Профіль користувача
Цікаво, цікаво. Перевірка прокуратурою виявила низку порушень щодо строків відповідей на звернення і з усіх винних зняті премії. А хіба зняття премії відноситься до стягнення? Це додатковий вид, а який основний вид стягнення було накладено на винних? І взагалі, за такі речі потрібно звільняти з роботи!!!
21 Липня 2011 21:15
Не завадило б ще і в прокуратуру звернутись.
18 Липня 2011 21:00
Це не реклама. Це факт, яким зараз займаються правоохоронні органи.
18 Липня 2011 19:38
Все це дрібниці порівняно з тим, що твориться в місті: розбазарювання комунальної власності, а найгірше - відбирання власності, яка належить людям як спільна сумісна власність.
14 Липня 2011 16:56
Безкоштовний сир буває лише в мишоловці.
14 Липня 2011 16:47
А хіба має значення, якого рівня суддя? Йому доручили розгляд справи. І зі сторони всіх учасників процесу повинна бути елементарна повага.
14 Липня 2011 16:38
А "присікли" потрібно замінити на "припинили".
14 Липня 2011 16:22
Шаман розгулявся.
14 Липня 2011 16:18
Цілком згідний з автором статті. Не портрібно сміятися з інших, адже в подібну ситуацію може потрапити кожен.
14 Липня 2011 15:42
Працівник ТЦК за $4000 мав зняти з розшуку і знайти бронювання чоловікові: судили в Луцьку 
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Вчора у двох містах на Волині ліквідували пожежі трави
Сьогодні 11:38
Сьогодні 11:38
«Не шукав слави, а робив те, що вважав правильним»: на Волині попрощалися з легендарним розвідником Віктором Зенцом
Сьогодні 11:10
Сьогодні 11:10
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Швидка мода витісняє ремонт: волинський майстер понад чверть століття повертає взуттю друге життя
Сьогодні 08:36
Сьогодні 08:36
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
