USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку від наркотиків помер хлопець, його брат – у реанімації

9 Грудня 2019 15:19
У Луцьку після вживання наркотичних речовин помер 19-річний хлопець, його брат – в реанімації.

Як повідомив Інформаційному агентству Волинські Новини речник поліції Волині Віктор Гомоль, поліція за фактом смерті лучанина відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.115 ККУ (умисне вбивство).

Обом юнакам – по 19 років. Вони мешкали в районі Гнідавського заводу у Луцьку, повідомляє Під Прицілом з посиланням на власні джерела.

Як стало відомо, компанія із 4 осіб ввечері у неділю, 8 грудня, вживала невідому речовину, як зазначає джерело – спайс. Після того хлопці розійшлися по домівках. І уже на ранок один із юнаків не прийшов до тями. На його тілі не виявили слідів насильства.

Відомо, що хлопці були братами-двійнятами та займались спортом, зокрема боксом.

Нині ж брат покійного молодика знаходиться у відділенні детоксикації Луцької міської клінічної лікарні, за його життя борються медики. Тіло померлого хлопця доставили на судово-медичну експертизу.

Доля дівчини та іншого хлопця поки не відома.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
123 Показати IP 9 Грудня 2019 16:10
Натуральна селекція...
456 до 123 Показати IP 9 Грудня 2019 20:40
водяру вашу вонючу жерти не ліпше
Анонім Показати IP 9 Грудня 2019 16:44
В юності мав друга,хороший хлопець був(нині покійний),але Він підсів на наркотики і я завершив нашу дружбу. Якось при зустрічі з ним(вигляд він мав тоді вже дуже поганий),трохи поговорили і Він сказав таку фразу"я залежний,Не можу вже без дози"...А я його запитав,а коли був не залежний,коли пробував перший раз про що ти думав,можливо про те,що будеш здоровіший, щасливіший....чи щось подібне..звісно,хто вже підсів на наркотики і не може з них зі стрибнути-це нещасні люди,яких шкода,але ось ніколи я не розумів ,навіщо взагалі таке пробувати??фінал же очевидний..здоров,я всім..
онанім до Анонім Показати IP 9 Грудня 2019 20:41
яке може бути навіщо, коли є героїн
Анон до Анонім Показати IP 11 Грудня 2019 10:54
Невероятно насколько шаблонным может быть мышление в 2к19. Истории аля, молодые люди курили марихуану и потом прыгали с окон. Прям проповедь.
Томас Мальтус Показати IP 9 Грудня 2019 17:11
рік тому від куріння спайсу помер учасник АТО Максим Бабій.Поліцейським були дані відповідні свідчення.Проте,після втручання військових,цю інформацію вирішили приховати,як компрометуючу ЗСУ.Як наслідок усі учасники тих подій,в тому числі барига,на волі і далі займаються виготовленням та збутом спайсів.
Анон до Томас Мальтус Показати IP 10 Грудня 2019 10:10
А номер є до баригі який на волі?
Цікавий Показати IP 9 Грудня 2019 17:38
Що це спайс ? Розумію що наркотик...курево чи щось інше ?
до цікавий Показати IP 9 Грудня 2019 18:57
так курять ромашку вимочують в рідині ( хімії ) і сушать потім курять
Анон Показати IP 9 Грудня 2019 20:08
Він не курив а нюхав!
руслан гамольчук Показати IP 9 Грудня 2019 20:44
мусора кришують і мають профіт. а дурні мруть
Юлія Показати IP 10 Грудня 2019 00:03
Всі "бариги" платять в ГУНП і тому не сидять...так було є і буде! Хто не платить,той сидить!
Алекс Показати IP 10 Грудня 2019 00:39
В статті йдеться про джерело. Хто воно? Лікар сказав що не може стверджувати що це спайс. Надіюсь місце де вони були добряче перевірять.
Алекс Показати IP 13 Грудня 2019 00:49
Стаття 126 КК Ви не маєте права писати неправду. У вас нема доступна до діла і до судєсперктизи(яка не вказала на те що вони вживали) 1. Об'єктивна сторона злочину полягає у вчиненні дій, які принижують честь і гідність іншої особи і здійснюються в непристойній формі. Приниження честі і гідності являє собою негативну оцінку особи (її якостей чи поведінки), що підриває її авторитет перед іншими членами суспільства, зачіпає почуття самоповаги