USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У Луцьку вандали розмалювали пам'ятник Шевченку. Фото

25 Березня 2019 09:29
Невідомі вандали розмалювали пам’ятник Тарасу Шевченку в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їхніх слів, напис російською мовою «Луцк мёртв» на пам'ятнику біля головного корпусу СНУ імені Лесі Українки у центрі міста з’явився вночі 25 березня.

Як повідомили у поліції Волині, відомості за цим фактом поліцейські внесли до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

На місці працює слідчо-оперативна група Луцького відділу поліції. Правоохоронці встановлюють обставини правопорушення та осіб причетних до його скоєння. Після проведених першочергових слідчо-оперативних заходів буде надано правову оцінку події. Триває перевірка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Лучанин Показати IP 25 Березня 2019 09:43
Нехай дивляться по камерах,на Соло піцца є....
Українець Показати IP 25 Березня 2019 09:46
Що правда - то не гріх.
К.лучанин до Українець Показати IP 25 Березня 2019 10:03
Волиняни та лучани ніколи так не робили та не паплюжили памятник, та ще кому - ШЕВЧЕНКУ. Це робота приїжджих, їх у Луцьку багато.
Студент ВДУ Показати IP 25 Березня 2019 10:25
Чия провокація ясно і дурному, як це примітивно і старомодньо
Je suis votre pays Показати IP 25 Березня 2019 10:36
Луцьк такий самий "мьортв", як лєнін "живий". Втекло з ліпін і оце написало бо назад захотіло... горе-провокатор...
КЕТ до Je suis votre pays Показати IP 25 Березня 2019 11:02
В Ліпінах тапких нема. Прошу не ображати людей з досвідом психічного розладу. Ніхто не застрахований. Ви також. Це прсто якесь дурне.
Je suis votre pays до КЕТ Показати IP 25 Березня 2019 11:17
В суд!
Володимир Показати IP 25 Березня 2019 12:44
А муніципали і далі бабок з молоком ганяють...
Навуходоносор Показати IP 25 Березня 2019 15:58
Ящик Пандоры отрыт вандалами, которые рушат все подряд. Строить не умеют, а вот разрушить все до основания - это им "в кайф", как они выражаются. Безмозглость, безответственность, безнравственность, беспамятство, беспредел, бесовщина...Итогом всех революций всегда была потеря управляемости государством. Альтернативы нет: или паскудников загонят в стойло, или в стойло превратится страна. Растут новые необольшевики, их предшественники, как известно, руководствовались принципами "разрушим до основанья, а затем...", "грабь награбленное!"
Автору Показати IP 25 Березня 2019 18:43
Написано тонко.Можливо я не знаю дечого тому не можу зрозуміти, поясніть суть послання.
волиняка до Автору Показати IP 25 Березня 2019 23:34
Не переймайся тими тонкощами.
Олександр Показати IP 26 Березня 2019 08:42
Тільки руского міра нам тут нехватало, покликали у свої міста війну, перетворили власні будинки в руїни...
Олександр до Олександр Показати IP 26 Березня 2019 08:46
Іди додому рускій мір.
Я Показати IP 26 Березня 2019 18:35
чого ви тутай розшумілись?? це активісти зробили які не згідні мабуть з деякими думками Шевченка.. мають повне право...як і інші активісти що гадять інші памятники