USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У відомого волинського бізнесмена експрес-тест виявив коронавірус

21 Березня 2020 14:19
У жителя села Липини, який нещодавно повернувся з Франції, експрес-тест встановив наявність коронавірусу Covid-19.

Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив очільник департаменту охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк.

«Результат експрес-тесту – позитивний. Проводять лабораторні дослідження», – зазначив він.

Очільник Волинської обласної інфекційної лікарні Руслан Морочковський підтвердив цю інформацію, проте наголосив, що експрес-тест має значний відсоток похибки.

«Всі остаточні результати – після проведення лабораторного дослідження», – резюмував він.

Відомо, що чоловік нещодавно повернувся з Франції, у нього був жар та сухий кашель. Він – відомий бізнесмен, повернувся з відпочинку з Європи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 78
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 21 Березня 2020 14:38
Ах, як страшно було назвати ім'я інфікованого багатого волинянина!
Коля до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 21 Березня 2020 15:28
Для чогочого називати? Щоб наші дикарі вбили або хату спалили. В нас половина людей кончене бидло. Згадайте Санжари.
Анонім до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 21 Березня 2020 15:34
Це не страшно,просто на вас жуть наганяють,а під шумок деребанити,відмивати...легше.Так що думай те.Вірус у нас в головах.
Павло до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 21 Березня 2020 18:08
Є така штука як медична таємниця! Чули про таке?....
є, але тільки для із до Павло Показати IP 21 Березня 2020 18:37
Сергій Горлач - голова наглядової ради Курчака!
Андрій до Павло Показати IP 21 Березня 2020 20:58
Медична таємниця - не стосуеться єпідемії -короновіруса
Во... до Павло Показати IP 21 Березня 2020 21:29
Коли він тебе, дурню, заразить - то тоді і ти почуєш інших!
санітар Показати IP 21 Березня 2020 14:46
Відпочив, тепер буде мати кумедію. Є безстрашні люди, які навіть в такий смутний час ще їздять по європах... Сміливість іноді зайва. Допоможи, Боже, йому видужати.
Свідомий до санітар Показати IP 21 Березня 2020 14:52
Допоможи, Боже, не заразити тих людей, які працюють в цього горе-підприємця.
? Показати IP 21 Березня 2020 14:46
Пишіть більш детальну інформацію про інфікованих людей,щоб люди які спілкувались були на поготові !
Свідомий Показати IP 21 Березня 2020 14:50
Який може бути відпочинок у нинішній час за кордоном ? Невже в тих бізнесменів клепки в голові зовсім немає !
думка до Свідомий Показати IP 21 Березня 2020 15:38
А вони думають, що кількість купюр відповідного номіналу їх від всього врятує - помиляються! Видно, що клепки у голові немає!
Ірина до Свідомий Показати IP 22 Березня 2020 08:32
Повністю згідна.Про це кричав світ... Ні, воно купило путівку, бо, бачиш модне, а залишитись вдома мізків не вистачило. Читала коментар в соцмережах:ця хвороба вдарить по пенсіонерах і надто самовпевненій молоді.... Додаю від себе- і по місцевих князьках, які не думають головою, бо випендрьож - велика сила
Ну і Показати IP 21 Березня 2020 14:54
Хто це?
оксана Показати IP 21 Березня 2020 15:03
ПРавильно,потрібно писати хто саме,щоб люди зразу себе ізолювали.ВІн ж міг відвідувати і банк,і скуповуватися в магазинах....МИ повинні зупинити поширення вірусу негайно,все в наших руках.А то ви боїтеся за одного VIPа,а тепер прості люди можуть пострадати і потягнути за собою своїх рідних і близьких!!!!!!!!
Яник до оксана Показати IP 21 Березня 2020 16:37
Не хвилюйтеся Оксана,люди такого рівня не ходять поряд з такими ,як ви.так ,що вірус вам не загрожує.спіть спокійно.;)
Лучанин до оксана Показати IP 21 Березня 2020 19:45
Ну то ж в коментарях написали хто захворів.
Семен Показати IP 21 Березня 2020 15:05
А ім'я бізнесмена не говорять, щоб люди, які з ним пересікались і згадки не мали, що можуть бути потенційно інфіковані? Так тримати! Молодці!
факт до Семен Показати IP 21 Березня 2020 15:39
Людей будуть вираховувати, не хвилюйтесь. Є лікарська таємниця - чули про таке?!
хай вирахують весь к до факт Показати IP 21 Березня 2020 18:38
Сергій Горлач - голова наглядової ради Курчака!
Ляля до факт Показати IP 21 Березня 2020 22:28
"Ніхто не має права приховувати інформацію про те, що він захворів особливо небезпечною, смертельною хворобою COVID-19. Принцип лікарської таємниці не поширюється на інформацію про осіб, інфікованих особливо небезпечними інфекційними хворобами", Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3183305
алі Показати IP 21 Березня 2020 15:15
Пишіть більш детальну інформацію про інфікованих людей,щоб люди які спілкувались були на поготові !
Джек Показати IP 21 Березня 2020 15:16
А 7 невідомих померли від кору!!!СЕНСАЦІЯ
Аня Показати IP 21 Березня 2020 15:24
Нову лінію Епіцентр чому не закривають? Поліція, органи влади зверніть на це увагу і якось відреагуйте, бо дочекаєтесь бунту!!! Я вимагаю захисту в умовах пандемії!! Карантин так карантин( ДЛЯ ВСІХ)
лучанка до Аня Показати IP 21 Березня 2020 15:38
от тільки цікаво,коли у вас потече кран,або електрика полетить,ви куди побіжите?в сільпо чи 7/23???склалось враження,що ви підприємець,якого на час карантину закрили,от і біситесь,як мала дитина.
Лучанин до Аня Показати IP 21 Березня 2020 19:04
До Ані, для чого Ви бунт піднімаєте? Вам в свому Вараші мирно не живеться?
Людмила Показати IP 21 Березня 2020 15:36
Відомо, що він був удома, на самоізоляції Не спілкувався ні з ким. Коли стало погаео, звернувся в лікарню.
Валєрій до Людмила Показати IP 21 Березня 2020 15:47
Не знаєте то не брешіть, він спілкувався з певними людьми
))) до Людмила Показати IP 21 Березня 2020 16:17
Ти сама то в це віриш коза ?
Людина Показати IP 21 Березня 2020 16:00
Це Мартиняк
Джек до Людина Показати IP 21 Березня 2020 16:12
Ага,мартиня ліг в лікарню в луцьку хахаха. Він би вже в Швейцарії був давно
Сергій до Джек Показати IP 21 Березня 2020 16:23
Так в Швейцарії вже не сховаєшся
Лучанин до Людина Показати IP 21 Березня 2020 16:27
В нього ж ніби в Гараджі хатинка, чи помиляюсь?
Ніфонт Показати IP 21 Березня 2020 16:12
НЕ БУЛО ТЕСТІВ-НЕ БУЛО Й ВІРУСУ ...цікаво..
Кріпак Показати IP 21 Березня 2020 16:19
Готую смолоскипи, точу вила.
! до Кріпак Показати IP 21 Березня 2020 16:25
Сядь на бутилку, провокаторе.
Іван Показати IP 21 Березня 2020 16:20
Людино, Мартиняк мешкає в Гаразджі, а цей з Липин.
456 Показати IP 21 Березня 2020 16:38
Народ! А вам не здається, що в боротьбі за попередження епідемії коронавірусу у вас стрімко розвивається шизофренія?
дідо Показати IP 21 Березня 2020 16:40
це легенда для жінки, а насправді підхопив щоь для шкірвендиспансеру. так багаті приховують свої зради.
Яник Показати IP 21 Березня 2020 16:41
Не хвилюйтеся Оксана,люди такого рівня не ходять поряд з такими ,як ви.так ,що вірус вам не загрожує.спіть спокійно.;)
Ірина Показати IP 21 Березня 2020 16:51
Король Монако захворів-весь світ знає. Тут якесь чудо з Ліпін-великий секрет...
лучанин до Ірина Показати IP 21 Березня 2020 17:37
Це курво знало, що у світі вже біда, і попхалося Францію. І буде лікуватися за наш рахунок. Нехай лікують за його власні гроші. І таких як він подібних. Некуй шастать, а то ми також будемо в небезпеці.
КЕТ до Ірина Показати IP 21 Березня 2020 18:03
В Монако князь... Особу легко прослідкувати за сигналом телефона, тому легко побачити контакти і попередити їх - ви були поруч з зараженим тоді то... Але цього треба хотіти.
Ірина до КЕТ Показати IP 21 Березня 2020 20:28
Не в Монако справа. Є в світі безліч великих людей, ім'я яких було оприлюднено(це в кінці кінців не сифіліс,це вірус). Це відношення до людей,до оточення,до народу... Це показник безглуздої безвідповідальності і пофігізму до всього,що навколо.Це діагноз нашому суспільству.
Авжеж до Ірина Показати IP 21 Березня 2020 18:30
В Монако є правоохоронні органі і якщо щось то його захистять від потенційного шизофреника, тому там не страшно називати речі своїми іменами.
Rast Показати IP 21 Березня 2020 17:02
Схоже, що все-таки Мартиняк. Лікар сказала "пацієнт 1971 р.н." - якраз його рік
робот Показати IP 21 Березня 2020 17:33
Можливо, Петро Кравчук? Дуже відомий супербізнесмен, а ще більше відомий трьома фальшивими дипломами. Він мешкає в Липинах.
777 Показати IP 21 Березня 2020 17:45
Люди, та Ви страшні! Звідки в Вас стільки злоби один до одного??? Що Ви пишете в коментарях! Незнаючи людину, Ви вже встигли і чудомм з Ліпін обізвати і когось там козою, і обсудити в кого хатинка в Гаразджі ітд... Яка різниця, яка людина захворіла чи то бізнесмен, чи то підприємець, чи простий перехожий.... це така сама людина, як Я чи Ви! І ніхто з нас не застрахований в даний час не захворіти. Сталося як сталося, невже не можна просто поспівчувати людині та й все, а не розводити тут нерозумні коментарі!
арбітр до 777 Показати IP 21 Березня 2020 18:55
А чому люди страшні? З якої статі? При чім тут злоба? Вони повинні негайно знати джерело зарази, а тим, хто з носієм спілкувався впродовж 10-днів, теж негайно бігти на перевірку. За 10 днів можна було мати контакти з сотнями людей, а ті - ще з сотнями. Ланцюгова реакція. Чи комусь буде приємно, коли в Луцьк зайде "італія"? "Співчувальники" ви хрЕнові!!!
Микола Показати IP 21 Березня 2020 17:49
Ручки помити краще. Мартиняк чи Інший яка різниця. Нехай одужує.
1 Показати IP 21 Березня 2020 18:05
мартиняк. В Украiнi вiн з 10 числа. уявiть скiльки людей вiн мiг заразити
987 Показати IP 21 Березня 2020 18:41
тигреса власник. таке чув на новій пошті. люди казали
Андрій Показати IP 21 Березня 2020 18:45
По словам Геращенко, этого касается норма ст. 35 Закона "О защите населения от инфекционных болезней". "Полиция будет использовать предоставленное ей законом право привлечения к административной и уголовной ответственности лиц, которые намеренно скрывали информацию о том, что им поставлен диагноз "инфицирование COVID-19", - акцентировал он.
ще не зовсім свідоми Показати IP 21 Березня 2020 19:06
Нехай щастить
Ксеня Показати IP 21 Березня 2020 19:07
Не мийте кісточки іншим людям, краще мийте руки з милом, мило вбиває інфекцію! Вірус гине ще від спирту, гарячої води, содового та оцтового розчину, так що потрібно протирати ним вимикачі, ручки вхідних дверей, вологе прибирання гарячою водою з дезречовинами. Можна полоскати носоглотку теплою водою з розчином соди 1ч.л. на склянку теплої води якщо ходили в магазин чи на вулицю, провітрюйте підЇзди. Гумові перчатки, маски хоча- б самостійно пошиті - шматок марлі чи тканини з бавовни у всіх знайдеться! В магазин ходіть захищеними, тримайте дистанцію між людьми 2 метри. Самоїзолюйтеся мінімум на 15 днів, якщо ви приїхали з-за кордону, не даруйте вірус рідним і друзям! Бережіть себе, близьких і всіх українців!!!
Ір Показати IP 21 Березня 2020 19:21
Дмитрук ковбасник
Maха Показати IP 21 Березня 2020 19:24
сьогодні ввечері по конякіна повна церква - секта - організація МП людей . типу моляться а потім нам понесуть ту нечисть. де правоохороння органи ???
Тільки правда Показати IP 21 Березня 2020 19:37
Не бізнесмена, а полішука.
Дядя до Тільки правда Показати IP 22 Березня 2020 12:32
Муділа, ти поцікався в своїх батьків чи в тебе нема коріння з Полісся) маю сумнів, що ти - корінний лучанин з діда-прадіда, баби-прабаби))
ЛУЧАНОЧКА Показати IP 21 Березня 2020 19:52
яка різницяБіда . що людина заворіла і з кимось контактувала .Дай Боже щоб не підвердилося Усім здоров"я і виконуйте усі правила безпеки
Це жах Показати IP 21 Березня 2020 20:05
Господи, ну чому ж він, коли прилетів, не був на карантині, не ізолював себе від інших знаючи, яка ситуація в Європі??? В нього ж безліч помічників, які спілкувались з ним на протязі цих 10-ти днів. Він заразив їх, а вони заразили інших і так в геометричній прогресії... Це ж сотні людей(((. Невже одна людина, просто віднеслась безвідповідально, і, із-за цього мають постраждати сотні ??? Це просто не вкладається в голову, ну як так можна? Люди, котрі були закордоном, сидіть вдома!!! Подумайте не тільки про себе, а й про інших, про ваших близьких, друзів, співробітників, сусідів, котрі не мають достатнього імунітету! Будьте Людьми! Не розносьте ту заразу!
Знайка Показати IP 21 Березня 2020 20:30
Вже всіх підприємців перебрали? Люди, схаменіться
Людина Показати IP 21 Березня 2020 21:06
Вже секретарка його хвора, а водій поки без симптомів, але побачимо що буде за днів 10 , інфа на 100%
Валєра Показати IP 21 Березня 2020 21:36
Він заразився від прислуги, від садівника - польського заробітчанина.
1 Показати IP 21 Березня 2020 22:09
В той час колии в країні карантин і вона хоче захиститись, тому що це її єдиний шанс. Усілякі мудаки які переср... ли бізнес половині міста їздять по європах потім заражають невідомо скільки людей і ще скривають щоб ті люди не мали шансів... То хіба його можна назвати людиною? Це все карма...
123 Показати IP 21 Березня 2020 22:31
Народ, не переймайтеся. Погугліть новини за 13 січня про хворих з пневмонією у Тернополі. Там їх півсотні десь було. Епідемія була ще з нового року, і за цей час без всяких карантинів ми не перетворились в Італію . Чомусь тільки зараз почалась вся ця істерія. Все буде добре.
101 до 123 Показати IP 21 Березня 2020 23:17
Якщо логічно подумати, якби ті люди були хворі на коронавірус, то лікарні вже були б забиті під зав'язку, і більшості б навіть місць не вистачало. З 13 січня по цей день було б інфіковано десятки якщо сотні тисяч людей, цього вже ніяк би не приховали.
Лучанин Показати IP 21 Березня 2020 23:02
Що я Вам скажу!!! Не дай Боже це був би Ваш родич чи близький, то ви б писали що «він не такий» «сидів дома». Люди!!! Схаменіться. По-перше це був тільки експрес-тест. Результати будуть згодом. Надіюсь хороші. Будьте трошки людянішими. Я не думаю що всі хто тут пише дотримується правил карантину а всі 100%
Інквізиція Показати IP 21 Березня 2020 23:17
Це Горлач Сергій Олександрович.
Янеробот до Інквізиція Показати IP 22 Березня 2020 10:57
І хто ж це в нас такий освічений? Нащо на Горлача наговорюєте? Він що - був у Франції? Він у Липинах живе? Він підприємець? Він хворіє вже давно, якщо ви бачили його хворим.
Правый Показати IP 22 Березня 2020 00:25
По вере- каждому воздастся!Будите верить ,молиться ,не будите болеть ,а будите бояться ,будите болеть!Сатана и слуги, хотят зделать так, что-бы люди не ходили в Дом Божий!В Библии сказано что когда будет отступление прийдет сын погибели(антихрест)вот они пытаются нас напугать а фигушки мы не боимся,Слава Богу!
Дядя до Правый Показати IP 22 Березня 2020 12:39
Шановний, дім Божий-це наше серце і душа, в Бібліі це сказано--тіло моє то храм Божий, а попи перетворились на фарисеїв, яких соромив Ісус. Висновок--вірити кожен може у все, що забажає, хоть в жовтого покемона, але ставити під загрозу життя інших людей неварто.
Правый до Дядя до Дядя Показати IP 22 Березня 2020 23:01
Понятно в что ты Дядя вериш ,тогда сиди и не выходи и не суди священиков ,ты не Бог!А тело Господа это хлеб который он приломил , а вино это кровь,так по твоим словам не причасчаться ,а вдруг заболееш?Только Дядя знай что Господь попераем быть не может и опять повторюсь,по вере каждому воздастся!А то что сатана и его слуги хотят что бы православные на пост в церковь не ходили, то это и в прошлом году было ,когда томос дали и церкви опечатовали и забирали!!!Но мы православные Славим и будем славить Бога что бы не произошло для нас смерти нету-Слава Богу!)))
Отакої Показати IP 22 Березня 2020 08:57
А в Білорусі все працює і транспорт також.А все просто-хто виїхав за кордон,назад зась до закінчення карантину.А це "велікій"бізнесмен все проігнорував,і влада також(бо це ж наші люди).Ну то чому такий хай,і далі тисячі повертаються і "плювати"їм на ваш крантин,зато патрулі з силовиків.І що вони збираються робити?Вести розяснювальну роботу?
Муромець Показати IP 22 Березня 2020 10:07
ЦЕ ФЕЙК !НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ МОЗ-ВІДОМОСТЕЙ НЕМАЄ!
до Муромець до Муромець Показати IP 22 Березня 2020 12:26
думаю не фейк. В нього експрес-тест виявив вірус, чекають аналізів з центральної лабораторії https://www.volynnews.com/news/all/u-moz-povidomyly-pro-47-vypadkiv-koronavirusu-v-ukrayini/
124 Показати IP 22 Березня 2020 11:56
Інформаціі НУЛЬ.
Янеробот Показати IP 22 Березня 2020 12:15
Журналісти, чому не оприлюднюєте імені? Невже ви не знаєте? Вже, як казало одне село, "весь Луцьк знає"!