USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

РНБО запровадила санкції проти Віктора Медведчука і його дружини

19 Лютого 2021 18:12
Рада нацбезпеки і оборони на засіданні 19 лютого запровадила санкції проти народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу за результатами засідання Ради нацбезпеки.

«Сьогодні РНБО ухвалила рішення стосовно 19 юридичних та 8 фізичних осіб, на яких відсьогодні указом президента було накладено відповідні санкції», – сказав він.

За словами Данілова, санкції будуть накладені на громадян України Оксану Марченко, Віктора Медведчука, Наталю Лавренюк та громадян РФ Сергія Лісогора, Олександра Маслюка, Михайла Попова, Костянтина Вацьковського, Віталія Донченка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 19 Лютого 2021 19:26
Гнати цю шваль з України
читач до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2021 19:59
Разом з міліонами?
Корінний лучанин до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2021 22:27
РНБО???
Корiнний лучанин Показати IP 19 Лютого 2021 22:35
Слава диктатурi
Читач Показати IP 20 Лютого 2021 06:18
Медведчук депутат, його так зразу за ...опу не візьмеш, але ж нафарбовану Марченко на баланду посадити на мінімум 60 діб нічого не заважає.
Я Показати IP 20 Лютого 2021 07:49
Вот Украина, самый верный на планете холуй США - ввела санкции против собственного гражданина Медведчука и его жены (на которую была записана часть имущества) и еще ряда лиц с ним связанных, а так наложен арест на их имущество. Красота! А перед этим просто взяли закрыли три украинских телеканала канала, которые не нравятся Зеленскому и его американским хозяевам. Здорово, по-американски!
? до Я Показати IP 20 Лютого 2021 09:23
а що ти тут робиш? в росію і вперед! а то московські магнати живут і учать своіх дітей в США та Великобританіі.гроші тримають в долярах.іздять не на жигулях-а ти тут щось несеш!
Я до ? Показати IP 20 Лютого 2021 15:09
а українські магнати вчать своїх дітей по задрочених хуторах.. так?????і брехливий зеля з кодлом їхздять на добитих тавріях мабуть... дурне ж ти