USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку п'яним за кермом затримали заступника начальника Держпродспоживслужби

15 Березня 2019 22:03
Патрульні затримали нетверезого заступника начальника Держпродспоживслужби за кермом службової автівки SKODA Octavia.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Перевірка затриманого показала 0, 29 проміле.

Нетверезого чиновника побачила жінка, яка проходила повз, і упізнала у водієві Геннадія Кожевнікова.

Винуватець казав, що не вживав алкоголь, що лікується, але з порушенням погодився.

У патрульній поліції підтвердили, що близько 20 години зупинили водія за орієнтуванням, оскільки перевірка була позитивною, то на водія оформили протокол за ст. 130 КУпАП та постанову за ч.1 ст.122 КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
sms Показати IP 15 Березня 2019 23:20
Чоловік по чорному працює. Коли о 20год службовим авто розгулює по місту. В шию гнати щоб іншим для науки було. Чиновники повинні розуміти що вони отримують зарплату за рахунок платників податків.
лучанин до sms Показати IP 16 Березня 2019 10:08
Все вони добре розуміють. І звідки їхня зарплатня, і якими вони повинні бути...АЛЕ... коли його начальник, і начальник начальника, і так далі до самого верху, сядають в крісла ( різних служб, рангів, та посад), роблять це З ЄДИНОЮ МЕТОЮ, А САМЕ - ВЛАСНОГО ЗБАГАЧЕННЯ,та ще й думають як зжерти один одного, бо ВСЕ МАЛО, то чекати, що хтось там буде розглядати БЮДЖЕТНІ КОШТИ, ЯК КОШТИ НАРОДНІ ну це просто смішно. Вони вже майже не приховують свою позицію. мало того єю вихваляються. І це тільки вершина айсберга.
Євробидло Показати IP 15 Березня 2019 23:57
О, п'яний чинуша за кермом. А шо так слабо - визнав свою вину? А чьо не включив бика "причина зупинки", "не маєте права", "да ви знаєте хто я", "це взагалі не я був за кермом".....
Діти Показати IP 16 Березня 2019 00:15
Пережиток совка, його тільки могила виправить!!!
Микола Показати IP 16 Березня 2019 00:18
100 це ліки для вампіра дермантіна))
SANYA Показати IP 16 Березня 2019 06:38
та це ще той га..дон.воно вже кругом насрало!!!
Люди добрі Показати IP 16 Березня 2019 07:28
У Гени День народження,а та добродійка ..,...
ВІБ Показати IP 16 Березня 2019 08:01
Знову відмажуть
Активіст Показати IP 16 Березня 2019 08:27
Ікнулося Гєні зрізання замків на соборі в дев'яностих роках.
Я до Активіст Показати IP 17 Березня 2019 09:28
Те саме чекає зрізувальників замків теперішніх.
Гена Показати IP 16 Березня 2019 08:31
Караул ! Політичне переслідування !!!
набу Показати IP 16 Березня 2019 09:05
Звільнити з посади показово і повідомити Волинян!!!!
КолЯ Показати IP 16 Березня 2019 09:48
А жінка Геннадія як домроботниця завжди була.
О так Показати IP 16 Березня 2019 13:32
Основний зміст і ключова фраза - у четвертому реченні ! Шукайте жінку !
Віктор Показати IP 16 Березня 2019 20:51
Так він ще хабарник, колись особисто мусив платити йому ,щоб не штрафував.
Я Показати IP 17 Березня 2019 09:29
Це політичне замовлення. Переслідуть його гнилу партію...