USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 39.95
  • PLN 9.76 9.90

Помолоділа за карантин: Тимошенко здивувала оновленою зовнішністю. Фото

25 Січня 2021 12:55
Юлія Тимошенко кардинально змінила зовнішність, ймовірно, за допомогою пластичної операції. Також у неї нова хвиляста зачіска.

Відео свого виступу на погоджувальній нараді лідер «Батьківщини» опублікувала 25 січня, пише Хвиля.

Відео було опубліковано у фейсбуці та інстаграмі політкині.

Коментатори відразу ж помітили кардинальні зміни іміджу Юлії Володимирівни:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
------ Показати IP 25 Січня 2021 13:06
Бабці вже пора на пенсію. Коли ж воно сі вспокоїть?
Але до ------ Показати IP 25 Січня 2021 13:55
ви Машо не заздріть, дійсно гарна жіночка на свої роки.
Всім до Але Показати IP 25 Січня 2021 15:54
Така гарна, як Баба ...
Ммм до Всім Показати IP 25 Січня 2021 22:53
Таке враження, що їй хтось з лівої заїхав, і запухла бідна бабця.
Правдоруб Показати IP 25 Січня 2021 13:19
Сила Ботокса. Досі правда не вивчені наслідки прояву його з часом...
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 25 Січня 2021 13:32
Юлія Володимирівна з червня місяця 2020 року вже на дійсно на пенсії, а робота в перламенті у якості народного депутата не заважає якраз їй бути пенсіонером України.
Пенсіонеру до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 25 Січня 2021 14:22
Краще б Вона не працювала !
Отакої Показати IP 25 Січня 2021 14:00
Воно вам потрібно.Що більших проблем немає.Ми котимось в безодню,а вас просто відволікають.Прикро.ПРОСНІТЬСЯ!!!
Вуйко Показати IP 25 Січня 2021 14:04
От так новина. Ну купила бабця силіконову маску на аліекспресс та новий парик. Най бавиться.
Всім Показати IP 25 Січня 2021 14:20
На пенсіЮ !!!
Тітка Показати IP 25 Січня 2021 15:38
Дивного тут нема нічого. Старечий маразм дає про себе знати.
Анонім Показати IP 25 Січня 2021 16:18
є бабло то і хоче бути молодою.. але на себе не схожа.
Анонім Показати IP 25 Січня 2021 17:11
Як не крути, а з баби дівки не буде
Анонім до Анонім Показати IP 25 Січня 2021 19:41
Зараз і такі операціі роблять.
Власенко Показати IP 25 Січня 2021 19:43
Мабуть уже оцінив
волинянин Показати IP 25 Січня 2021 20:20
«Почему Вы не сделаете пластическую операцию???»… — А толку!!! Фасад обновишь, а канализация все равно старая!!! Раневская Фаина Георгевна
Анонім Показати IP 25 Січня 2021 21:44
Пока жертвы Юлиной обработки страдают от платежек, королева пафоса сделала у нас подтяжку лица, бровки натянула. Вот так бабульки, у Юли Владимировны дела поважнее, она еще видимо десятилетями собирается быть борцом за справедливость в Раде. Нужно выглядеть молодой)
Й до Анонім Показати IP 25 Січня 2021 22:55
Вам ще зо десяток років заздрити Юлі. Йуууля, Йуууля, Йууууля!!!
Светлана Показати IP 26 Січня 2021 00:28
А что у неё денег нет что бы операции делать?молодуха наша.....наверное пенсия у неё 1760 грн....
п Показати IP 26 Січня 2021 02:54
убожество
666 Показати IP 26 Січня 2021 08:19
якщо депутати мають бажання про щось брехати, значить є і вуха, які бажають про це слухати.
Правда Показати IP 26 Січня 2021 09:23
Аліж і красіва,хлопаки в раді ще побються...
Радувець Ларіса Показати IP 26 Січня 2021 10:50
Глянемо на ту красу через півроку, все поте,е і буде як і раніше
007 Показати IP 26 Січня 2021 11:26
Юля завжди покладалась на зовнішність та брехню. Брехня вічна, зовнішність щоразу треба поповнювати
Іван Показати IP 26 Січня 2021 14:46
Вона витрачає сотні тисяч доларів на свою зовнішність та одяг, а нещасним пенсіонерам впарює дешеву брехню про те, як вона за них страждає.
Івану Показати IP 26 Січня 2021 17:44
Нормально впарює. Вони ж за неї голосують. То чого їх шкодувати
Ната Показати IP 27 Січня 2021 09:16
Юлия Владимировна, не продолжайте!!!! А была неплохая тётенька, внешне!
Віктор Показати IP 27 Січня 2021 12:31
А хто знає, що саме потрібно для ритуалу омолодження?
Раиса Показати IP 27 Лютого 2021 11:55
Внешность изменила, а сущность осталась прежней - гнилой и лживой!
Мари Показати IP 23 Березня 2021 18:31
Неудачная операция, верхняя губа ходуном ходит и лицо перекосило, сильно натянули одну сторону. Внешний новый вид вызывает неприятное чувство.
Antipenko Показати IP 24 Березня 2021 21:57
Медуза Гаргона.