USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

У «Волиньобленерго» недоукомплектовані бригади через відтік працівників за кордон

31 Липня 2018 14:52
Зарплата енергетиків на рівні 8 тисяч гривень є неконкурентоспроможною, тож, як запевняють у ПрАТ «Волиньобленерго», саме це причиною нестачів кадрів на підприємстві.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 31 липня.

Зі слів генерального директора ПрАТ «Волиньобленерго» Володимира Купчака, нині середня заробітна плата на підприємстві становить дещо вище 8 тисяч гривень, у той час, як у сусідній Польщі працівник отримує таку ж зарплату в євро, працюючи за контрактом. Зараз в товаристві нараховується 2321 працівник за нормативом у 2800 осіб. Багато людей звільняються через відтік кадрів закордон, зараз бригади, розраховані на 5 працівників, іноді укомплектовані лише одним. Це впливає на якість робіт та швидкість їхнього виконання. Зарплата, що закладена у тарифі, зі слів Купчака, не покриває потреб конкуренції на ринку праці Волині. Підвищення рівня зарплати на 10%, наголошує директор ПрАТ, не може вирішити ситуацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
АНАТОЛЬ_ Показати IP 31 Липня 2018 14:57
От вам й весь безвiз, браття моi улюбленi
Читач до АНАТОЛЬ_ Показати IP 31 Липня 2018 16:36
При чому тут безвіз?
Реаліст Показати IP 31 Липня 2018 15:05
А наша влада аж гопки скаче і тішиться, мовляв, поляки полуниці і малину без українців зібрати не спроможні...... Будете ви скоро на ...... скакати, телепні......
скептик Показати IP 31 Липня 2018 15:06
період гонорових понтів закінчився. пора перестати жлуктати водяру і почати працювати
Волинянка Показати IP 31 Липня 2018 15:06
А що мішає приватній структурі підвищувати заробітну плату своїм працівникам? При таких тарифах на електороенергію - це можна роботи легко! Але ж це приватне - і ой як шкода ділитись своїми грошиками!
скептик до Волинянка Показати IP 31 Липня 2018 16:24
ЖАБА ЗАВАЖАЄ
Ігор Показати IP 31 Липня 2018 15:06
Середня зарплата між зарплатою Купчака і зарплатою працівників в 5000 грн, то і буде "вище 8 тисяч гривень" ))))
Анонім Показати IP 31 Липня 2018 15:24
ЦеЄвропа!За то і скакали...
скептик до Анонім Показати IP 31 Липня 2018 16:24
це далеко не європа. це махмутов і компанія
1234 Показати IP 31 Липня 2018 16:10
Компанія прийняла рішення і виплачує 95% прибутку на виплату акціонерам. І плачуться, що маленькі заробітні плати. Зробіть заробітну плату для рядових працівників достойною. У вас для того є гроші. Менше прибутків забирайте в свої кармани. І все буде гаразд.
Анонім Показати IP 31 Липня 2018 17:47
А зарплату нормальну платити не пробували? А то собі поробили зарплату по 50-100 тис, а людям - дуля
Юра Показати IP 31 Липня 2018 21:24
Купчак забув сказати про те, скільки професіоналів пішло з обленерго внаслідок бездарного керування його та повних дилетантів, які прийшли з ним, а також про тих, кого "попросили" піти за принципову позицію і не бажання терпіти бардак, який там почався. Скоро там залишаться або повні йолопи або підлабузники теперішнього керівництва, які беруть участь в підпільних схемах наповнення кишень керівництва (суми відкатів иам давно перебільшили будь-який здоровий глузд). Прості працівники отримують 5 тис. грн., а Купчак і "прибліжонние" 50-100 тис., от вам і арифметика середньої зарплати. Ніхто їм не забороняє підвищувати зарплату простим працівникам (Нечего на зеркало пинать, коли рожа крива). На жаль, якщо нічого не зміниться, то це підприємство приречене.
Х до Юра Показати IP 31 Липня 2018 23:07
+
Тай таке до Юра Показати IP 1 Серпня 2018 00:28
Плюс АДыН P. S. на Польщу не треба гнати!!!
Оля Показати IP 1 Серпня 2018 20:56
шошо? 8 тисяч? цe за квартал стільки нe будe! брeхня чистоі води!
Іра Показати IP 2 Серпня 2018 14:57
Я розумію шо всі ми люди, але перед тим як зарплати їм підіймати - СВІТЛО НА ЦУКРОВОМУ ДЕ?