USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку зіткнулися два BMW: пасажирка авто-винуватця двічі викликала швидку

13 Грудня 2019 20:39
У Луцьку на вулиці Рівненській зіткнулися два автомобілі BMW.

Аварія сталася близько 19 години 13 грудня.

Зі слів очевидців, водій BMW 3 перевищив швидкісний режим, рухаючись по першій смузі, у той же час водій BMW 7, який почав перестроюватися з другої смуги в першу, увімкнувши завчасно правий сигнальний поворот, не встиг відреагувати на те, що з правої сторони хтось на швидкості його почне обганяти.

У результаті й сталося зіткнення.

У ДТП нібито постраждала пасажирка BMW 3, проте коли приїхала швидка – жінка відмовилася від госпіталізації.

Тим часом на місце події прибула поліція і знайомі водія BMW 3. Після розмови водія з друзями жінка раптово згадала про травмовану руку і сказала, що їй всетаки потрібна допомога. Медики, які приїхали вдруге, не могли зрозуміти, чому жінка передумала.

Очевидці припускають, що водій і пасажирка BMW 3 вирішили звинуватити у ДТП водія BMW 7, який до слова, є мешканцем Тернополя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Отакої... Показати IP 13 Грудня 2019 21:22
Ще не доросли до BMW.свідомість на рівні бруківки...
Юра Показати IP 13 Грудня 2019 21:43
А помеха справа вже не діє?
Анонім до Юра Показати IP 13 Грудня 2019 23:21
Вивчи ПДР.
Бульба до Юра Показати IP 14 Грудня 2019 10:29
Це жах!!! Яка перешкода з права??? Мені страшно, половина думає, що якщо увімкнути поворотні вогники то це дає їм право перелаштовуватись і змінювати рух!!!?????
Очевидець Показати IP 13 Грудня 2019 22:42
Дана інформація на порталі є неправдивою! Винуватець є водій BMW 7, який побачив друзів на узбіччі і різко звернув з лівої смуги, йому навіть було всерівно на дтп, тількі після спіклування з знайомими він перейшов до спілкування з водієм бмв 3... , пропонував кошти! І він визнав свою вину... швидку викликали 2 рази, постраждала була в стані шоку, показання щодо стану були незрозумілі... в пасажирки BMW 3 сильний забій мяких тканин
Ого до Очевидець Показати IP 14 Грудня 2019 08:22
Гарно пише водійка бмв 3))))
Олег Показати IP 14 Грудня 2019 00:10
Водiй 3 постiйно лiтае на нiй , от i долiтався . його ще б на вживання наркотикiв перевiрити
Віктор Показати IP 14 Грудня 2019 08:12
В бехи трійки задні габарити тоновані. Вже навіть за таке права слід відбирати
отак до очевидець Показати IP 14 Грудня 2019 08:22
кермувальник бмв сьомої серії і його пасажир, постійно знаходились в авто. на відміну від водія універсалу і його пасажирки в жилетці, котрі метушились то навколо авто, то на тротуарі.
Лучанин Показати IP 15 Грудня 2019 19:47
Автомобіль бмв з номером "blvck" постійно літає по місту, пропоную провірити водія на наркотичну залежність і психічний стан