USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У квартирі, яка горіла кілька днів тому у Луцьку, знову задимілося сміття

6 Січня 2020 16:26
У квартирі, де кілька днів тому трапилася пожежа, сьогодні, 6 січня, задимілося сміття. Про це написав у мережі Andriy Mykhailov.

Зі слів лучанина, пожежні сьогодні знову залили квартиру водою.

"Допомагав сьогодні сусідам розгрібати оце от після пожежі. Є такі не зовсім адекватні люди, які загаджують сміттям свої ж помешкання і зазвичай це закінчується пожежею. Тут вона трапилась 3.01, а сьогодні з-під мотлоху знову повалив дим і знову пожежні залили водою і тут, і квартиру внизу", - йдеться у дописі.



Нагадаємо, пожежа у квартирі луцької багатоповерхівки трапилася 3 січня. У вогняній пастці опинилася жінка.

Зі слів сусідів, у цій квартирі живе неблагополучна сім'я. Усе помешкання було заповнене сміттям та лахміттям. Також жителі будинку розповідають, що жінка жила сама у 4-кімнатній квартирі. Щодня вона приносила туди різне лахміття зі смітників. Сусіди вже намагались боротись з нею, адже через безлад у її квартирі, у під'їзді неприємно пахло та заводились комахи. У квартирі були відключені усі комунальні послуги, адже господиня за них не платила.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 6 Січня 2020 16:49
Гріється,сміття палить.Чому не можна відправити її на примусове лікування в псіхушку?Живе сама,в чотирьох кімнатах,невже немає відповідних служб,законів...?Це ж біда для сусідів,ізолювати таку людину від суспільства і все.
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 6 Січня 2020 17:04
Якщо сусіди не викличуть комісію, а саме: жек, дільничний інспектор поліції та представники даного будинку та не складуть відповідний протокол, і не передадуть цей документ до Луцької мерії на розгляд, то ця квартира буде ще не один раз горіти. Збирайтесь, викликайте та створюйте комісію.
Анонім3 Показати IP 6 Січня 2020 17:27
Відродження 49/85-та ж ситуація, проте там жінка ще й зловживає. Невже немає служб, які б таких соціально-небезпечних відправляли на лікування в Липинський диспансер?
Небайдужа Показати IP 6 Січня 2020 17:42
А що, пожежні піни не мають, що водою сусідів топлять?
Богдан Сташинський Показати IP 6 Січня 2020 20:52
Запитайте в Олександра Ригоровича Лукашенка як у Білорусі вирішують подібні питання - на УРА !!! Ця господарка вже давно б перевиконувала план по збору вторсировини десь у Гіркій Полонці і це у кращому випадку, мешкала б у спецгортожитку перебуваючи під постійним наглядом. Квартира передана б була у комунальну власність і в неї проживала малозабезпечена багатодітна сім'я. У психлікарню цю господарочку б не відправляли, бо занадто жирно, тому що це державний кошт. У Білорусі навіть турма на самозабезпечені - усі і там вкалують , а якщо ні - нема істи . Знайдіть там спробуйте вора у законі - а нема. тому що треба в'еб....ти інакше не виживешь.
Анонім до Богдан Сташинський Показати IP 6 Січня 2020 22:15
Надіюсь у нас зроблять так само,а то люди напевно від жиру бісяться.
Остап Вакарчук Показати IP 7 Січня 2020 11:45
А нашим "патріотам", ця пропозиція не довподоби, бо тоді у тюрьмі треба буде працювати, щоб поїсти. До чого я це кажу чи пишу, бо від суми та тюрми ніхто не застрахований, і "патріоти" також.
Сусід Показати IP 7 Січня 2020 21:35
Тьоті Вєрі ще дві кімнати додали до її і так "розкішного" помешкання! Дві кімнати у неї, дві!!! Але назвати цю помийницю квартирою язик не повертається... Ось так від неадекватних сусідів страждають ні в чому не винні люди... І ні суду ні управи на неї не знайдеш... Хто компенсує збитки? Хто візьме вину і понесе справедливе покарання? ЖЕК, Міська Рада, куди ми стільки писали і звертались щодо прийняття мір... Питання без відповіді...