USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Хамовитого чиновника Волинської ОДА з Луганщини, який тероризував підлеглих, звільнили

10 Червня 2020 20:38
Скандального директора департаменту соціальної політики Волинської облдержадміністрації Костянтина Нестеренка звільнили за неетичну, конфліктну поведінку та порушення законодавства.

Відповідне розпорядження голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко підписав 10 червня. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Справа в тім, що чиновник із сумнівною репутацією, родом з Луганщини, щойно посівши керівну посаду, взявся вимагати у підлеглих відкати, шантажував, погрожував та ображав.

Читайте також: Відкати і погрози: керівники інтернатів Волині повідомили про тиск директора департаменту соцзахисту ОДА

Така поведінка Костянтина Нестеренка, який був призначений 24 квітня без проведення конкурсу, збурила керівників п’яти інтернатних закладів області. Однак вони не побоялися публічно заявити про тиск та неприйнятну поведінку посадовця й зрештою домоглися справедливості.

20 травня директори обласних установ оприлюднили спільне звернення до поліції та Волинської обласної ради, яка є засновником комунальних підприємств. Йдеться про керівників Горохівського, Руденського, Олицького, Голобського психоневрологічних інтернатів та Луцького геріатричного пансіонату.

Читайте також: «Буду унічтожать»: чиновник Волинської ОДА з Луганщини вимагав у директорів інтернатів 90% їхніх премій

У відповідь на це звернення та резонанс, яке воно спричинило, у Волинській ОДА 21 травня було порушено дисциплінарне провадження стосовно начальника департаменту соцполітики, а самого посадовця відсторонено від виконання обов’язків.

Зрештою дисциплінарна комісія встановила низку фактів, які вказують на недотримання чиновником таких принципів державної служби, як верховенство права, законність, професіоналізм, доброчесність тощо. Крім того, комісія з’ясувала, що Нестеренко дійсно зловживав службовим становищем, порушував правила етичної поведінки державних службовців.
Читати ще: Чиновника, який на Волині вимагав відкати за премії, звільнили на Луганщині за побори

Зауважимо, нинішній голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко зібрав у своїй команді вихідців з Донецька та Луганська. До прикладу, у лютому голова ОДА призначив на посаду очільника новоствореного держпідприємства, яке має займатися будівництвом та ремонтом доріг на Волині, колишнього депутата від Партії регіонів з Донецька Ігоря Свиридова. Заступник голови ОДА Олександр Троханенко – колишній заступник начальника головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області. Радник голови ОДА Еміль Мікаїлов – теж з Луганська.

До багатьох з них виникає чимало запитань щодо компетенції та походження статків. Проте сьогодні Волинська облдержадміністрація стала однією з найбільш закритих структур: турнікети на вході і загороджений коридор до кабінету голови, відсутність комунікації, уникнення запитань. А з часу представлення голова ОДА не дав жодної пресконференції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 10 Червня 2020 20:59
Перший пішов!
Олександр Показати IP 10 Червня 2020 21:22
І все????
Ірина Показати IP 10 Червня 2020 21:42
Пора з того вулика викурити цей притулок дітей лейтенанта Шмідта!!!
Волиняни Показати IP 10 Червня 2020 22:12
Тов. Погуляйко ! Волиняни чекають тепер ваших роз'яснень, яким чином у вашій команді появився той засланець - хто рекомендував, хто давав кадровій службі доручення готувати розпорядження про його призначення, які служби робили перевірку тої особи, хто візував той документ, хто підписував ? Хто понесе відповідальність за призначення на посаду хабарника і корупціонера ? Скажи, хто твій друг і я скажу, хто ти ! Вважайте, що волиняни вже задали вам питання, на яке ви змушені будете відповісти при звітуванні за рік роботи, якщо звичайно дотягнете до тої дати на посаді. А про участь у місцевих виборах ваших ставлеників - вже можете забути !
думка до Волиняни Показати IP 10 Червня 2020 23:12
Ну смішні люди з такими вимогами:) Де в нас в країні за таке навіть мову ведуть? Ви де живете? :) Винного покарали, що ви ще хочете? :))) Нам до тих країн, де за таке несуть відповідальність, як до Києва рачки :)))
Олена до Волиняни Показати IP 11 Червня 2020 10:33
Цікавить інше питання, для чого Зеленський на Волинь впихнув донецького Погуляйка.
Факт Показати IP 10 Червня 2020 22:33
3,14здєц старому котьонку - больше с&ать нє будєт под столом !
васько василенко Показати IP 10 Червня 2020 23:37
Погуляйко ЮРИК з Нестеренком одним ликом шитий .. одного поля ягоды!Геть з Волини!
Ісса Ндойє Показати IP 10 Червня 2020 23:55
Питання треба вивчати глибше і реагувати ширше !!!
Antimoskal Показати IP 11 Червня 2020 09:28
Справа в тому що хтось призначів в ОДА цю нав.лочь зі сходу
Виборець Показати IP 11 Червня 2020 10:36
Ось так, не прикладаючи зусиль, не тратячи грошей, не запускаючи піар-технологій політичні візаві, противники чи антагоністи задурно отримали виграшні політичні дивіденди перед виборами ! А тепер свої мають дати під с&аку політичного копняка таким, як отой нестеренко, бо погана вівця зіпсувала їм все стадо ! А опоненти навіть не мріяли про такі подарунки !
Олена Показати IP 11 Червня 2020 10:39
Офіс Президента
Мля Показати IP 11 Червня 2020 10:51
Слава, слава нашій новій владі! Так чудово стало в Україні! Слава! Слава!
додік Показати IP 11 Червня 2020 12:51
Де кримінальна справа?
123 Показати IP 11 Червня 2020 13:55
Поверніть ще старих нормальних начальників у соцзахист та охорону здоров'я...
Йосип Показати IP 11 Червня 2020 21:10
Не є таємницею що директори інтернатів поголовно злодії і хапуги ... Навіть Остап Бендер і класики вивчали це питання. Незабаром продовження серіалу ... Поглиблена робота органів державної контрольно-ревізійної служби розставить остаточно крапки над "І"...
Николай Показати IP 12 Червня 2020 09:26
Там ещё одно чудовище назначеное без конкурса есть. Свиридов Игорь Иванович- это воровитое существо фигурирует в ряде уголовных дел по хищении бюджетных средств. В открытых источниках можно увидеть его руководительство.. тов "ДУВК" и ещё 17 фирм прокладок все замешаны в хищении бюджетных средств.
Павлик Морозов Показати IP 12 Червня 2020 14:53
В окопи на передову його. Дати йому 7,62-мм пулемет Калашнікова (ПК), нехай тягає за собою 16,5 кг. його ваги зі спорядженням та захищає свою Луганську область. А то він добре влаштувався на Заході України, подалі від війни.