USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Розпочали демонтаж центрального паркану Старого ринку. Відео

12 Лютого 2020 17:43
У Луцьку працівники Департаменту муніципальної варти болгаркою зрізали ворота Старого ринку зі сторони центрального входу. Проте базарники завадили демонтажу, на який є відповідні дозвільні документи, та перетягнули паркан назад.

Демонтажні роботи розпочали близько 17:35. Вхід до ринку живим ланцюгом відгородили муніципали.

На місці присутні працівники поліції, які спостерігають за демонтажем. Їх попередили про проведення демонтажу незаконно встановлених об'єктів заздалегідь офіційним листом. Також на місці присутній очільник патрульної поліції Волині Андрій Крутень.

За станом на 17:40 вже зняли першу секцію паркану.
Нагадаємо, 10 лютого суд відмовив у задоволенні заяви Волинської обласної спілки споживчих товариств про забезпечення позову щодо знесення паркану на Старому ринку. Зокрема, облспоживспілка просила заборонити демонтувати огорожу навколо ринку, яку хоче витребувати у КП «Луцькі ринки», однак суд відмовив.
За станом на 17:55 базарники прорвали кордон муніципалів, спричинили штовханину. Також намагались отримати доступ до газового балону та всіляко перешкоджають демонтажу.
На місце події викликали пожежників, мовляв, небезпеку може становити балон з газом, який використовували під час демонтажу секцій.
Балон з газом для зварювання забрали з місця події. Ти часом базарники намагаються встановити зрізану секцію паркану назад, знову розпочинається штовханина.
На місці події знаходиться очільниця муніципалів Юлія Сиротинська яка пояснює, що демонтаж - законний, у доказ цього показує рішення суду. Проте підприємці все одно чинять опір та не дають демонтувати об'єкт.

Юлія Сиротинська викликає на місце події поліцію, аби вона забезпечила правопорядок при перевезенні демонтованої секції, проте в той час базарники тягнуть паркан на місце, з якого демонтували.

За станом на 18:35 одна з базарниць підійшла до Юлії Сиротинської зі спини та почала її смикати і провокувати на бійку. У відповідь Сиротинська викликала поліцію, а жінка втекла. Близько 18:42 Юлія Сиротинська покинула місце події демонтажу під образливі вигуки базарників, демонтаж призупинили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Історія Показати IP 12 Лютого 2020 17:58
Ура є початок.
Klop Показати IP 12 Лютого 2020 18:06
Молодці. Розженіть цей гадюшник!!! Бариги це пережиток 90!!!
лучанин Показати IP 12 Лютого 2020 18:07
А що поліція соплі жує і тих що прорвались не заарештовує? Вони цю всю напругу спричиняють!
Ом Показати IP 12 Лютого 2020 18:10
Нарешті почали 10 років цього ждали
Олег Показати IP 12 Лютого 2020 18:18
А чому вночи?? Вдень не можна ? Треба ховатись?
Ом до Олег Показати IP 12 Лютого 2020 18:28
Бо вдень там багато людей щоб не постраждали від дій базарників. Все заради безпеки жителів міста. Тай вдень там автомобілів багато затори були б годинні там
Неважно до Ом Показати IP 12 Лютого 2020 22:16
Від дій базарників? Приємно буде коли в твоє робоче місце в'їде бульдозер? Я б побачив твою реакцію.
Ево до Неважно Показати IP 13 Лютого 2020 11:00
В тебе немає вже робочого місця на базарі, ти це все придумав.
Анонім до Олег Показати IP 12 Лютого 2020 19:13
Ти і**іот??? Такі роботи і проводять в такий час або вночі, щоб не перешкоджати руху громадського транспорту!!!
водій до Олег Показати IP 12 Лютого 2020 19:37
А в вечір демонтують тому, що те базарне бидло біжить дорогу перекривати і практично зупиняється весь громадський транспорт, бо всі маршрути ідуть через вул. Глушець
Володя до Олег Показати IP 12 Лютого 2020 20:47
Досить багато руху щодо Центрального Ринку, є прості питання з обох сторін, сьогодні пряме відео доказує знову обмеженість ряду людей (зі сторони ринку), які не вміють спілкуватися, вживають нецензурні слова та хамлять; невже там немає адекватних юристів, пів - ринку юристів, які закінчили виші, але хтось зацікавлений пхає на камери незрозумілих та випивших людей. З другої сторони: з боку Муніципалів виступає Сиротинська(уся влада ховається за жінкою), і зрештою - вона досить розумна жінка, хоча уже давно мала отримати мінімально адміністративне стягнення за перебування на відпочинку під час оплачуваної сесії у навчальному закладі. Зрештою з обох сторін досить багато порушень, однак не потрібно туди долучати поліцію, вони уже мають гіркий досвід майдану. А де заховалися більшість так званих "громадських діячів", напевне чекають закінчення протистояння та тоді знову з'являться??? Зрештою, шановні Лучани, невже усіх нас перемагає незрозуміле протистояння? Усі , хто протистує стосовно перенесення ринку для початку мають показати офіційно зареєстровані документи ФОП, тоді це буде правильно, а так - це просто банально проплачена акція!!! Слава Україні!!!
Капіталіст до Олег Показати IP 17 Лютого 2020 12:28
Думаю причина в наслідках. У день людно і можуть постраждати люди, які випадково стали учасниками події (відвідувачі, працівники, люди які стали випадковими свідками). Під час будівництва будинку чи дачі ви ж не скликаєте на ділянку стадіон людей подивитися кіно.
житель Показати IP 12 Лютого 2020 18:21
Молодці. Цей раз все грамотно робите і Луцьк за вас. А базарники тепер виглядають як бидло
Лучанин до житель Показати IP 12 Лютого 2020 18:29
Давно в дзеркало дивився?
Людовік Показати IP 12 Лютого 2020 18:27
Почалась четверта частина марлезонського балету...
ВВК Показати IP 12 Лютого 2020 18:35
Тупе, безграмотне стадо бариг!!!
дідо Показати IP 12 Лютого 2020 18:50
нарешті дочекалися
Народ Показати IP 12 Лютого 2020 18:56
Вас базарників поки за грати не пересаджаєш, ви не заспокоєтесь.
Оля Показати IP 12 Лютого 2020 19:14
Поліція обісрана, не можуть дати раду 20 базарникам. Це повна імпотенція правоохоронної системи.
Іван Показати IP 12 Лютого 2020 19:22
Вде назад встановили.
леонід Показати IP 12 Лютого 2020 19:32
готовий купити ворота
Андрій Показати IP 12 Лютого 2020 19:42
Поясніть хтось тим юристам з міської ради що ДЕМОНТАЖ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ РІШЕННЯ СУДУ!!!!
Маша Показати IP 12 Лютого 2020 20:27
Чесно кажучи більшість людей пітримує знесення ринку,чому ті базарники неможуть спокійно піти,вам дали місця на іншому ринку,а могли просто розігнати.
Олег Показати IP 13 Лютого 2020 00:38
Вже дістали з тим ринком,для чого робити те посміховисько,тож вас попередили,дали час і можливість переїхати,то якого ви дідька вперлися рогом!?Так чесно працюєте,що як тільки якась перевірка,то бігом повтікаєте і позакриваєтесь-значить є причина,розвели там срач такий що не пройти,розумні і адекватні давно вже свої місця попереносили.Не хочете по доброму,то знесуть все нахєр під чисту,тоді дійсно повтрачаєте все і питать вас ніхто не буде)))
1 Показати IP 13 Лютого 2020 11:09
1. Сиротинська зачитує рішення суду, яке не забороняє, але і не дозволяє демонтаж. Те що нема забезпечення позову, не означає що суд дозволив демонтувати. 2. Чому муніципали не можуть прийти з судовими виконавцями? Так же простіше, адже перешкоджання судовим виконавцям - кримінал. Напевно є труднощі з рішенням суду про демонтаж. 3. Ті, хто каже що більшість лучан за перенесення, покажіть документ який це засвідчує - результат соцопитування або референдуму. Псевдоопитування в мережі інтернет - повна фігня. 4. Документи ФОП покажу, із свіжими квитанціями про сплату.
Лучанин Показати IP 13 Лютого 2020 11:50
1. Петиція про демонтаж набрала за 6 годин більше 300 підписів. 2. Подивіться на кількість вподобань до коментарів за перенесення!!! 3. Просто поспілкуйтесь мешканцями міста!!!
Інгвар до Лучанин Показати IP 13 Лютого 2020 17:09
З ким ти спілкувався і де .?
Лучанин до Лучанин Показати IP 14 Лютого 2020 17:55
Лайки липові. Це дуже помітно. Спочакту 200, 300 , а потім 10, 20. Можете спокійно віднімати 200 і це буде справжнє число лайків.
Досить. Показати IP 13 Лютого 2020 12:16
Петиція і соціологічне опитування,це різні речі.В Луцьку не проживає 1000мешканців.В соцмережах не пишуть люди яким за 70років,а саме вони є потенційними покупцями Старого ринку.