USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

На Волині п’яний водій Jeep побив поліцейського

11 Жовтня 2020 09:57
У Володимирі-Волинському агресивний водій Jeep у стані сп'яніння перешкоджав поліцейським скласти на нього протокол, а також завдав одному з них сім ударів в обличчя.

Про це йдеться у вироку Володимир-Волинського міського суду Волинської області.

Так, 26 червня близько 2 години ночі у Володимирі-Волинському працівники поліції отримали виклик про те, що поблизу магазину «ВІК» на вулиці Ковельській водій Jeep Grand Cherokee може бути п’яним, адже він зачепив смітник та мало не наїхав на чоловіка.

Прибувши на місце події та заблокувавши автомобіль порушника, поліцейські попросили його вийти з автомобіля, пред’явити документи та пояснити, чому він ледь не наїхав на чоловіка. Однак водій зреагував агресивно на вимоги працівників поліції – він нецензурно висловлювався та почав шарпати за одяг одного з них. Перешкоджаючи збиранню матеріалів та складанню протоколу, агресивний водій наніс одному з правоохоронців сім ударів в обличчя, завдавши тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості.

У суді хуліган визнав свою вину, розкаявся у вчиненому та просив суворо його не карати. Тож суд призначив йому покарання у виді 2,5 року обмеження волі, змінивши на рік умовного.

Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
777 Показати IP 11 Жовтня 2020 00:44
7 ударов по лицу полицейскому.так он же раскаялся,ваша честь....ну это совсем другое дело,гуляй себе дальше...
Міліціонер Показати IP 11 Жовтня 2020 06:42
Сім ударів в обличчя???!!! Поліцейський, мабуть, весь цей час був непритомний..... В наші часи після першого він би дууууже довго цілувавши мені черевики і лизав брудний асфальт, цей *водій*. І суду ніякого не було б.
Міліціонеру до Міліціонер Показати IP 11 Жовтня 2020 17:45
так і було, міліціонери захищалися від оскаженілої юрби. Кого зробили потім винуватим ???
Добродій Показати IP 11 Жовтня 2020 07:02
Рік умовно, п'яний за кермом це вбивця,побив поліцейського,посадити щоб другім не хотілось.
Активіст Показати IP 11 Жовтня 2020 07:32
Щось дешеві поліцейські пішли. За сім ударів по фізіономії всього рік умовно. А на джипі хтось з родичів судді катається.
Ігор Показати IP 11 Жовтня 2020 09:00
Ха-ха-ха!!!! Оце так захистили поліцейського!!! Дісно !!
Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2020 09:14
Тронув поліцейських при виконанні, яке умовно??? 5 років щоб іншим неповадно було і без права внесення застави на час слідства. Розвели тут дитячий садок. А по правильному мали б його пристрелити як собаку на місці. Так ні, наші ж "активісти"-бомжі з два рази зберуться, покричати, попьють пива і поліцейських посадять. Не держава, а цирк.... І то не реверанс пороху, який теж вже давно мав би сидіти.
Ковельчанин до Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2020 10:28
Порох може і не сидіти, нехай лежить у реанімації. Довго - довго, щоб як Леніна його показували всім, що є правда і на цьому світі.
Андрій Показати IP 11 Жовтня 2020 10:10
Круто наказали за сім ударів по фейсу. З такими темпами скоро премії будуть давати за мордобій поліцаїв.
ОЙОЙ Показати IP 11 Жовтня 2020 10:56
молодець . мало дав
000 Показати IP 11 Жовтня 2020 10:58
А де прізвище та ім'я? В розвинутих демократіях,до яких ми так хочемо приєднатись,цей бик лежав би мордою в асфальт з простріленим коліном в кращому випадку.
1 Показати IP 11 Жовтня 2020 11:34
Лайк і підписка!))
полішук з Ворокомле Показати IP 11 Жовтня 2020 15:24
Тому, що поліцейських набирають з слабосильних поліщуків малокровних, з хронічною анемією, замучених, туберкульозних, слабо підготовлених фізично. "Вчитиса не хочу, красти боюса, поїду в Луцьк в сержанти наймуса" - такий вірш ходить про цих хлопчаків ще з часів СРСР. В США поліцеські мають високу зарплату, тому там конкурс - 15 чоловік на місце.
ветфельдшер Показати IP 11 Жовтня 2020 15:34
Таке враження, що мент не оборонявся, а стояв і рахував, скільки разів порушник дасть йому в мордяку. І нарахував сім разів. Мені здається, що так подана інформація - з "легким "гумором".
Жах Показати IP 11 Жовтня 2020 17:08
Мабудь активіст,а може,аж з ато.