USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Офіційно: СНУ став Волинським національним університетом імені Лесі Українки

25 Серпня 2020 14:17
Східноєвропейському національному університету офіційно повернули стару назву – Волинський національний університет імені Лесі Українки. Відповідний наказ за підписом т.в.о. міністра освіти та науки Сергія Шкарлета нещодавно оприлюднили на сайті міністерства.

Про це повідомили під час пресконференції в університеті 25 серпня.

Нагадаємо, під час першого етапу обговорення перейменування Східноєвропейського національного університету громадські діячі та політики підтримали ідею перейменування та повернення старої назви. Трудовий колектив Східноєвропейського національного університету також підтримав ідею повернення навчальному закладу попередньої назви – Волинський національний університет імені Лесі Українки.
Після цього в університеті клопотали до Міністерства освіти та науки України щодо повернення старої назви.

Так, у наказі йдеться про те, що СНУ перейменовується на Волинський національний університет імені Лесі Українки.

Також у наказі повідомляється, що ректор Анатолій Цьось має подати на затвердження статут у новій редакції та здійснити передбачені законодавством дії, пов’язані з перейменуванням закладу вищої освіти.

Анатолій Цьось розповів, що відповідний наказ вже оприлюднений Міністерством науки та освіти України.

«Я переконаний, що Волинь заслуговує мати сучасний Волинський університет. Волинь має прекрасну історію, освітню традицію та виховала великих людей», – зазначив ректор.
Осільки є наказ міністра, в університеті підписали наказ щодо процедури зміни назви на Волинський національний університет імені Лесі Українки, де повністю розписана процедура перейменування.

«Фінансова сторона перйеменування не є великою», – підсумував ректор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Я Показати IP 25 Серпня 2020 15:34
а в чому цимус?? хто з цього що буде мати?
123 Показати IP 25 Серпня 2020 15:37
Зміна назви закладу тягне за собою проведення виборів з обрання його ректора. Нинішній автоматично до результатів виборів ректора набуває статус в.о. ректора.
Студент Показати IP 25 Серпня 2020 15:50
Жодний університет України не наважився на звання Східноєвропейського. Схаменулись - повернули попередню назву, То може не слід зволікати та повернути назву Луцький вчительський інститут.
Крук Показати IP 25 Серпня 2020 15:53
Го назад до ВДУ ))
Конюх з ВУЗовською о Показати IP 25 Серпня 2020 16:32
Якщо на то дивитися кріз призму останнього року і очима першокурсника - то одно . Але тільки за час незалежності - то вже три рази ! А шо думають про вас ті, на чиїх очах відбувалися ті викрутаси ? А шо хіба є гарантія, шо то вже востаннє ?! Острозька академія, Могилянка, Кембрідж, Вірджинійський університет, Львівський університет, Київький - запозичайте у них хороші традиції, рівняйтесь на них, запозичайте їхню стабільність ! А то крутите, як циган кіньми ! Що тільки люди не будуть робити, щоби нічого не робити ! Пріорітет - якісна освіта, а не назва !
Василь Показати IP 26 Серпня 2020 08:02
Інститут то був хороший-а ось до університету ще довго плисти.щоб стати на рівень Кембриджу.Тих університетів стало,як собак в Луцьку!!От тільки платне навчання різко знизило якість освіти! А навіщо ходити на пари,коли все платне!!Плачу і в кінці "навчання" все одно видадуть пластик.Адже нач.заклад хоче отримати гроші!!!! А ось коли нас учили-то приблизно по 5 чоловік з групи відраховували.І стипендії за одну трійку не давали.
Євгеній Показати IP 26 Серпня 2020 09:52
Навіть не знаю, що сказати... Я поступав у ВДУ... потім вчився у ВНУ... а закінчив СНУ... І вчився я всього лиш 5 років...Навіщо цей цирк...не розумію