USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку збили чоловіка з дитиною, водій втік. Відео

29 Квітня 2019 23:41
Увечері 29 квітня на вулиці Львівській у Луцьку на пішохідному переході автівка збила чоловіка, який ніс на руках дитину.

Про це написав у Фейсбуці користувач Vitalii Glushchuk, опублікувавши відео з реєстратора.

За словами автора допису, дитину забрала швидка. Натомість водій мав претензії до чоловіка і покинув місце аварії.

«Водій з претензіями: «Чого ти тут переходив?» через 1 хв. покинув місце ДТП. Дитину забрала швидка! Ніби все добре, але її тошнило! У чоловіка забої! Поліція та слідча група зафіксувала ДТП», – написав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Лучанин Показати IP 29 Квітня 2019 23:56
Більшість луцьких водіїв - це виродки неуважні, селюхи, які пересіли з возів. Особливо коли один зупиняється, на іншій смузі летять - небезпечна сиьуація. Водія треба було вирубити.
Євробидло до Лучанин Показати IP 30 Квітня 2019 00:10
Згоден на 100 %, але яким потрібно володіти інтелектом, щоб не глянути наліво - пролетіла автівка (перша), а воно далі йде і не дивиться наліво..... ну Мені це в голові не вкладається..... ну тобі ж бля чуть не прилетіло зліва - а воно собі іде далі ворон рахує..... шок.
Анонім до Лучанин Показати IP 30 Квітня 2019 13:02
Згідний.водій винуватий.Але дитина на руках не додає броні пішоходу.Не міг глянути в сторону чи не їде дурне і пропустити.чи з дитиною на руках вважай що ти безсмертний?Обоє мають нести покарання!!!Більшість водіїв пересіли з возів.але і пішоходи як по селі гуляють.
спостерігач Показати IP 30 Квітня 2019 00:19
Відео є. Номер автомобіля видно. Поліція, Ваш вихід з протоколом!
Лучанин Показати IP 30 Квітня 2019 00:20
А я щось не зрозумів... Як це водій, грубо порушивши ПДР, причому тричі (виїзд на зустрічну смугу, не пропустив пішохода на пішохідному переході, покинув місце ДТП), скоївши ДТП, спокійно покинув місце аварії? Авто вже має стояти на штрафмайданчику до рішення суду, незалежно від того чи постраждалі писали заяву чи ні, а водій має чекати рішення суду про його майбутнє за гаратами. Поліція, прокуратура, ау, ви є взагалі?
Волиняка до Лучанин Показати IP 30 Квітня 2019 11:45
А де ще наші ряжені активісти?? Автомайдан, чи як їх там?
опа Показати IP 30 Квітня 2019 01:29
Розху***рити *бало водію і машину, позбавити право кермування довічно!!! Якщо наші суди не будуть приймати справедливі рішення - судити будуть на місці злочину люди.
Лучанин Показати IP 30 Квітня 2019 03:07
Та що це таке, яка вже аварія в період Пасхи? Можливо потрібно запроваджувати надзвичайно жорсткі покарання, за водіння в нетверезому стані?
Андрій Показати IP 30 Квітня 2019 06:45
Зловити гниду
Ваван Показати IP 30 Квітня 2019 07:21
водій Мазурик Іван Степанович пенсіонер 1956 року народження з Сенкевичівки - країна повинна знати своїх ''хероїв''
123 до Ваван Показати IP 30 Квітня 2019 23:28
Трошки не врівноважена,.зверхня до людей особа...
лучанин Показати IP 30 Квітня 2019 07:23
Це явне порушення ПДР, водія на нари, номерні знаки видно, воно на переході ще обганяє та збиває, а потів вискакує, щось волає, і втікає
місцевий Показати IP 30 Квітня 2019 07:26
бухе було тому і втік, сьогодні буде казати в мене стрес вібувся тому і поїхав, а потім з горя випив, лишити прав довічно
отак Показати IP 30 Квітня 2019 07:53
СН - свіжорозмитнена бляха.
Правдоруб Показати IP 30 Квітня 2019 07:56
Відеокамери на кожному переході вирішать дану проблемму!!!
123 Показати IP 30 Квітня 2019 08:12
був бухий тому і втік
Anonymous Показати IP 30 Квітня 2019 08:20
Пішохода "вирубати" треба, за те що в вечірню пору, поза переходом, та ще й в дощ, лізе, закривши обличчя парасолькою, під машину. Судячи з відео, знімалося воно з буса, за яким того придурка видно не було, хай скаже ДЯКУЮ водію, що той дотримувався правил і їхав повільно. Інакше був би вже як мінімум в реанімації... Ще й дитину з собою тягне, камікадзе.
І я до Anonymous Показати IP 30 Квітня 2019 09:39
Дивись уважно,пішохід переходить дорогу ПО переходу ,а то яке їхало таке і коментує...
Хех до Anonymous Показати IP 30 Квітня 2019 10:08
Шановний, бус зупинився перед переходом. Куди летів винуватець ДТП? А якщо камаз буде стояти в правій смузі то тоді як дорогу переходити?? Помилка батька в тому, що ніс дитину на плечах, що в свою чергу не дало змогу йому вчасно зреагувати і хоч якось згрупуватися та й ще додало струс так як дитина впала з висоти. Не робіть так ніхто. Дорога не пробачає помилок. Малечі - здоров'я. Всім іншим - розуму.
дідо Показати IP 30 Квітня 2019 08:38
Водій винен однозначно. Але чому нема розмітки, чому нема світлофорів на даному перехресті? Давно це перехрестя "славиться"
Ігор Показати IP 30 Квітня 2019 08:45
Лучанин вірно написав! Такі водіі не тільки у Луцьку.
Нострадамус Показати IP 30 Квітня 2019 09:07
I знову на переходi... Забирати права на пожиттево
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 30 Квітня 2019 09:17
Слово "тошнило", українською звучить як "нудило".
Волиняка до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 30 Квітня 2019 11:48
Це щось змінює в дтп??!!
дідо Показати IP 30 Квітня 2019 09:36
Автор відео на бусі затулив знак перехід, розмітки не видно, згідно правил перехід на рівні тротуару бічної вулиці..... крім того...У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху...... так шо, якщо добрий адвокат доведе , що переходу не видно, то винен ПІШОХІД. і відео є допомогою водію.
Лучанин до дідо Показати IP 30 Квітня 2019 16:17
Вельмишановний, вельминачитаний (ПДР) Ви наш, знак ставиться з обох сторін переходу і з іншої сторони його чудово видно! В умовах недостатньої видимості водій повинен зменшити швидкість в залежності від дорожньої ситуації, а не виїзжати на зустрічну смугу. Тут тому горе-наїзнику ніякий адвокат не допоможе, якщо буде дотримано усіх вимог чинного законодавства. До того ж цей перехід в темну пору доби освітлюється зверху. І знак і фонар дуже чітко видно на відео. Почніть виконувати ПДР, поважати людей, а не шукати винних там де їх немає, а краще з такими знаннями та особливо бажанням виконувати вимоги ПДР взагалі не сідайте за кермо - всім безпечніше буде.
Хех Показати IP 30 Квітня 2019 09:57
Водій винен. Порушив все що можна. Повезло, що дитина під колесо не попала. А водію повезло, що батько виявився врівноваженим, а то б збирав би зуби на асфальті. І ще одне - намалюйте по Луцьку вже врешті розмітку на переходах хоч, бо ті водятли ні дорогу не можуть на дві частини поділити, ні в поворот ввійти норм, а подумати зупинитися в лівій смузі перед переходом це для них недоведена теорема. Шановний винуватець - вибачтеся публічно, витрати на лікування за Вами. Помиляються всі, будьте людьми.
Микола Показати IP 30 Квітня 2019 10:06
Перше перехід повинен бути переходом: 1. Знак 2. Дорожня розмітка 3. Зверху блимаючий жовтий сигнал з підсвіткою на перехід. І це питання до влади міста!!! По-друге, дійсно напевно половину водїв Луцька вчора пасли телят, максимум їздили на велосипедах... В цьому хто винен влада? Рука Москви? Чи ми дебіли, які один одного душимо на дорогах?
Анонім до Микола Показати IP 30 Квітня 2019 11:55
Не до влади міста, а до поліції!!!! Дорожні знаки, розмітки за цим всім має слідкувати ПОЛІЦІЯ!!!! Запам'ятайте вже нарешті!
Таки ні до Анонім Показати IP 30 Квітня 2019 16:20
Слідкувати має поліція, а виконувати (встановлювати, ремонтувати, обслуговувати) міська влада, в якої на балансі це знаходиться. Вчіть матчастину!
Анонім до Таки ні Показати IP 30 Квітня 2019 20:36
То подивіться в міськраді чи є звернення від поліції про блимаючий жовтий сигнал з підсвіткою!!! Ваша поліція тільки селфі робити вміє, користі від них НОЛЬ, так само і від таких як ви, в яких завжди міська влада винна!
Леся Показати IP 30 Квітня 2019 12:38
Страшно дивитися і бачити реакцію спостерігачів((Як можна когось виправдати ,а когось засудити ? Причина аварії в тому ,що в України життя людини перестало бути найбільшою цінністю! ..нема розмітки на дорогах...світлофори як би навмисно замасковані то деревами то машинами...дороги в катастрофічному стані...а про взаємоповагу пішоходів і водіїв навіть нема що сказати! Люди !Зупиніться !Куди ви спішите?Подивіться один на одного !Що ,чи можливо хто,для вас є ваші цінності? Куди ми всі рухаємося ? На місці і водія і пішохода міг бути кожен з нас ! То в чому причина таких катастроф?
Народ до Леся Показати IP 30 Квітня 2019 15:27
У безвідповідальності!! Судова система прогнила наскрізь! Коли п'яне бидло збиває насмерть дітей і його виправдовують, "То в чому причина таких катастроф?"!!!!
Ярик Показати IP 30 Квітня 2019 14:16
При чому тут бляха до водія,скажіть мені будьласк,в нас,що бенклі на українських номерах не збивають людей?
Я Показати IP 30 Квітня 2019 15:13
А чому ніхто не пише що батько мав подивитись в ліво,впевнитись що там немає автомобіля і переходити далі,якщо є то пропустити,стадо коментаторів,знавців правил і суддів пише як під копірку,а мозок ввімкнути не можуть."тато"як теля валить,бо йому зупинились і пропускають,а голову повернути не зміг?Дурних водіїв повно,але пішоходи теж з тої компанії,інакше б стільки ДТП не було б.
Паска Показати IP 30 Квітня 2019 15:30
Як вирішив обганяти то задумайся чого з права машина зупинилась, перед пішохідним.
----- Показати IP 30 Квітня 2019 16:05
Водила,чмо ты, мразота луцкая
ДО ВСІХ Показати IP 1 Травня 2019 10:46
Напевно замнуть це ДТП, оскільки за добу наші нові поліцаї нічого не зробили, напевно дали вказівку
Коза Показати IP 2 Травня 2019 15:37
Бісять недалекі водії, які не можуть докумекати, що їх колега не просто так зупинився на дорозі перед переходом. Тут два водії порушники. Одного батько пропустив, а іншого не помітив. А водій як не помітив яскраву парасольку?! Як він медкомісію пройшов?