USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Стало відомо ім’я затриманого на хабарі завідувача кафедри луцького вузу

27 Липня 2018 13:09
Затриманий під час отримання неправомірної вигоди завідувач військової кафедри працює в Луцькому національному технічному університеті. На час слідства його відсторонили від виконання службових обов’язків.

Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила начальниця інформаційного відділу ЛНТУ Олександра Містюк.

З її слів, особа, яку підозрюють в отриманні хабара, дійсно працює в ЛНТУ, проте імені підозрюваного вона не назвала, зазначивши, що на час слідства чоловіка відсторонили від виконання обов’язків. Правоохоронці встановили, що полковник системно вимагав від студентів гроші за успішне складання державних іспитів та видачу військового квитка офіцера запасу. Розмір «данини» складав від двохсот до п’ятисот доларів США з кожного.

Оперативники спецслужби затримали зловмисника на робочому місці під час одержання двохсот американських доларів – другої частини неправомірної вигоди. Раніше співробітники СБУ задокументували отримання завідувачем кафедри першої частини хабара у розмірі сто доларів США.

Відповідно до інформації, розміщеної на офіційному сайті Луцького НТУ очолює кафедру військової підготовки Павло Турсумуратов.

Він закінчив Київське вище танкове інженерне училище у 1986 році. З тих пір увесь час провів в армії і звільнився у 2014 році. Протягом цього часу, у загальній кількості прослужив 32,5 роки. Проходив службу на різних посадах: перша – заступник командира танкової роти з озброєння, а завершив службу на посаді заступника обласного комісара. У військах він досягнув посади командира військової частини.

В загальній кількості на цій посаді він прослужив 13 років. Крім того, у 2003 році закінчив військову академію, яка на той час називалася Національна академія оборони України, має дві військові освіти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
51 омбр (поз) Показати IP 27 Липня 2018 13:44
Тошо Турсумуратов? Невспіли кафедру створити як відразу хвороби наших вузів заразили ?
Олег Показати IP 27 Липня 2018 13:47
Підстава. Комусь посаду треба.
Злий Бандерівець до Олег Показати IP 28 Липня 2018 18:36
Підстава?... А що руки, які брали хабаря теж були підставними,розумнику?
До Олега Показати IP 27 Липня 2018 13:58
Мабуть Кучеру О.Ф. він по жизні з КГБешними.
Ганьбослав Показати IP 27 Липня 2018 14:11
Путен пiдкинув!
Обама до Ганьбослав Показати IP 27 Липня 2018 14:46
Обама обі*цяв! .
Вася до Обама Показати IP 27 Липня 2018 17:59
Кого обі**яв?? Путєна?? Красавчік!!! Є вже відео в ютюбі??
ооо Показати IP 27 Липня 2018 15:18
Скільки шнурочку не тянутись, всерівно закінчиться. Ще потрібно було брати за одне місце коли був і комндиром частини ,і працював на призові в обласному воєнкоматі.
Лучанка Показати IP 27 Липня 2018 15:32
Легше назвати тих викладачів, яким студенти не скидаються за здачу екзаменів, причому всі, незалежно від знань. Мене більше дивує не те, що беруть, а те, що дають!
нацмен Показати IP 27 Липня 2018 16:29
Нащадок Чингизхана. У них це в порядку речей. І **й він забив на всіх. З прибором.
Саша до нацмен Показати IP 27 Липня 2018 17:44
а може просто забув шкільну математику
SSS Показати IP 27 Липня 2018 17:43
"...з кожного.." - брехня. чому ніхто не напише з кого, як і за що?
Абітурієнтка Показати IP 27 Липня 2018 18:16
Половину навчальних закладів Луцька потрібно закрити. Переглянути майновий стан їхніх керівників, перевірити його походження і конфіскувати Публічно судити і позбавити усіх державних "регалій" . Всі вони не просто потонули в корупціі, а зробили її звичним явищем типу повітря ( ніхто його не бачить але усі ним дихають) Освіта Волині з процесом навчання майже немає нічого спільного. Зверхність , беззаконня , неуцтво , купленІ наукові ізвання , цинізм , " нада диплом - нарісуєм ". Гірко, що починається це все ще з початкової школи. Нижще падати немає куди. Але наказувати треба і тих що сунуть свої смердючі гроші , які заробляють їхні мами , доглядаючи престарілих німців та італійців .
ок Показати IP 27 Липня 2018 19:03
не вистачало йому на моря на які він літав декілька разів в рік і не брав відпустки
777 Показати IP 27 Липня 2018 22:14
75 75% випускників ніколи небудуть працювати по спеціальності, 23 % звіляться через 2-5 років і тільки 2 % залишаються працювати по тій спеціальності яку здобули.....питання для чого тим хто торгує на базарі "сємками" вища освіта???????
До 777 Показати IP 27 Липня 2018 22:27
А скільки тих хто закінчить (платну) військову кафедру буде служити у військах? (військомати ,військові заводи не рахуються). І що такі кадри як Наземцев (який про.....в 5 батарею в ато -14) можуть їх навчити?
Правда Показати IP 28 Липня 2018 08:17
Ось так глянеш на фото і відразу видно,що "профі".Напевно і пенсію цей вояка непогану має.Що вони взагалі роблять на військових кафедрах...
Клава Показати IP 28 Липня 2018 09:50
А еще - ми татаре, мы татаре !!! З ким після цього всього будьмо Крим звільняти ???
До правди Показати IP 28 Липня 2018 09:51
Пенсія біля 10тисяч бо він атошний, плюс отримав безкоштовно квартиру в Луцку. А профі який він, по жизні штабний
правда Показати IP 28 Липня 2018 21:59
велика пенсія,посада,робота викладача.....що людині,нормальный ще треба,скільки треба!?а ми дивуємось баригам при владі!!!Я б ввела закон,як в Китаї,розтрілювати,починати з верхів,низи самі б зупинились.Іншого виходу немає.Хабарі скрізь,в вишах,технікумах,в лікарнях.......це були цвинтарі на пів України.Але така чистка необхідна.Як піднімається злодійська рука на хабар від студента,хворого,може в родини останні гроші забрав,як ця скотина -полковник....НЕМА СЛІВ!
До правди Показати IP 28 Липня 2018 22:52
Він просто прийшов з військомату і привички військоматовські залишились
Авіцена Показати IP 29 Липня 2018 04:49
В лікаря зарплата 4000грн,проживіть,щоб не взяти.
Льоня Показати IP 29 Липня 2018 09:14
Не було українця на посаду? Купило посаду **о неруське!
Курсант Показати IP 29 Липня 2018 20:55
Повна нісенітниця! Ні один курсант не підтвердить систематичного побору! Один єдиний мажорчик, який не склав державний іспит, відчув себе Богом і таким чином намагалися підставити Павла Смагуловича. Викладач не зробив того, що його просили, тому і поплатился за свою принциповість на відміну від інших викладачів.
До курсанта Показати IP 29 Липня 2018 21:37
Можливо вам ще й Наземцев розповідав як він про....в 5 гаубично-самохідно артилерійську батарею в ато-14 чи як на його САУ № 552 сепари селфі роблять.Шо він вас може навчити.
Курсант до До курсанта Показати IP 29 Липня 2018 22:24
По-перше, мова йде про підставу конкретною людиною,за допомогою якої звільняється посада та поступове прибирання ректора. По-друге, що може навчити,запитаєте у 78 курсантів першого випуску, які 28 числа склали присягу.І ні один не платив ні за іспит і за військовий квиток. І на рахунок хабаря: викладачі не вимагають плати.Студенти, які просто про...ють батьківські гроші, не бажаючи вчитись, самі купляють свої "знання " І, повірте, не в кабінеті. В основному, за територією універу.
правда Показати IP 30 Липня 2018 10:42
я б на місці всіх студентів,батьків,особливо бідних батьків,не заможних,взяла б це за приклад.Хватить кормити,жирних бариг,треба вже накінець відрубувати їхні гидкі,кінцівки.
Олександр Показати IP 30 Липня 2018 10:47
передзвони мені 0505342047 якщо ти був зі мною. Можливо ти втік чи відказався від виконання своїх обовязків Атак ти не маєщ права мене звинувачувати. Якщо ти правий передзвонию. Я зі своїми був до кінця Мені цікаво який... міг це написати.
правда Показати IP 30 Липня 2018 10:58
такі тварі,роблять це всі майже однаково,дають провчитись рівно половину,а потім навмисно не приймають і спити,по десять разів ходять,поки не заплатять гроші студенти,Студенту вже немає як далі,провчився половину і не кидати і довчитись треба.Тому саме через рік йдуть масово хабарі таким рилам в погонах і не тільки ,у всіх вишах так.І всі про це знають і сбу в тому числі.
Олександр Показати IP 30 Липня 2018 11:09
ти трус не передзвонив
Товариш Показати IP 30 Липня 2018 13:09
Майор Наземцев шо ви нас навчили на Ровно в 2014 році (ноль з плюсом) .Шо ви нас навчили на Ширлані так само( ні на миколаєві трохи краще) але то не ваша заслуга.А ви на той момент були самим найстаршим офіцером в дивізіоні, де тоді були ваші знання , ваш досвід, ваш практицизм, ваші організаторські здібності. А тут випадково я узнаю від *цигана* шо наш комбат оказується має великі педадогічні здібності, і задатки полководця ,готує офіцерський корпус ЗСУ, має науковий ступінь .Ше якшо там ваш заступник з озброєння ,тоді взагалі без коментарів. Так шо я задав правильне питаня шо ви їх можете НАВЧИТИ. Передзвонювати я не буду я в 2014 році і дзвонив і питав і перепитував тоді потрібне було ваше слово ваше рішення а зараз можете просто ПОМОВЧАТИ. Чи тихо зїздити до батьків Вови Гарматія і розповісти правду хоч то і було в 4 батареї.
Aztekium.pl Показати IP 21 Грудня 2018 16:15
Цікавий сайт. Дуже хороша стаття!