• USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50

«Волинь» героїчно перемогла лідера Першої ліги «Прикарпаття»

10 Серпня 2019 20:59
Пропустивши два голи у першому таймі, «Волинь» забила тричі у другому таймі, вигравши в лідера Першої ліги – Івано-Франківського «Прикарпаття» – 3:2.

Матч третього туру Першої ліги чемпіонату України відбувся 10 липня на стадіоні «Авангард».

Обидві команди мали моменти для взяття воріт, проте свій шанс використали гості. На 38 хвилині «Прикарпаття» заробило кутовий, після розіграшу якого м‘яч залетів у сітку воріт Неділька – гол на рахунку Романа Барчука.

«Волинь» одразу ж побігла відіграватися, створивши кілька моментів.

Утім, прикарпатці знову використали стандарт, подвоївши перевагу вдодатковий час – гол забив Роман Кузьмин.

Вже у другому таймі тренерський штаб «Волині» провів ряд замін, що дало результат.

За три хвилини лучани зрівняли рахунок: на 63 хвилині забив Кожанов, а через дві хвилини головою поцілив у ворота «Прикарпаття» Горопевшек.

А на 68 хвилині Кожанов взагалі вивів лучан вперед, розстрілявши ворота гостей – 3:2.

Відтак, волиняни на власному полі перемогли «Прикарпаття».

Уже невдовзі очікуйте розгорнутий репортаж з матчу на електронних сторінках Інформаційного агентства Волинські Новини.