Лучани наймали безхатьків, аби почистити підвал від сміття та мертвих котів
200 мішків сміття, серед якого – лахміття, бите скло і навіть мертві коти, винесли безхатьки із підвального приміщення будинку на вулиці Арцеулова, 3 у Луцьку. Багатоповерхівка – на балансі ОСББ, тож місцевим мешканцям, серед яких здебільшого пенсіонери, довелося платити гроші безхатькам, аби прибрати підвал від нечистот.
Про це під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сьогодні, 23 вересня, повідомила голова ОСББ «Жасмин», що знаходиться на вулиці Арцеулова, 3, Катерина Двінських.
Як пояснила лучанка, у січні 2019 року мешканці будинку, що на Арцеулова 3, прийняли від житлово-комунального господарства №3 багатоповерхівку із приданим, яке, зі слів очільниці ОСББ, можна охарактеризувати єдиним словом – «жесть».
«Те, що ми прийняли від ЖКГ № 3 – це просто «жесть». Будинок зробив осадку. Труби в підвалі нижче допустимого рівня, тож мережу постійно прориває. Перепрошую, але ми в лайні по саму шию. Щодня до нас приїжджає аварійка. Ми не можемо ні ІТП поставити, ні почистити каналізацію – всі труби забиті. До того ж, у випадку якщо в нас прорве гаряча вода – перекривають 9 будинків, бо на всю багатоповерхівку нема ні заглушки, ні вентиляції.
В нас в трубах тріщини і всі нечистоти ллються в підвал. Більша частина мешканців - пенсіонери. Ми самотужки повигрібали з підвалу 200 мішків сміття, серед якого мертві коти, бите скло тощо. Ми власними коштами наймали безхатьків, бо старші люди не в силах тягати мішки і чистити підвали. Одним словом, у нас – аврал», - звернулася до депутатів жінка.
Нагадаємо, у Луцьку діє «Програма сприяння діяльності ОСББ на території міста Луцька на 2015 – 2019 роки», у межах якої міська влада вже виділяла кошти на ремонт будинків, що належать ОСББ. Утім на ОСББ: «Загородня, 2, «Бест Хауз», «Волі, 10», «Відродження, 12», «Євродвір», «Жасмін Луцьк», «Соборності 32» та «Соборність» коштів не вистачило. Саме тому вісім ОСББ, яким в силу запущеності та складності проблем, не вистачило коштів із житлового фонду, просять у депутатів виділити 1 мільйон 400 гривень з бюджету міста на ремонт аварійних будинків та мереж.
Також Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло про те, що у Луцьку на багатоповерхівці, що знаходиться на проспекті Соборності, 32, утворилися тріщини, у результаті яких 19-річний будинок може стати непридатним для проживання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сьогодні, 23 вересня, повідомила голова ОСББ «Жасмин», що знаходиться на вулиці Арцеулова, 3, Катерина Двінських.
Як пояснила лучанка, у січні 2019 року мешканці будинку, що на Арцеулова 3, прийняли від житлово-комунального господарства №3 багатоповерхівку із приданим, яке, зі слів очільниці ОСББ, можна охарактеризувати єдиним словом – «жесть».
«Те, що ми прийняли від ЖКГ № 3 – це просто «жесть». Будинок зробив осадку. Труби в підвалі нижче допустимого рівня, тож мережу постійно прориває. Перепрошую, але ми в лайні по саму шию. Щодня до нас приїжджає аварійка. Ми не можемо ні ІТП поставити, ні почистити каналізацію – всі труби забиті. До того ж, у випадку якщо в нас прорве гаряча вода – перекривають 9 будинків, бо на всю багатоповерхівку нема ні заглушки, ні вентиляції.
В нас в трубах тріщини і всі нечистоти ллються в підвал. Більша частина мешканців - пенсіонери. Ми самотужки повигрібали з підвалу 200 мішків сміття, серед якого мертві коти, бите скло тощо. Ми власними коштами наймали безхатьків, бо старші люди не в силах тягати мішки і чистити підвали. Одним словом, у нас – аврал», - звернулася до депутатів жінка.
Нагадаємо, у Луцьку діє «Програма сприяння діяльності ОСББ на території міста Луцька на 2015 – 2019 роки», у межах якої міська влада вже виділяла кошти на ремонт будинків, що належать ОСББ. Утім на ОСББ: «Загородня, 2, «Бест Хауз», «Волі, 10», «Відродження, 12», «Євродвір», «Жасмін Луцьк», «Соборності 32» та «Соборність» коштів не вистачило. Саме тому вісім ОСББ, яким в силу запущеності та складності проблем, не вистачило коштів із житлового фонду, просять у депутатів виділити 1 мільйон 400 гривень з бюджету міста на ремонт аварійних будинків та мереж.
Також Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло про те, що у Луцьку на багатоповерхівці, що знаходиться на проспекті Соборності, 32, утворилися тріщини, у результаті яких 19-річний будинок може стати непридатним для проживання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
колік
Показати IP
23 Вересня 2019 21:32
То жек зносив сміття і дохлих котів з уього району!
valdis peish
Показати IP
24 Вересня 2019 11:02
харе скиглити я в приватному будинку все сам роблю і не чекаю допомогу від держави
Обманутый жилец
Показати IP
5 Жовтня 2020 15:55
Катя Двинских ворует деньги у жителей дома
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
24 Червня 2026 23:28
24 Червня 2026 23:28
Скільки на Волині людей отримують пенсію за особливі заслуги перед Україною
24 Червня 2026 23:09
24 Червня 2026 23:09
На тлі українських ударів у Кремлі заговорили про перенесення виборів у Думу, – ЗМІ
24 Червня 2026 22:51
24 Червня 2026 22:51
Як війна переформатувала світову україністику: делегація з Волині взяла участь у міжнародній конференції
24 Червня 2026 22:32
24 Червня 2026 22:32
Жителі луцької багатоповерхівки, що була зруйнована внаслідок удару РФ, отримають додаткову підтримку від громади
24 Червня 2026 22:13
24 Червня 2026 22:13
Підвищення зарплат освітянам і соцрацівникам: уряд розподілив ₴6,6 мільярда між регіонами
24 Червня 2026 21:54
24 Червня 2026 21:54
Небезпечна спека: скільки лучан потрапили в лікарню через проблеми з серцем
24 Червня 2026 21:36
24 Червня 2026 21:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.