USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Після гучного святкування ювілею в день жалоби у Порошенка підтвердили COVID-19

29 Вересня 2020 19:29
У п’ятого президента України Петра Порошенка виявили ​​коронавірусну інфекцію.

Про це він повідомив особисто 29 вересня на сторінці в Facebook.

«Отримав позитивний тест на Covid.

Невчасно. Дуже шкодую, що змушений зробити перерву в поїздках регіонами.

За шість останніх років звик переносити хвороби на ногах. Але ця підступніша. Значно підступніша.

Тому від сьогодні лікуюся вдома.

Сподіваюся на швидке одужання і закликаю всіх українців берегти себе», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, незважаючи на те, що 26 вересня було оголошено днем жалоби за загиблими курсантами та офіцерами Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба, колишній президент гучно та весело святкував свій день народження в елітному ресторані в центрі столиці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Сивочолий г.... Показати IP 29 Вересня 2020 19:43
Вже хайпонули і Зе і Юлька і Філька і перемогли! А хіба Петро V слабший за якогось мікроба - віруса? Під вибори потрібні перемоги!
Олег Показати IP 29 Вересня 2020 20:22
Швидкого одужання, Президенте!
І до Олег Показати IP 29 Вересня 2020 20:39
Пане президенте??? Щоб він здох той Ваш призедент!
Анонім до Олег Показати IP 29 Вересня 2020 22:23
Швидкого протверезіння, сраколизе !
Побажаємо Показати IP 29 Вересня 2020 20:25
Щоб тільки з летальним....
Анонім до Побажаємо Показати IP 29 Вересня 2020 20:52
Закон бумеранга ще ніхто не відміняв, бажаєш добра -вернеться добро, а бажаєш зла- теж повернеться , задумайся...
Анонім до Анонім Показати IP 29 Вересня 2020 21:50
Було б що відміняти.
правдиво до Анонім Показати IP 30 Вересня 2020 00:34
де таке є щоб злодію-крадію обкрадені пенсіонери добра бажали? крадію пенсій летальний бумеранг не за горами і правда восторжествує!
Анонім Показати IP 29 Вересня 2020 20:47
сегодня в Украине короной заболели 3627 человек а вы пишите только о каком-то Порошенко ну, ребят
Оксана Показати IP 29 Вересня 2020 22:16
Ну, Волинські новини. Яка ж радість, гучно відсвяткував 55 річчя і захворів. Вам не соромно. А що Порошенку уже і дні народження не можна святкувати?
Ірина до Оксана Показати IP 29 Вересня 2020 23:46
Ти хвора чи прикидуєшся?
Оксана до Ірина Показати IP 30 Вересня 2020 08:45
Здорова, а ви?
Анонім до Оксана Показати IP 30 Вересня 2020 00:37
на вкраденних пенсіях святкує негодяй!
Анонім до Оксана Показати IP 30 Вересня 2020 07:05
Здоров"я Петру Олексійовичу. Він найкращий президент України
Анонім Показати IP 30 Вересня 2020 08:28
Все ж таки як не крути Порошенко - найкращий з Президентів України. Дай Бог йому здоров"я
ан Показати IP 30 Вересня 2020 10:07
може найгірший? нічого хорошого не зробив. хіба для себе......
турбо режим до ан Показати IP 30 Вересня 2020 11:16
Звичайно. більше зробив яник та зе.Швидшого одужання пане Президенте.!