USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Ветерани МВС перекрили міжнародну трасу на Волині

5 Грудня 2017 12:11
Волинські правоохоронці, які вийшли на пенсію, перекрили міжнародну трасу Київ-Варшава. Близько 150 людей з Ковеля і району, Любешова, Маневич, Каменя-Каширського зібралися на акцію протесту поблизу Люблинця.

З їхніх слів, у більшості з них пенсії від 1500 грн. Люди вимагають, аби їм перерахували пенсії.

Волинські ветерани МВС додали, що це всеукраїнська акція протесту – з 11:00 аналогічні блокування трас відбуватимуться і в інших регіонах України.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, на Волині – більше 4 тисяч пенсіонерів – колишніх працівників органів внутрішніх справ. У День міліції, 20 грудня 2016 року, кілька сотень ветеранів-пенсіонерів МВС влаштували пікет під під облдержадміністрацією з вимогами перерахувати їм пенсії. Проте вимог протестувальників не виконали, вже влітку 2017 року вони пікетували Кабмін.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 5 Грудня 2017 12:27
де воювали ветерани?
123 Показати IP 5 Грудня 2017 12:31
галімі мусора! ідіть під адміністрацію, а не дорогу перекриваєте.
Сергій Показати IP 5 Грудня 2017 12:37
Це не ветерани це Андони, на що заслуговуєте те і мають. Люди мають контролювати владу постійно , а не один раз вийшли на пів одини походили і підвищіть їм пенсії...
11 Показати IP 5 Грудня 2017 12:48
Так вони ж забезпечили собі і дітям до 5 покоління безбідне майбутнє. В десь бачили бідного мента?
братья Показати IP 5 Грудня 2017 12:49
дайте вітєранам як в бєлоконя по 20 шт...вони учілі еліту..працювали на них..
радує вік Показати IP 5 Грудня 2017 12:51
більшості пенсіонєров вєтєранов аковитой
ГУ НП Показати IP 5 Грудня 2017 13:01
Перекриваєте вхід до ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ або КАБІНЕТУ МНІСТРІВ або МВС. Чому мають страждати ті хто їдуть по дорозі, кудись спішать на щось розраховують. Ця акція нічого не змінить. В києві навіть не будуть знати про неї а місцеві мешканці чи люди з далекої дороги постражадають і ще більше будутьт ненавидіти поліцію. Ця акція авторитет поліції не підвищить і пенсії не підніме.
лучанка я Показати IP 5 Грудня 2017 13:25
НУ ДА ОДНІ МІЛІЦІОНЕРИ ТАКІ ПОГАНІ ...ВСІ ІНШІ З НІМБАМИ НА ГОЛОВІ Я НЕ РОЗУМІЮ В ЧОМУ ВИ ЗВИНУВАЧУЄТЕ ЦИХ ЛЮДЕЙ ЯКІ ПРОСТО ВИКОНУВАЛИ СВОЮ РОБОТУ?! В ТОМУ ЩО ВИ ДАВАЛИ ЇМ ХАБАРІ У СВІЙ ЧАС? А ЗА ЩО..? ЗА ВОДІННЯ В НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ ЧИ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ЧИ ЗА ТЕЩО КУПУВАЛИ ПРАВА,ТЕХОГЛЯДИ? ТАК ОТ ЛЮДИ ДОБРІ ...ЯКЩО ВИ ТАКІ ПРАВЕЛЬНІ ТО НЕ ТРЕБА БУЛО ДАВАТИ ХАБАРІВ А ПРОСТО ПЛАТИТИ ШТРАФИ ПО ПРОТОКОЛУ І ВІДПОВІДАТИ ЗА СВОЇ ВЧИНКИ ЗГІДНО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА... ДІЛО НЕ В МІЛІЦІЇ ЧИ ПОЛІЦІЇ...А В ПРОСТИХ ЛЮДЯХ ЯКІ НЕ ХОЧУТЬ НІ ЗА ЩО ВІДПОВІДАТИ ,ХОЧЕТЕ ЗМІН - ПОЧНІТЬ З СЕБЕ! А ЦІ ЛЮДИ ПРАЦЮВАЛИ ВСЕ ЖИТТЯ НЕ МЕНШЕ ВАШОГО,І ТРАВМИ МАЛИ І ЗДОРОВЯ ВТРАТИЛИ І СІМЕЙ НЕ БАЧИЛИ І НЕ СПАЛИ СУТКАМИ ЩОБ СЬОГОДНІ ПРИЙШЛИ СЦ..НИ ЯКІ ДВА СЛОВА ДО КУПИ ЗВЯЗАТИ НЕ МОЖУТЬ ...НІЧОГО НЕ ЗНАЮТЬ ОКРІМ ЯК ШТРАФУВАТИ ЗА СТОЯНКУ БІЛЯ СТАРОГО РИНКУ!СУТТЄВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ НОВОЇ ПОЛІЦІЇ НЕ ВИДНО...СКОРІШЕ ЗА ВСЕ ЯКБИ СТАРИМ МІЛІЦІОНЕРАМ ДАЛИ ВСЕ ТЕЖ ЩО МАЄ СЬОГОДНІ НОВИЙ ПРОЛІСМЕН ...ВОНИ ПРАЦЮВАЛИ Б В 10 РАЗІВ КРАЩЕ І РЕЗУЛЬТАТИВНІШЕ .
Ковель Показати IP 5 Грудня 2017 20:08
А пожежники які раніше теж відносились до МВС теж по вашому не мають права мати нормальну пенсію,які за вас Андонів ризикували своїм життям???
Йопрст Показати IP 6 Грудня 2017 02:49
коментар було видалено
Я Показати IP 7 Грудня 2017 09:30
Шановні! Ніхто не просить щоб збільшили пенсію, а всього напросто вимагають щоб були виконані закони про перерахунок пенсії. Ці закони прийняті в 2015-2016 роках, але пенсії ніхто так і не перерахував, щоб добавити по 1000-1500 гривень. все мотивують що відсутні кошти в бюджеті. А звідки тоді нові автомобілі в державних гаражах, зарплати такі що простим людям і не снилися?