USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Найняті базарниками Центрального ринку «активісти» побили та обстріляли техніку муніципалів. Відео

13 Червня 2020 11:21
Пізно ввечері 12 червня «активісти», яких найняли підприємці Центрального ринку вчинили низку провокацій щодо муніципалів, зокрема пошкодили техніку та стріляли по автомобілю підрядника на вулиці Глушець.

Про це луцькі муніципали повідомили на своїй сторінці у фейсбук.

«Вчора пізно ввечері та вночі відбувся ряд провокацій, які здійснювались найнятими тітушками, що не мають жодного відношення до ринку та нетверезими підприємцями.

Так, одним з базарників було розбито в орендованій техніці цеглою бокові дзеркала заднього виду та скло в кабіні водія.


Окрім того дану одиницю техніки спробували розстріляти так звані активісти. На місці події працювали правоохоронці.

Слід зазначити, що значна частина цих «оборонителів» незаконних МАФів на ринку були вже добряче напідпитку та поводились вкрай агресивно.

Одного з таких активістів, який, нібито прийшов захищати своє майно, було опізнано.

Ним виявився громадянин Росії, колишній охоронець голови Волинської ОДА Андрій Стасюк на прізвисько «Малиш», який вже колись засвітився у скандальний ситуації пов’язаній із Воротнівським заказником, коли він приїхав визволяти чиновників, які там бенкетували, від інших активістів та журналістів.
Також цей «борець» за незаконні МАФи на ринку попадався п‘яним за кермом свого Рейндж Ровера у липні 2018 року в м. Ковель.

З Малишом було ще декілька посіпак які намагалися пошкодити і офіс департаменту муніципальної варти та засвітилися на камерах відеонагляду.
Коли прибула наша ГШР до приміщення департаменту, горе-активісти поспіхом почали тікати по вулиці Б.Хмельницького на вул. Глушець.

Після чого цими особами і було розстріляне авто підрядника на вул. Глушець.

Одна з куль потрапила в автомобіль і пробила зовнішню обшивку», – йдеться у повідомленні.
Зазначимо, що це не перший випадок, коли група силовиків Малиша потрапляє в скандал. Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, в 2016 році члени приватної фірми «Комбат сек'юріті» Малиша побили сімох селян, проте, зрозумівши чим їм це загрожує, швидко зорієнтувались: винними зробили самих селян, а бійців «Комбату», тим часом, поклали в лікарню.
Нагадаємо, вчора на Центральному ринку Луцька муніципальна варта намагалася знести незаконні конструкції, це спровокувало сутички з підприємцями. Окрім того, на територію прибули незрозумілі активісти та «молодики», які заважали демонтажу та провокували бійки. Муніципали пообіцяли застосовувати силові методи у разі продовження протистояння.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Кругом провокації і Показати IP 13 Червня 2020 11:59
Тезисно. Сам себе вдарив по голові і сказав, що його побили.
лучанка Показати IP 13 Червня 2020 12:02
То тепер всім можна стріляти по чужому майну і бити муніципалів, чи тільки обраним? То вам не бабусь з укропом гонити .Знову зрозуміють і пробачать? Позорище. Якщо зафіксували осіб і їх злочин, то чому не затримали? Висновок такий, що у нас немає правоохоронних органів, а якась імітація. А це вже дійсно страшно.
Бульба Показати IP 13 Червня 2020 12:08
Це Україна!!!
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 13 Червня 2020 13:27
Поганий приклад заразливий. Що зараз відбувається в США, те на крилах свободи прийшло до нас в Україну. Бий чужих, щоб свої боялися. Думаю та гадаю, чито доживу, чи настане той час коли до нас в Україну прийде прозора та відповідальна влада, яка буде спроможна навести лад в країні? Надіюсь, але вже не доживу. Мені зараз 63 роки. Може через 25 років для української молоді, якесь світло буде.
Імя Показати IP 13 Червня 2020 14:24
"Базарники" - правильна термінологія багато пояснюює одразу. Виробників заушують податками і рекетом. Вони не можуть безболісно піднімати ціни. А от спекулянти- базарники будь- які витрати компенсовують різницею купи-продай змовившись.
Сергій Показати IP 13 Червня 2020 14:37
Так звана "поліція" у нас для того, щоб робити селфі та розказувати по дитячих садочках про свої "подвиги" (школярі вже не повірять і засміють), Також можна двома екіпажами затримати п"яненького бомжика, А в даному випадку замість дотримання законності головне встигнути надіти памперси і втекти, Просто соромно за нашу "нову реформовану поліцію"!
Та до Сергій Показати IP 13 Червня 2020 19:10
на куя ви треба тій поліції підставлятись за вас з вашим відношенням? Ви ж опустили вже ту поліцію далі нікуди. Вони зараз зачеплять когось з цих "бунтарів" а воно завтра піде роззявить пасть на всю країну і скаже що його катували , покалічили чи згвалутвали. Чи ви вже забули, як ще кілька днів тому захлинались всі - "каструвати, вбити мусарів!" , без суду, розслідування, доведеня вини, не один день вся країна розпинала людей публічно, тільки через те, що алкашка- маргіналка, випивши крадену в магазині водяру, щоб уникнути відповідальності, заявила , що її закатували і згвалтували поліцейські, хоча жодного доказу нема. Але ж всі як дурне стадо, не ввімкнувши жодної мозкової звивини дружно підхопили "ату їх , ату!!!".
Пенсіонеру Прокопчук Показати IP 13 Червня 2020 14:48
Та не доживета ні Ви, ні я, хоча, мені лише 47 років. Нажаль, це пропаща країна.
кровавый сталин Показати IP 13 Червня 2020 19:42
это вам не проклятый совок - дали рагулям свободу, осталось только огнестрел всем разрешить и будет мексика
Хвощ до кровавый сталин Показати IP 15 Червня 2020 12:37
Та нам і розрішать без надобності. В нас вже є УКРАЇНА.
Поліцаям Показати IP 13 Червня 2020 22:41
Якщо нікого не притягнуть до відповідальності та реальних строків за навмисне пошкодження майна та стрілянину, то грош вам ціна! Вас серйозно як представників закону ніхто сприймати не буде! І зараз це протистояння реальний приклад того, що ви безпорадні боягузи!!