. Зупинка ж не на один день, тим паче як її назвали "розумна". А ці зупинки вже розтиражували по Луцьку.!
Лучанка Показати IP 28 Січня 2021 15:58
Дуже незручне місце для зупинки! Старшим людям до базару далеко йти, а з базару з покупками - ще й важко нести . Чому було б не зробити її на місці старої зупинки???
Пффф до Лучанка Показати IP 28 Січня 2021 17:15
базару там скоро не буде!
Лучанин Показати IP 28 Січня 2021 17:19
А система, яка відслідковує рух автобусів вже є? Можна на смартфон завантажити? Чи поставили телевізор, на який буде виводитись приблизний графік руху, якого мало хто дотримується?
Нех знають ! Показати IP 28 Січня 2021 19:07
Як Голохвастов - розумний аж страшно !
Вася з Привокзальної Показати IP 28 Січня 2021 19:41
Якшо ті дві новозбудовані зупинки розумні, то всі решта - шо дурні ?
Ігор луцький до Вася з Привокзальної Показати IP 28 Січня 2021 22:49
Вони не дурні,вони в опозиції до ,,розумних".
Олег Показати IP 29 Січня 2021 17:22
Я щось пропустив? Відколи це в Луцьку з'явився медінститут? І яке сміття можна розділяти на зупинках: бички з фільтром і без?