USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: З'явилося фото спаленого авто працівника луцького МРЕВ
З'явилося фото спаленого авто працівника луцького МРЕВ.

Нагадаємо, в ніч з 15 на 16 січня заступнику керівника Територіального сервісного центру МВС України у Волинській області Андрію Вороніну спалили автомобіль BMW X5 коричневого кольору.

Авто стояло біля багатокваритного будинку, в якому мешкає чоловік. Пізніше стало відомо, що воно належить матері посадовця.

Коментарів: 15
дьодік Показати IP 3 Лютого 2016 16:26
Це зрада, чи перемога?
Свавільник Орест Іва Показати IP 3 Лютого 2016 17:12
Матера...
Джек Показати IP 3 Лютого 2016 18:41
Галичка опізнала авто по марці?чи по кольору?Ой,може зближу,гляну номер кузова
Галичанка до Джек Показати IP 3 Лютого 2016 22:58
в Галичанки - свої, надійні, джерела:)
Микола Показати IP 3 Лютого 2016 21:32
Люди, схаменіться!!! Читаєш і розумієш, що основна біда українця не корупція, не погана влада, а Жаба...
User до Микола Показати IP 4 Лютого 2016 00:08
Жаба ту ні до чого. Всім зрозуміло, що чиновник таке дороге авто не за зарплату придбав. Ще й на маму оформив, щоб не "спалитися". І чомусь це рахується нормою, це типу як "пацан пришел к успєху". А якщо ти незадоволений чимось - то ти л*х, якого давить жаба. В нас хворе суспільство, і лікуватися йому такими темпами як зараз іще ой як довго.
Анонім до User Показати IP 4 Лютого 2016 01:51
Поцікавтеся яку посаду і в кого займає мама. Людина фактично главбух в кращого друга Палиці. Так що нічого дивного, тьотя- олігарх, а не пегсіонерка, як всі думають
Ростик Показати IP 4 Лютого 2016 15:00
поїздити доведеться у тролейбусі, як і основній масі лучан. там поспівчувають.
Анонім Показати IP 4 Лютого 2016 16:15
Невже то така цікава і нагальна інформація піарити фото олігархів і злодіїв.Хай горить,люди помирають,як мухи. а то біда машина у вора згоріла.Він ще накрав гроші на десять таких.
Лучанин Показати IP 4 Лютого 2016 20:04
Дружбани-перекупи підкинуть дубльора і він його зареєструє на роботі. Так що все буде добре, а заздрити не тре, некрасіво
Галичанка2 Показати IP 5 Лютого 2016 00:10
Тьотя, твоя жизня така сумна?
Анонім Показати IP 5 Лютого 2016 05:23
В тому МРЕВ такі гроші деруть зробить на новий. Здати на права 1000 грн і їм всерівно нічого не бояться де антикорупційної комітет чому ніхто не працю.
Інфекціоніст Показати IP 5 Лютого 2016 17:01
Без вакцини від сказу ніяк не обійтись. Націю сказ задушить.
Валентин Показати IP 5 Лютого 2016 23:10
Знаючи цього чоловіка з робочого лиця, сказав би так: як би були робітники всі такі як він, які поможуть зразу всім, а не про ігнорують що ти стоїш там в товпі людей...чудова людина і не яка він нахаба. Як вас люди совість не мучає. Бережи вас Господь всіх та цього чоловіка, думаю люди він й вам поможе також хоча ви виписуєте (дурниці).
Підтримую до Валентин Показати IP 7 Лютого 2016 04:13
Була в мрео, брала довідку, і бачила, як він заставляв інспекторів приймати людей з вікон. То старого прийме, то вагітну, то батюшку. А мелять чорт зна що, догадуюсь, що авто спалили ті, хто тепер і брудом поливає з рвзних нікнеймів. Бог є і справедливість буде. Дай Бог всім миру та спокою