USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

«Аварійні виходи були заблоковані», – очевидці про замінування «Порт Сіті». Відео. Оновлено

7 Грудня 2019 20:47
У торгово-розважальному центрі «Порт-Сіті» через повідомлення про замінування евакуювали відвідувачів.

Про це повідомив кореспондент Інформаційного агенства Волинські Новини з місця події.

Повідомлення надійшло ввечері 7 грудня.

На місце прибули пожежники і поліція.

Наразі ТРЦ перевіряють, в середину нікого не впускають.

Зі слів працівника магазину в «Порт-Сіті», під час евакуації усі відвідувачі та працівники кинулися до аварійних виходів, проте вони були зачинені.

«Ключів від дверей для евакуації так і не знайшли. У випадку, якби горіло і відлік йшов на секунди, велика кількість людей не вибралися би з приміщення», – каже чоловік.

Як повідомив Конкурент, вибухівки не знайшли. Інформація про замінування не підтвердилась.
8 грудня поліція оперативно затримала зловмисника, який повідомив про замінування. Ним виявився 37-річний лучанин, йому повідомили про підозру у неправдивому повідомленні про підготовку вибуху, що загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками (кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 259 КК України).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Лучанин Показати IP 7 Грудня 2019 21:37
Що за бред ,які замки ви хоч думайте що ви пишете? Там автоматика без жодного ключа,сучасні технології оповіщення і автоматичне розблокування дверей .
Покупець до Лучанин Показати IP 7 Грудня 2019 22:14
Треба було чимосьважким в скло і наступного разу все знайшлося б.
хвілолог до Лучанин Показати IP 7 Грудня 2019 23:00
"Бред" Пітт, чи маячня?
Kostia Показати IP 7 Грудня 2019 21:56
Ну поки не згорить хтось то ніхто ніяких дій не буде робити. Скільки разів вже мінували і нічого не навчились. Ну от навіщо їх закривати ті еваковиходи? Ну невже важко відкрити зранку а ввечері закрити? Та навіть ходити не треба, зараз в час коли є електронні системи це елементарно.
Annette Показати IP 7 Грудня 2019 22:05
Аварійні виходи були розблоковані, саме через них і виходили
101 до Annette Показати IP 8 Грудня 2019 01:32
Судячи по тому як всі мінусують вас, тільки ви одна і вийшли через аварійний вихід.
anna Показати IP 7 Грудня 2019 22:07
Я була там! нікого не оповістили по гучномовцю! виходи не розблокували! просто заходив патрульний і казав швидко виходити. Я в шоці! Оце система не працює. Треба порт сіті нап перевірку відпрвити, щоб штраф заплатили. Всі люди довкола були розчаровані організацією- жахливо! люди б повмирали якщо був би пожар
хохо Показати IP 7 Грудня 2019 22:33
раз не думають за безпеку відвідувачів то певно ходити туди буде менще людей. і правильно зроблять. і собі є над чим задуматись
Никто не вернётся пр Показати IP 7 Грудня 2019 23:11
А нашим людям завжди недогода. Навпаки всі виходили через чорний вихід і через центральний також. Думаю якби оголосили по гучномовцю про евакуацію, то почалася б паніка. Я навпаки дивуюсь з наших людей, замикаю магазин і кажу, що евакуація, а на мене здивовано дивляться і кажуть "То що ви нам нічого не продасте?". Де ваші інстинкти самозбереження? Може бути будь що, а якби це була не хибна тривога? На мою думку охорона і поліція діяли правильно, але чомусь не всі їх хотіли слухати.
Для особливо обдаров Показати IP 7 Грудня 2019 23:21
Якби горіло чи було задимлення то як завжди автоматично без втручання людини відкрились би всі двері і вікна та почали перегороджуватись зони як це було коли горів фретюр в крилах дивіться відео в ютуб. Не позортесь з такими статтями. Одразу видно заказуха або вже нема про що писати.
Анонім до Для особливо обдаров Показати IP 8 Грудня 2019 01:24
аміністрація ПОрту, вас заставляють ці коменти писати чи ви з власної ініціативи? просто цікаво
Сапер до Для особливо обдаров Показати IP 8 Грудня 2019 08:06
Обдарований,а ти взагалі читати вмієш чи не закінчив школу? При замінуванні диму немає!!!! Бабах і все! А людей не вивели бо чекали заломлення!!!
Знаю Показати IP 7 Грудня 2019 23:56
Був там, аварійний вихід з правої сторони центрального входу був закритий, поки люди непочали стукати щоб відкрили. Охорона недуже поспішає повідомляти, в них на те свої причини.Люди непоспішають виходити а якщо і вийшли то стоять перед самісінькім входом. Недай Бог колись бахне то буде.....
Луцьк Показати IP 8 Грудня 2019 00:23
Ці виходи робили,коли здавали приміщення в експлуатацію і все
Луцьк Показати IP 8 Грудня 2019 00:45
Помоєму там електроні замки)
Панянка Показати IP 8 Грудня 2019 08:50
Гіркий досвід в Одесі...соромно за керівництво та охорону закладу, який є одним з кращих для проведення вихідних з дітьми...Необхідно задуматися і зробити кардинальні кроки щодо безпеки перебування людей у приміщенні ....
Василь Показати IP 8 Грудня 2019 09:04
Не дай Бог би горыло то люди ы не встигли б вийти. Будьмо обережними!!
Саша Показати IP 8 Грудня 2019 10:08
При пожарі все спрацьовує автоматично. Подивіться самі в ютубі коли навчання проводили. Охорона виводила людей без паніки бо це не пожежа а замінування було. Треба відчувати різницю. І виходи відкриті були . Але люди самі виходити не хотіли то не вспів доїсти то щось купити. І не треба на адміністрацію нарікати.
народна прокуратура Показати IP 8 Грудня 2019 12:24
Кілька разів спостерігав замінування в ПортСіті і завжди дивувався людській тупості: виходять з приміщеня і стоять як пінгвіни за 10 метрів від фасадної стіни, яка являє собою суцільну скляну вітрину. У випадку вибуху це скло зробить з них салат олів'є. Невже це їм не зрозуміло?
Психопланетарій, Лип Показати IP 9 Грудня 2019 14:08
Живемо, коли люди вже на Місяць злітали, бачу збираються летіти на Марс. А у нас в Луцьку, як в тій Одесі бардак на бардаку. Не дай бог дійсно буде якесь займання чи пожежа в цьому гарному магазині "Порт-Сіті" і все кінець погорять безвинні люди, як вже люди не раз горіли в Одесі. Луцька міська влада та державні органи, що забезпечують протипожежний режим магазинів, організацій, підприємств та учбових закладів з метою запобігання виникнення пожеж нічого з цього приводу не роблять, потім будуть ногті кусати з ліктями, а вже буде пізно.