USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Волинську митницю очолив посадовець, покараний за контрабанду бурштину

11 Липня 2018 13:40
Виконувачем обов’язків начальника Волинської митниці ДФС став начальник управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Євген Шелігацький, який в 2016 році отримав догану через пропуск через кордон рекордної партії бурштину.

Інформацію про призначення в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини підтвердила головний державний інспектор з питань доступу інформації Волинської митниці ДФС Валентина Черниш.

До цього Євген Шелігацький встиг попрацювати на Волинській митниці, згодом очолив управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Тернопільської митниці ДФС. Проте не минуло й тижня, як в червні він повернувся на Волинь, але вже не в статусі виконувача обов’язків, а заступником начальника Волинської митниці.

Нагадаємо, 4 липня Кабінет Міністрів України за поданням керівника ДФС і в.о. Міністра фінансів прийняв рішення про призначення двох в.о. заступників голови ДФС. На посади призначені Євген Бамбізов, який очолював Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби, та Віктор Кривіцький, який до призначення очолював Волинську митницю ДФС.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 11 Липня 2018 14:36
Правельні покарання)) можна я також я буду порушувати, а мені за це підвищення та премії? З такою логікою то з замість того щоб садити людей їх треба брати зразу у поліцію, прокуратуру, а за особливо тяжкі злочини в судову систему їх...
Остап до Лучанин Показати IP 16 Липня 2018 10:46
Тут все ясно-без величезного хабариська це б не трапилось! Люди все бачать(але поки що, терплять)!!!
Петро Показати IP 11 Липня 2018 16:09
Всі, як брати, один на одного схожі.
СССР Показати IP 11 Липня 2018 16:21
Це просто шедевр демократії
Скоро Юлька прийде,в Показати IP 11 Липня 2018 16:32
Якщо ти не можеш побороти злочинність,то..........треба іі очолити
волинянин Показати IP 11 Липня 2018 18:20
Вчора на одному із інтернет-ресурсів хотів замовити товар, котрий українці перевозять із Польші. Менеджер магазину по-телефону повідомив, що треба почекати 2-3 тижні поки ситуація "стабілізується" на митниці, бо зараз перевезти дуже важко. От і СТАБІЛІЗУВАЛАСЬ ситуація, скоро все повернеться на свої місця......
євробляхи Показати IP 11 Липня 2018 19:30
коментатори в убогі люди.... має можзливість хай тирить.... були б ви на його місці діти в шоколаді.100ї% так що закрийте ротики
іо до євробляхи Показати IP 12 Липня 2018 21:55
От через таких як ти - такий стан в Україні. Такі як ти не думають як заробити, у вас одна думка, як вкрасти, обманути, і т.д., ви навіть уявлення не маєте що можна жити по-іншому.
Остап до іо Показати IP 16 Липня 2018 10:51
Поки СОВОК в душах людей не здохне- нам надiятись на краще не виходить!!! Отак i живемо, якщо це можна назвати життям!!!
Ігор до євробляхи Показати IP 13 Липня 2018 12:11
Nу то давай в президенти його - там він ще більше "тиирти" зможе... мдя - можна бути іді*том, але щоб ще й пишатися на публіку своїм іді*тством - це вже повне дно цинізму.
К.лучанин Показати IP 11 Липня 2018 21:15
Братва при ВЛАДІ своїх не здає, так і ЯНЕК робив ! НІчого в УКРАЇНІ не змінилось!
Анонім Показати IP 11 Липня 2018 23:45
То що скоро перешпа вернеться????
Володимир Показати IP 12 Липня 2018 14:38
Чому дивуватись?! «Оппозиционер» Порошенко при Януковиче стал миллиардером, - СМИ. http://argumentua.com/novosti/oppozitsioner-poroshenko-pri-yanukoviche-stal-milliarderom-smi
Віка Показати IP 12 Липня 2018 22:00
Курва, злочинець злочинця тягне.
Богдан Показати IP 13 Липня 2018 04:55
Біда в тім, що спостерігаючи за злочинністю, яку скоюють в Україні чиновники, а покарань немає жодних, лише відкуп - простий смертний українець готовий те ж саме робити. Адже ''риба гниє з голови''. Ніхто не зацікавлений жити чесно. Всі хочуть збагачуватися будь-якими методами.Тому й живемо в брехні та нищоті. Тільки методом самосуду можливо відчасти побороти це неподобство. Тільки знову ж ніхто не хоче цього навіть в низах. Чесність на митниці, чесність в медицині, чесність в судовій системі, в сфері послуг, будівництві, навіть у виграванні тендерів - чи вигідно це злодіям, хабарникам, бандитам?
Ден Показати IP 14 Липня 2018 18:56
Вже все стало в ажурі, сади устилугом пішли, так що всі скоро отримають свій товар з інтернет-магазинів