USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Відомого українського письменника у Луцьку збила машина. Фото

25 Вересня 2018 17:53
Відомого українського письменника, журналіста і драматурга Володимира Лиса у Луцьку збила машина. Інцидент трапився на пішохідному переході на проспекті Волі.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Інцидент трапився ввечері 23 вересня — того дня, коли письменник повертався з Форуму видавців, який тривав у Львові.

На пішохідному переході поблизу гімназії №4 на великій швидкості його збив позашляховик.
В результаті наїзду позашляховика Володимир Лис отримав значні переломи, мінімум декілька тижнів він буде прикутий до ліжка та проходитиме стаціонарний курс лікування, після чого на чоловіка чекає процес реабілітації.

Довідково:

Володимир Лис — відомий український журналіст, прозаїк і драматург. Народився у 1950 році в селі Згорани на Волині.

У літературі дебютував як драматург, п’ять його п’єс було поставлено в різних театрах України, на українському радіо. У 2007 році став переможцем Першого Всеукраїнського конкурсу радіоп’єс (за п’єсу «Полювання на брата»). Як прозаїк заявив про себе у 1985 році. Член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників.

Володимира Лиса називають справжнім феноменом сучасності. Журналіст, драматург, прозаїк, майстер витонченого слова і глибоко народний письменник, з кожним новим романом Володимир Лис розкриває нові грані свого таланту. Перелік його нагород вражає: «Людина року», кавалер ордена «За заслуги» III ступеня, автор «Найкращого роману десятиріччя» (за роман «Століття Якова»), володар численних премій конкурсу «Коронація слова», «почесний громадянин Волині».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Просто дописувач Показати IP 25 Вересня 2018 18:27
Позашляховик має їздити поза шляхом,тобто в лісі і на болотах,а їх в Луцьку не перелічити,бідуємо...
Євробидло Показати IP 25 Вересня 2018 18:55
Жила собі людина нормально, писала книги, була інтелігенцією Луцька і Волинського краю, поки отаке бидло на прадіку не збило його на пішохідному переході.....
Дивно Показати IP 25 Вересня 2018 18:57
Збили в неділю, а стало відомо тільки у вівторок? Щось в цій справі не так. А можна щось про особу винуватця. Чи дуже поважна особа?
Следак до Дивно Показати IP 25 Вересня 2018 19:22
Путен, к гадалке не ходи...
Анонім до Дивно Показати IP 25 Вересня 2018 19:22
так, один з головних по Волині в адвентистів 7го дня
Інформатор до Анонім Показати IP 26 Вересня 2018 03:48
Це точна інформація?... Бо наскільки я знаю, в головних по області інший транспорт, не копія китайська...
123 Показати IP 25 Вересня 2018 19:21
Це не Прадо, а китайський клон
Роман Показати IP 25 Вересня 2018 20:15
Біля 4-ої школи немає обмежувачів руху, що в нас за журналістика один написав і всі перекопіювали.
К.лучанин Показати IP 25 Вересня 2018 20:52
Напишіть призвіще отого би*ла, який збив Володимира Лиса. Мої щирі побажаня щоб Володимир швидше одужав ! Нехай Боженька йому допоможе!
Анонім до К.лучанин Показати IP 27 Вересня 2018 11:13
Для мене кожна збита людина горе.А ви своїм сра*олизством мені бридкі,як людина!!!А люди всі рівні!!!
? Показати IP 26 Вересня 2018 01:51
Людину зі світовим значенням,яка ходила пішки збив невідомий,якій ширяв на пузашляховику.
Анонім до ? Показати IP 27 Вересня 2018 11:04
А ту людину,яку збили на цьому переході нещодавно,значення не має???Як собачку,яка перебігала дорогу?Ну збили,буває,буденне?
В'ячеслав Показати IP 26 Вересня 2018 19:27
А де ви біля того переходу бачили обмежувачі руху??? "лежачих поліцейських" там вже давно нема. Можливо після цього інциденту нарешті деякі міські чиновники наведіть порядок біля цього навчального закладу. Щодня діти в школу йдуть і зі школи. Де-хто в міській раді 250% премії отримувати може, то я думаю мав би її відпрацювати. Чи хтось хоче дочекатись коли діти постраждають????
Тетяна Показати IP 27 Вересня 2018 08:59
Щиро переживаю за пана Володимира, бажаю, щоб відновився і мав здоров'я таке, як і до аварії. Ім'я водія, котрий порушив правила дорожнього руху, не треба приховувати, це мають знати всі, і хай йому буде не тільки покарання по закону, а й людський осуд.
Анонім до Тетяна Показати IP 27 Вересня 2018 10:58
А що в нас люди поділяються на людей і не людей?На цьому переході паро днів збили іншу людину,так ніхто не переживав,а тут ай яй,караул,водія судити...а іншого не потрібно судити?Тут людину збили,а там,ай,збили когось,буває.Цьому довічне,а тому умовно.І ви ж будете мовчати,ви і мовчите,коли того умовно покарають,а цього якщо умовно покарають то ви заговорите,тому і такий пофігізм,тому і так живемо,будуємо свою країну,а країна починається з кожного,а якби ви всі так кричали за всіх збитих,як за цю людину,то можливо щось і змінилося!!!!