USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.72 9.88

Працівник ОВА з автомата вистрілив у волонтера: ЗМІ повідомили ексклюзивні деталі інциденту в Луцьку

13 Травня 2023 15:21
Стали відомі подробиці стрілянини, що відбулася 11 травня на вулиці Драгоманова у Луцьку. Як зазначається, працівник Волинської обласної військової адміністрації з автомата Калашникова вистрілив у волонтера.

Про це інформує Політика країни з посиланням на джерела у правоохоронних органах.

«11 травня близько 21:00 біля будинку на вулиці Драгоманова, 26 між місцевими жителями Шульганом О.О. (1988 року народження), який працює спеціалістом координаційного центру Волинської ОВА, та волонтером Стецем А.М. (1973 року народження) виник конфлікт, під час якого Шульган з автомата вистрілив у Стеця», – інформує джерело.

Джерело також повідомило подробиці події.

«Під час конфліку Шульган, забігши у свою квартиру, взяв автоматичну зброю АКС 74, на яку має дозвіл № 257 з позначкою «Для захисту України», виданий Головним управлінням національної поліції Волинської області 14.03.2022. Після цього вибіг на вулицю та зробив постріл у бік Стеця, заподіявши вогнепальне поранення правого стегна з переломом. Потерпілого госпіталізовано. Під час проведення обшуку в будинку Шульгана вилучено автомат АКС 74, 119 патронів, 4 магазини до автомата.

Шульгана затримано, відкрито кримінальну справу за статтею 296 (хуліганство)», – поінформувало джерело.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
дідо Показати IP 13 Травня 2023 15:55
як людина зі судимостями отримала дозвіл на зброю?...
Дикий Показати IP 13 Травня 2023 15:59
Герой на герої.
ABC Показати IP 13 Травня 2023 16:07
Цей довбень мало не застрілив людину, і хуліганство? Ви серйозно? І ще питання, хто цього неадеквата взяв на роботу у ОВА?
Василь Показати IP 13 Травня 2023 16:11
Нічого собі хуліганство!!!Скоро вже будуть розбірки з гарматами і танками.А хто дозволив тримати автомат вдома?Що,зброярні в поліції немає??Пішком з Драгоманова до поліції макс. 15хв.
Виходить правда Показати IP 13 Травня 2023 16:13
В той час нормальним чоловіка зброї не вистачало, а щурам -чиновникам її швиденько повидавали. Для чого якомусь занюханому *спеціалісту* зброя в Луцьку?
Анонім до Виходить правда Показати IP 13 Травня 2023 20:24
Це щоб чоловіки знали, за кого їх має владний апарат за межами театру воєнних дій
Шарій Поц Показати IP 13 Травня 2023 16:31
Воно й не дивно, кубло підарасів Тільки чого хуліганство, а не замах на життя?
Flint Показати IP 13 Травня 2023 17:31
Цікаво, як цей чинуша захищає Україну перебираючи папірці в кабінеті, що йому для цього калаш видали.
Гоцул Показати IP 13 Травня 2023 19:57
Нові часи - нові люди, законів немає, є правила і право сильного. Казнакради у законі , шахраї і злодії біля влади непогано себе почувають. Такий час.
Че Показати IP 13 Травня 2023 23:12
Мусара, хто вами керує? Хто диктує вам за якою статтею реєструвати кримінальне провадження? Вистрелити з автоматичної зброї в людину - хуліганка? Ще трошки і будете казати, що це - цивільні правовідносини.
анонім Показати IP 14 Травня 2023 08:11
Яке нахер хуліганство?! Людину мало не вбили? Хто дає дозволи на зброю всяким контуженим, пʼяним дебілам? Чому це ніяк не контролюється?! Будемо слідкувати чи посадять цього ХЕРоя!!!
волинянин Показати IP 14 Травня 2023 09:43
підтримую всіх дописувачів... як взагалі таке може бути! за законом воєнного час - не суд, а розстріляти! на війну цього горе-працівника ОВА не можна... почне стріляти по своїх! тож видно, що неадекват!
123 до волинянин Показати IP 15 Травня 2023 15:13
Так до суду буде на свободі, інші підозри - інші обмеження (сізо до прикладу). Кляте кодло безпринципних людей